Olejowanie włosów.

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez Anastazja099 » 2 cze 2014, o 14:21

Ja olejowałam :) I pomogło mi. Zwykłym olejem ;)
Avatar użytkownika
Anastazja099
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:19

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez Specjalista Aspazji » 4 sie 2014, o 01:13

Polecam olejek arganowy. Szczególnie na końcówki. Włosy są mocniejsze i nie puszą się
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez milenka-buziaczek » 4 sie 2014, o 13:28

olejek arganowy to na dzień zawsze na końcówki daję przed czesaniem :) A na noc oliwa z oliwek na całe :)
milenka-buziaczek
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 29 lip 2014, o 21:08

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez Hadassa » 4 sie 2014, o 13:58

Ja chyba zacznę.. Muszę zejść do naturlnego odcienia włosów...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez KrowaWCiapki » 4 sie 2014, o 18:09

Czy ktoś mógłby mi polecić najlepszy olejek na suche włosy latem. Najlepiej by miał ochronę UV.

Miłośniczka sklepu z kosmetykami naturalnymi LifeTree.pl
KrowaWCiapki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 sie 2014, o 17:48

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez babyblue » 5 sie 2014, o 13:05

Kokosowy ;) Są też z filtrem.
babyblue
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 1 sie 2014, o 11:21

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez IRISSS » 5 sie 2014, o 21:24

ja bardzo lubię na suche włosy odżywki joanny te z serii "apteczka babuni"Obrazek

IRISSS
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 11 cze 2014, o 15:27

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez Hadassa » 11 lut 2015, o 16:47

Ja muszę wrócić do olejowania, ale to jak już mi łazienkę skończą.
Bo widze że mi się końcówki zaczynają przesuszać...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez katarzyna885 » 12 lut 2015, o 16:24

ja mam suche włosy więc olejowanie jak najbardziej się sprawdza
katarzyna885
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 16:21

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez Martynaa » 13 lut 2015, o 21:04

Ja też bardzo lubię olejki, szczególnie arganowy mi przypadł do gustu- używałam już takie małego Bioelixire, miałam też Bielendy 3 w 1 do włosów, innych nie stosowałam, ale generalnie mogę polecić :)
Martynaa
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 22:58

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez misialka » 17 lut 2015, o 15:59

Mi też najbardziej sprawdzają się olejki arganowe :)
Próbowałam olejem kokosowym, ale bardzo trudno sie go nakłada na włosy no i przede wszystkim nie ma takiego pięknego efektu jak po arganowym :woman:

misialka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 15:38

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez Panna_Mysia » 18 lut 2015, o 13:54

Ja kupiłam zwykły olejek w Rossmannie z Isany. Jest wydajny, pięknie pachnie, niewiele kosztuje a dodatkowo ma wygodną pompkę.
Stosuję od kilku tygodni na same końcówki, bo może obciążać włosy - jest skuteczny, włosy mniej się kruszą i rozdwajają, ładnie błyszczą i ślicznie pachną.

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez pretty woman » 18 lut 2015, o 14:33

Rzeczywiście olejowanie włosów pomaga w regeneracji, odżywieniu i rozdwajaniu końcówek włosów. ja stosowałam oryginalny olejek arganowy ze sklepu najwiekszerabty.pl . Kosmetyk jest na prawdę wydajny, niedrogi, godny polecenia.
pretty woman
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 sty 2015, o 14:35

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez alicjakierna » 1 gru 2015, o 17:57

olejowanie może delikatnie obciążać włosy. dlatego warto stosować specjalistyczne kosmetyki, które widocznie poprawiają kondycję włosa.
alicjakierna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 18 lis 2015, o 19:45

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez MariannaUmba » 16 gru 2015, o 13:01

OBCIAZAC? TO ZNACZY, ZE MOGA SIE PO NICH WLOSY PRZETLUSZCZAC? JA MAM RACZEJ MALO BUJNA FRYZURE, mam malo wlosow po prostu i przetluszczone wygl;adaja bardzo zle, wlasnie tylko tego sie obawiam, co do olejków
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez Hadassa » 16 gru 2015, o 18:40

Są olejki które dobrze reagują z przetłuszczającymi się włosami.
Prawda jest taka że po prostu musisz sprawdzić na sobie.
Poczytaj w sieci, o tym teraz jest dość sporo

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez Mała_Kaśka » 29 gru 2015, o 10:02

Tez jestem tego zdania. Poza tym, żeby olejek mocno obciążał włosy to trzeba go kłaść garściami chyba, ale jak się stosuję do zaleceń, a nawet je zmniejsza jeszcze - wolniej a skuteczniej - to nic się złego z włosami nie stanie. Ja mam tendencję do przetłuszczania się włosów, ale olejki stosuję i na pewno jakoś bardziej, częściej się włosy nie przetłuszczają...
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez Profarm » 25 sty 2016, o 10:52

