Ogródek na balkonie - co sadzić?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: Ogródek na balkonie - co sadzić?

Postprzez linka » 13 paź 2014, o 13:32

Ja w tym roku miała taras z ziołami. W skrzynki nasadziliśmy mięty, bazylii, szałwii, rozmarynu. Bardzo fajnie się wszystko rozwinęło, tylko trzeba było odpowiednio podlewać.
linka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13 paź 2014, o 13:24

Re: Ogródek na balkonie - co sadzić?

Postprzez Kinga88 » 10 lis 2014, o 12:07

Napiszcie jak wy sadzicie te zioła, czy siejecie i o jakiej porze. Ja się do tego mam zamiar zabrać na wiosnę. Muszę o tym poczytać, ale jak macie jakieś rady to dajcie znać. Marzy mi się właśnie taki super zielnik, ale jakoś się boje że mi się to nie uda, nie wyrośnie
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: Ogródek na balkonie - co sadzić?

Postprzez magda906 » 20 mar 2015, o 18:25

Ja mam taki ogródek na balkonie jestem z niego zadowolona. W tym roku mam zamiar posadzić melisę, pietruszkę i kwiaty na balkonie ale nie wiem jakie. . Co wy mi polecicie?
magda906
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 20 mar 2015, o 18:22

Re: Ogródek na balkonie - co sadzić?

Postprzez pomcia » 5 maja 2015, o 16:39

Ja właśnie robię mały zagainik ziołowy. :)
pomcia
 

Re: Ogródek na balkonie - co sadzić?

Postprzez szymon676 » 7 maja 2015, o 09:20

Ja w tamtym roku próbowałam z ziołami, ale najlepiej rosła tylko mięta. W lawendzie zagnieździły mi się gąsienice jakiegoś motyla i musiałam ją zlikwidować. W tym roku zamierzam posadzić tylko kwiaty. :)

Dobierz odpowiednią dietę na stronie dietetyk Rzeszów
szymon676
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 09:03

Re: Ogródek na balkonie - co sadzić?

Postprzez sara_kolanko » 13 maja 2015, o 16:06

Ja w zeszłym roku próbowałam pomidorki, stanęło na tym, że urósł jeden, wypuścił 3 liście i tyle.
W tym roku podejście numer dwa, bazylia, tymianek i szczypior, Zobaczymy :) Gorzej, że koty chcą mi wszystko pozjadać jak tylko wyjdą na balkon.
Avatar użytkownika
sara_kolanko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22 kwi 2015, o 16:33

Re: Ogródek na balkonie - co sadzić?

Postprzez Panna_Mysia » 14 maja 2015, o 18:12

Ja w poprzednim mieszkaniu miałam balkon właśnie od strony wschodniej... i szczerze mówiąc, rosły na nim tylko kwiatki lubiące cień :( Pomidorki mi nie wyrosły, podobnie jak truskawki i poziomki.. Sałata była mikroskopijna, szczypiorek możliwy... Zioła rosły, choć były wychuchane niemożliwie i podlewane witaminkami :) A może po prostu kiepski ze mnie ogrodnik?

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Ogródek na balkonie - co sadzić?

Postprzez sara_kolanko » 15 maja 2015, o 12:58

Nie daj sobie wmówić, że kiepski z ciebie ogrodnik, czasem dużo zależy od sadzonek i nasion, ale powiem CI, ze po ostatnich przebojach też moja wiara w zdolności ogrodnicze nieco podupada :D
Avatar użytkownika
sara_kolanko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22 kwi 2015, o 16:33

Re: Ogródek na balkonie - co sadzić?

Postprzez vidis » 23 maja 2015, o 23:49

Ale przecież wszystkiego da się nauczyć. Bez przesady. Poza tym mnie cieszy cała ta zabawa z ogródkiem.
vidis
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 26 gru 2012, o 17:03

Re: Ogródek na balkonie - co sadzić?

Postprzez BlackWolf » 29 maja 2015, o 15:54

Panna_Mysia napisał(a):Ja w poprzednim mieszkaniu miałam balkon właśnie od strony wschodniej... i szczerze mówiąc, rosły na nim tylko kwiatki lubiące cień :(

Miałam podobnie na poprzednim. Przyjęła się tylko cebulka i szczypiorek ładnie rósł.
Posadziłam też kwiaty, ale wyrosły same habazie.
Bardzo podobają mi się surfinie na balkonach. Mają cudowne kolory, zwłaszcza takie:

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Ale wiadomo - co kto lubi. ;)

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Ogródek na balkonie - co sadzić?

Postprzez lenek » 23 wrz 2019, o 19:12

Wybór jest ogromny. My mamy pomidory, paprykę, poziomki, koperek i pietruszkę. Bardzo ładnie rosną.
lenek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 wrz 2019, o 19:05
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]