okres po podróży

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

okres po podróży

Postprzez taka_ja » 22 maja 2017, o 21:48

Witam,

jak w tytule, sprawa dotyczy okresu a raczej jego braku. 3 tygodnie miesiąca kwietnia spędziłam za granicą pokonując tym samym 6 stref czasowych. Okres powinnam dostać 12.05, do tej pory jeszcze go nie było. Miesiączki mam regularne co 28 dni jak w zegarku od co najmniej roku. Współżyję, zawsze się zabezpieczam ale szczerze mówiąc to nie ja sprawdzałam zabezpieczenie choć partner utrzymuje że wszystko było ok. I teraz pytanie - dziś mija 10 dzień bez okresu. Czy mam się już stresować i robić test chociaż nie zauważyłam żadnych objawów ciąży? Wiem że okres może się spóźniać po podróży ale nigdzie nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi o ile. Co więcej mam 25 lat, niedoczynność tarczycy (przyjmuję codziennie euthyrox 66,5) podwyższoną prolaktynę 900 gdzie norma jest do 500 i endokrynolog zleciła ostatnio badania na makroprolaktynę. Czy w tym świetle, nawet gdyby zabezpieczenie było uszkodzone, jest niższe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Z góry dziękuję za pomoc
taka_ja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 maja 2017, o 21:39

Re: okres po podróży

Postprzez Rey » 22 maja 2017, o 22:42

Nikt tu nie siedzi w Twoich jajnikach... Myslę, ze est obniżone ryzyko, ale jest.
Rey
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 23:54

Re: okres po podróży

Postprzez taka_ja » 23 maja 2017, o 09:17

Rey napisał(a):Nikt tu nie siedzi w Twoich jajnikach... Myslę, ze est obniżone ryzyko, ale jest.


cieszy mnie to i raduje, miałam tylko nadzieję na przydatną odpowiedź a nie pitu pitu dla gadania byle by coś napisać.
taka_ja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 maja 2017, o 21:39
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]