Do włosów polecam olej arganowy, który zawiera przeciwutleniacze (m.in. witaminę E) i nienasycone kwasy tłuszczowe. Wspomaga walkę z łupieżem, poprawia stan włosów przesuszonych, o rozdwojonych końcówkach oraz nawilża suchą skórę głowy. Jest szczególnie polecany do pielęgnacji włosów zniszczonych przez trwałą ondulację, prostowanie, częste suszenie i farbowanie. Olej wzmacnia włosy, nadaje im połysk, a nawet wpływa na ich lepszy porost.
Avatar użytkownika
Profarm
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 sty 2016, o 10:45
Lokalizacja: Lębork

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez darka83 » 25 sty 2016, o 15:12

Ja polecam olej kokosowy - nałożyć warstwę od nasady głowy aż po końcówki (chyba, że ktoś naprawdę ma problem z przetłuszczaniem i obawia się, że obciąży włosy to tylko na długości włosów), chociaż na godzinę, a najlepiej na całą noc i później umyć. U mnie efekty było widać już po kilku takich sesjach całonocnych - włosy się nie puszyły, łatwiej się układały i może to już kwestia placebo, ale wydaje mi się, że były jakieś takie bardziej lśniące :)

A olej kokosowy teraz w każdym sklepie można dostać, także warto spróbować... jak nie zadziała to można zużyć w kuchni :)

darka83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 sty 2016, o 11:40

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez Mała_Kaśka » 3 lut 2016, o 20:43

Profarm napisał(a):Do włosów polecam olej arganowy, który zawiera przeciwutleniacze (m.in. witaminę E) i nienasycone kwasy tłuszczowe. Wspomaga walkę z łupieżem, poprawia stan włosów przesuszonych, o rozdwojonych końcówkach oraz nawilża suchą skórę głowy. Jest szczególnie polecany do pielęgnacji włosów zniszczonych przez trwałą ondulację, prostowanie, częste suszenie i farbowanie. Olej wzmacnia włosy, nadaje im połysk, a nawet wpływa na ich lepszy porost.

to dla mnie ten venity jest idealny i pomaga :) jego polecam
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez Lagenko_pl » 16 lut 2016, o 13:22

Też mogę polecić olejek arganowy,w przypadku moich włosów sprawdził się o wiele lepiej niż olejek kokosowy,sam zapach też można przeboleć,nie jest aż tak intensywny i zły jak to nie raz można przeczytać :)
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez lulumiranda » 18 lut 2016, o 14:17

Ja polubiłam kokosowy olejek do włosów. Nie zawsze jednak mam czas na olejowanie. Stosuję je raz na miesiąc bo co jak co ale trochę z tym zabawy jest ( daje dobre efekty jednak trzeba na to trochę czasu przeznaczyć).
Staram się również szukać kosmetyków, które zawierają w sobie olejki bo zauważyłam,ze mają o wiele lepsze działanie na włosy. Wzmacniają je od wewnątrz. Wczoraj kupiłam sobie większy zapas masek w saszetce Perfect Me z biedronki. Szukałam wcześniej ich w większym opakowaniu, nie byłam w stanie znaleźć a szkoda bo jest to jeden z lepszych kosmetyków do włosów z jakich mialam okazję skorzystać. Może nie daje takiego efektu jak olejowanie ale maski nawilżają włosy oraz nie wymagają poświęcenia większej ilości czasu.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez ScarletLukia » 18 lut 2016, o 19:49

Polecam olej kokosowy :) w moim przypadku sprawdza sie rewelacyjnie , stosuje go raz na tydzień bo niestety rzadko mam czas dla siebie.
Avatar użytkownika
ScarletLukia
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 18:49

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez Carmen_ » 7 cze 2016, o 17:17

Kochane,

rzeczywiście olejowanie włosów to bardzo dobry wybór. Odżywki do włosów, które możemy znaleźć w sklepach często po prostu w swoim składzie zawierają szkodliwe dla włosów składniki. naturalne oleje do włosów są po prostu zdrowe. Ja polecam olej kokosowy. Stosuję go dwa razy w tygodniu - włosy są po nim lśniące, wygładzone.

Pracuję w hurtowni ze zdrową żywnością http://BioIndygo.PL :girlactive (polecam super ceny!)
Dla osób z forum kod rabatowy "babskiesprawy5"
Carmen_
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 13:54

Re: Olejowanie włosów.

Postprzez iza813 » 17 cze 2016, o 11:43

Mam w łazience olej ze słodkich migdałów i zaczne nim olejować włosy, może akurat się sprawdzi

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]