Okulary w Internecie

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Okulary w Internecie

Postprzez Cara » 8 gru 2010, o 14:28

Kupowaliście kiedyś okulary przez Internet? Ostatnio znalzłam ciekawą stronę na której można kupić okulary w bardzo atrakcyjnej cenie - w porównaniu z tymi z Optyka. Kupowalyscie tak kiedys?
Cara
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez tosia » 14 gru 2010, o 18:21

W życiu nie odważyłabym się kupić okularów przez neta, a to dlatego że niejednokrotnie wydawało mi się że w jakiś okularkach będę wyglądała super a jak przymierzyłam to kaszana.
tosia
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez Cara » 21 gru 2010, o 15:51

No właśnie ja miałam podobnie... Z tym, że znalazłam sklep w którym do 30 dni można oddać produkt... Więc może warto?
Cara
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez kilofka » 25 gru 2010, o 16:56

To chyba troche tak jak z kupowaniem ubrań... Trzeba dotknąć i przymierzyć zanim sie kupi :P
kilofka
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez Cara » 2 lut 2011, o 17:40

Kupiłam:) Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona:) Co prawa dopiero druga para okazała się trafna, ale nie było problemów z tym, aby je wymienić:) I jeszcze dostawa gratis:)
Cara
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez superpiekara » 31 mar 2011, o 11:28

nie wyobrażam sobie kupić okularów przez Internet! jeszcze ubranie to tak. mam problem z doborem oprawek tak więc jak przymierzam ich setki u optyka i żadne nie pasują to wątpię by te kupione przez Internet okazały się idealne;p
superpiekara
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez ruda » 4 kwi 2011, o 13:03

to przecież głupota, u kazdego te same okulary wyglądają inaczej. Jedna może wyglądać super a inna koszmarnie. Nie kupiła bym napewno okularów przez internet. Zawsze wolę przymierzyć czy pasuja do mojej twarzy.
ruda
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez Cara » 5 kwi 2011, o 11:56

Zobaczcie ceny okularów w Internecie i porównajcie je z optykiem. Wtedy zmienicie zdanie;) Tym bardziej, ze zawsze możecie je oddać bez ryzyka, jeśli się nie spodobają;)
Cara
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez Maurelia » 5 kwi 2011, o 18:49

Nigdy nie kupowałam okularów przez net i raczej bym tak nie ryzykowała...

ps. nie tylko cena jest ważna
Maurelia
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez superpiekara » 6 kwi 2011, o 14:48

cena ceną ale znając mój problem z doborem odpowiednich oprawek to chyba bym zgłupiała jak bym tak ciągle musiała odsyłać zakupione okulary i czekać na kolejne - to trochę taka zabawa w berka... z tym że bez nerwów pewnie by się nie obyło. a po za tym koszty wysyłki też przecież są.
superpiekara
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez Cara » 27 kwi 2011, o 13:06

Cekawe jest to, że ja też miłam duże problemy z tym, aby dobrać odpowiednie okulary. Ale ta wirtualna przymierzalnia naprawde fajnie działa:)
Cara
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez pomcia » 13 maja 2011, o 14:49

kupić oprawki przez internet to spoko ale szkła? na to bym się nie zdecydowała.
pomcia
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez babyisback » 14 maja 2011, o 12:25

Cara napisał(a):Kupowaliście kiedyś okulary przez Internet? Ostatnio znalzłam ciekawą stronę na której można kupić okulary w bardzo atrakcyjnej cenie - w porównaniu z tymi z Optyka. Kupowalyscie tak kiedys?

Podaj tą stronę, chętnie popatrzę. Natomiast chyba nie kupiłabym przez internet, niższa cena to duży plus, ale co z dopasowaniem szkieł? Dodatkowy koszt. No i ja musiałabym koniecznie przymierzyć :)
babyisback
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez Marina » 24 maja 2011, o 16:29

Ja też bym się bała, jak już to same oprawki.. Chodziłam w okularach od 18roku życia, a teraz mogę nosić tylko zerówki. Polecam wszystkim takie zabiegi laserem, drogie ale można sobie uzbierać i pożegnać okulary :D
Marina
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez agusnysa » 30 maja 2011, o 15:16

no masakra ja tez bym chyba raczej nie kupiła jakos bym sie bała a o szkłach juz nie wspomne to juz dopiero..
agusnysa
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez mikiqu » 11 cze 2011, o 18:50

