Olejek CBD

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Olejek CBD

Postprzez Alosaq » 17 kwi 2023, o 08:56

Jeśli możecie mi podpowiedzieć jakąś sensowną opcję jeśli chodzi o stosowanie olejów konopnych i terapii z tym związanych to dawajcie znać. Zależy mi na tym, by taką terapię przeprowadzić pod okiem kogoś kto faktycznie dobrze zna temat i podpowie jakie rozwiązania wybrać.
Alosaq
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 27 sty 2023, o 13:08

Re: Olejek CBD

Postprzez Nerya » 18 kwi 2023, o 08:24

Jak zaglądać będziesz na takie grupy jak facebook . com/groups/2073520546292917/ to tam będzie można czerpać informacje o olejach konopnych od tych, którzy od dawna się tym zajmują jak Andrzej Andrew ze swoją grupą wsparcia, gdzie na pewno doświadczenie będzie w tym przypadku bardzo cenne.
Nerya
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 sty 2023, o 13:44

Re: Olejek CBD

Postprzez dobek » 3 maja 2023, o 16:03

ja polecam olej cbd na stres..
Zdarza się często jak przechodzimy stres chroniczny mamy obawy somatyczne i mogą one być przeróżne ja tam miałam .... Mój mąż ciężko odchorowal diagnozowanie naszej córki i to wyszło po dwóch latach. Siadł mu cały układ pokarmowy. Ja natomiast cierpiałam na problemy ze snem, bóle somatyczne w klatce piersiowej, lęki, ogólnie stany nerwicowe i depresja. wypadały mi włosy garściami , o tendencji do zajadania stresu nie wspomne tylko ja to odczuwam wszystko w czasie rzeczywistym diagnozowania córki ... ale nad tym teraz panujemy z mężem ... Dużo czytałam jak radzić sobie z stresem bo wiedziałam że nas zjada DOSŁOWNIE

i tak trafiłam do Konopnej Farmacji z Poznania tu jest ic sklep online https://konopiafarmacja.pl/ Panie z tej apteki zaleciły stosowanie olejków CBD 10% w ciągu dnia 3 razy i ashwagandhę rano, herbatę konopną Dioca88 popijana w dzień i witaminę D3 już po 3 dniach stosowania pierwszy raz od dwóch lat przespałam całą noc. Po tygodniu czułam dużą różnicę bóle somatyczne zaczęły mijać , mój organizm po mału rozluźniał się i obiawy po mału mijały . Wszystkie te produkty generalnie pomagły organizmowi załagodzić mój stres i zwiększać zdolności adaptacyjne ustroju tak to nazwę .

Natomiast mój mąż stosuję olej CBD z ashwagandą w połaczniu i Różaniec Górski również bardzo mu to pomaga zostało to idelanie dobrane do nas i nam to pomogło ... cieszę się trafiliśmy na ekspertów w dziedzinie konopi to cud że trafimy ! bez olejków CBD od nich byśmy się wykończyli nerwowo ! Wszystko skończyło się dobrze u córki skończyło się po 2 latach diagnozowania na szczęście podejrzenie nowotworu ulżyło nam strasznie ….. włosy też zaczynają odrastać

… kupiłam w tym konopnym sklepie - Szampon konopny z biotyną i ekstraktem skrzypu polnego od Pharmazis bogaty jest w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C i E, kwas fitynowy, D-pantenol i prowitaminę B5, i właśnie jest typowo przeznaczony do zapobiegania nadmiernemu wypadaniu włosów. https://konopiafarmacja.pl/mydla-i-szampony-konopne/276-szampon-do-wlosow-z-biotyna-z-ekstraktem-skrzypu-polnego-i-konopi-400ml-5902643020283.htmlSzampon i ta siarka organiczna przyspieszyła wzrost włosów! siarkę organiczną MSM i szczerze powiem, pomogło. Używałam ok 2 mies. szampon przyspieszył wzrost włosów! włosy zaczęły mi szybciej rosnąć więc polecam... jak widać konopie i inne zioła mają potężną moc
dobek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 lut 2021, o 13:42

Re: Olejek CBD

Postprzez Laraka » 16 lip 2023, o 07:50

Marihuana medyczna ma bardzo szerokie zastosowanie. Może być pomocna w leczeniu depresji, leczeniu różnego typu bóli, poprawy jakości życia u osób z demencją itp. Najważniejsze jednak to zadawać sobie sprawę, że jest to lek i stosować po konsultacji z lekarzem. Ja po wypadku długo wracałam do pełnej sprawności i długo towarzyszył i co dzienny ból. NIe mogąc juz sobie z nim poradzić zdecydowałam się na wizytę (online) w Centrum Medycyny Konopnej w Warszawie. I tam mi pomogli. Lekarz przeprowdził szeroki wywiad, zapoznała się z cała moją historią medyczną i zapadła decyzja, że mm może pomóc w leczeniu ból. I faktycznie - efekt przerósł moje oczekiwania po około 2 tygodniach praktycznie o nim zapomniałam.
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10

Re: Olejek CBD

Postprzez toby91 » 14 wrz 2023, o 11:57

Czy palenie suszu CBD z konopi siewnej daje takie same efekty, jak rekreacyjnie spożywanie marihuany? Czy może mieć prozdrowotne właściwości albo wręcz przeciwnie – poważne skutki uboczne?

Avatar użytkownika
toby91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 wrz 2023, o 11:55
Lokalizacja: Katowice
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]