Wiele razy się zastanawiałam czy kupić okulary w internecie, bo widziałam w sklepach rewelacyjne oprawki! Ale wiem z doświadczenia, że to co ładnie wygląda na obrazku bądź w rzeczywistości, nie zawsze ładnie leży na twarzy :/ problem w tym że oprawki powinny być dopasowane do kształtu twarzy i zawsze lepiej najpierw je zmierzyć. Myślicie, że w sklepach internetowych jest możliwość zwrotu okularów, jeśli się nie spodobają?
mikiqu
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez dzo » 13 cze 2011, o 15:48

mikiqu napisał(a): Myślicie, że w sklepach internetowych jest możliwość zwrotu okularów, jeśli się nie spodobają?


pewnie tak ale kosztów wysyłki Ci sklep nie pokryje tylko z własnej kieszeni trzeba dawać wtedy
dzo
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez gosik » 22 cze 2011, o 21:26

Nie wiem o jakie okulary chodzi...słoneczne czy korekcyjne?Korekcyjne sa robione dla konkretnej osoby z konkretnymi potrzebami,słoneczne wazne by były z dobrym filtrem tak od 100zl wzwyz sa te dobre.
A wogole to oprawki trzeba dobrac do koloru skory,ksztaltu twarzy,do koloru oczu,wlosow i wogole...dlatego ja ZAWSZE kupuje u optyka osobiscie.Okulary dla okularnika to oprocz korekcji wady wzroku sa jak biżuteria,modny dodatek...gadżet,sa bardzo ważne.
gosik
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez dzo » 22 cze 2011, o 21:55

gosik napisał(a):Okulary dla okularnika to oprocz korekcji wady wzroku sa jak biżuteria,modny dodatek...gadżet,sa bardzo ważne.


I właśnie dlatego ja też bym nigdy nie kupiła okularów przez internet ;)
dzo
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez Julcia27 » 24 cze 2011, o 21:12

ja bym nie ryzykowała; Okulary to jednak okulary, wolę jak okulista na miejscu sprawdzi mi wzrok i pomoże coś dobrać.
Julcia27
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez pisska » 7 lip 2011, o 10:34

Chciałam ostatnio zamowić okulary przez internet lecz stwierdziłam że to jednak nienajlepszy pomysł. Nie ma co być aż tak leniwym. W optyku zakup okularów jest o wiele pewniejszy kiedy ma się je w dłoni. Nie ma problemów ze zwrotem.
pisska
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez OnaUK87 » 14 wrz 2011, o 15:20

Myślę , że okulary to ważna sprawa i nie warto oszczędzać na tym by chronić oczy i dobrze widzieć. Najlepiej u optyka wtedy masz pewność że to nie jakieś szkła "made in china" jakby to powiedzieć:D
OnaUK87
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez dione » 9 lis 2011, o 15:28

Akurat przy kupnie okularów, to jednak cena nie powinna być tak dużą determinantą. Wydaje mi się, że lepiej iść do optyka, który dokładnie doradzi jakie szkła będą dla nas odpowiednie. Można ewentualnie powybrzydzać, co do wyglądu oprawek ;)
dione
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez Hakiruono » 9 lis 2011, o 19:20

superpiekara napisał(a):nie wyobrażam sobie kupić okularów przez Internet! jeszcze ubranie to tak. mam problem z doborem oprawek tak więc jak przymierzam ich setki u optyka i żadne nie pasują to wątpię by te kupione przez Internet okazały się idealne;p

Dokładnie, co jak co, wiele rzeczy można kupić wysyłkowo, ale oprawek nie kupiłabym przez internet. Muszę dokładnie przymierzyć "na nosie" czy pasują i jak się prezentują. Przemyśleć i oczywiście porównać z innymi wariantami. Zdecydowanie pass.
Hakiruono
 

Re: Okulary w Internecie

Postprzez Klaudyśśś » 12 lut 2013, o 11:05

Ja kupuję tylko okulary przeciwsłoneczne w internecie, ale korekcyjnych bym się nie odważyła. Ale przeciwsłoneczne kupuje tylko w sprawdzonym jednym i tym samym sklepie a mianowicie http://okulary.soczewkomania.pl/ ceny nie są wysokie, mam gwarancje jakości bo te kupowane na targach nie daja żadnej ochrony. A w tym sklepie są okulary o duzym wyborze. Pzdro :kwiatek
Klaudyśśś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 10:56
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]