Operacje plastyczne

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Operacje plastyczne

Postprzez BlackWolf » 21 cze 2015, o 14:50

Na forum znajduje się wątek ''Plastikowe piękno'' jednak chciałabym poruszyć temat z nieco innej strony.

Obrazek

Na pewno większość z nas chciałaby co nieco poprawić w swoim wyglądzie, ale czy to powód aby poddawać się operacjom plastycznym?
Zauważyłyście, że teraz praktycznie co trzecia osoba poddaje się takim zabiegom? I nie są to wyłącznie kobiety. Mężczyźni także odwiedzają chirurgów.

Lifting twarzy, plastyka brzucha i miejsc intymnych, implanty piersi, porcelanowy uśmiech oraz liposukcja.
Czy nie macie wrażenia, że świat na dzień dzisiejszy nie funkcjonuje bez tego?

Szczerze nie znam cennika tego typu zabiegów, ale sądzę, że do tanich nie należą. Więc gdybyście miały taką możliwość, to czy oddałybyście się w ręce chirurgów?
Są kobiety, dziewczyny naprawdę bardzo ładne, którym coś takiego jest zbyteczne a mimo to ''upiększają się''.
Wiadomo, że nie każdy wychodzi z klinik zadowolony z efektów, pomijając ból jaki towarzyszy zabiegom upiększającym.
Ale czy mimo tego odważyłybyście się?

Mam pytanie również do osób, które z takich zabiegów korzystają.
Na pewno to poprawia samoocenę, ale czy na dłuższą metę warto?
Ponoć, gdy raz skorzysta się z zabiegów upiększania ciała, to trzeba je co jakiś czas powtarzać. A jednak skóra z biegiem czasu i po ciągłym naciąganiu, korekcie staje się bardziej zniszczona a skutki mogą być opłakane. Co z resztą często widać u gwiazd Hollywood'u.
Co prawda nigdy nie korzystałam z tego typu upiększaczy, więc nie wiem jak to jest naprawdę.
Chciałabym, abyście wypowiedziały się na ten temat, jakie jest wasze zdanie o operacjach plastycznych.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Operacje plastyczne

Postprzez Hadassa » 21 cze 2015, o 20:40

Obawiam się że to jednak poprawa "urody na chwilę"
bo jednak po jakimś czasie zaczynają się pojawiać negatywne skutki.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Operacje plastyczne

Postprzez kotek » 25 cze 2015, o 13:37

kiedyś byłam strasznie przeciwna jakimkolwiek operacjom plastycznym ale teraz jak patrze na moje piersi po dwóch porodach i karmieniu piersią, że nachodzi mnie ochota poprawić je, no ale prawda jest taka, że ,mnie na to nie stać,
jest duże ryzyko, trzeba mieć sprawdzonego lekarza, ale im starsza jestem tym przychylniej na to patrzę, bo jeżeli ktoś naprawdę źle się czuje ze swoimi defektami to dlaczego ich nie poprawić skoro istnieje taka możliwość,
więc ja jestem chyba na tak

Odziez z Anglii, Wloch i Francji
http://www.zeltros.co.uk
kotek
Fajna Kobietka
 
Posty: 109
Dołączył(a): 26 kwi 2015, o 13:10

Re: Operacje plastyczne

Postprzez michasiaK » 13 lip 2015, o 21:19

Też właśnie się nad tym zastanawiam. Przeczytałam artykuł SPAM że takie zabiegi są już codziennością, a Polacy poddają się im coraz częściej, sama też widzę, że mogłabym poprawić swój wygląd, oczywiście nie jakoś radykalnie, bardziej chodzi mi o drobne korekty. Może kiedyś odważę się zaryzykować

Ostatnio edytowano 14 lip 2015, o 18:33 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
michasiaK
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 lip 2015, o 21:18

Re: Operacje plastyczne

Postprzez kartka » 13 lip 2015, o 21:55

Ciekawy temat. I szeroki, bo czym innym jest operacja np. odstających uszu czy krzywego nosa, a czym innym liposukcja.
Ogólnie jestem nastawiona obojętnie do tego typu zabiegów, wszystko jest dla ludzi i jeśli ktoś ma kompleksy, to czemu nie. Jego zdrowie i jego pieniądze. Ryzyko powikłań, nieprawidłowości i w końcu nie zawsze zadowalający efekt końcowy to przykre i niestety bardzo częste konsekwencje, z których każdy powinien sobie zdawać sprawę. Ja osobiście bym się nie odważyła. Druga sprawa, że chyba akceptuję siebie na tyle, że tego nie potrzebuję ;-) i gdybym miała tyle luźnych pieniędzy to wydałabym je na inny zabieg, który znacznie by mi ułatwił funkcjonowanie - korekcję wzroku.
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Operacje plastyczne

Postprzez Pam_ela » 14 lip 2015, o 16:41

Jak to sie mówi wszystko jest dla ludzi, ale o ile zna sie w tym umiar. Drobne korekty, które zapewnia nam lepsze samopoczucie, ok - ale takich ingerencji w ciało jak powieksząnie ust na glonojada czy biustu o 3-4 rozmiary totalnie nie rozumiem...

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Operacje plastyczne

Postprzez dradziszewska » 29 mar 2016, o 12:21

Zgadzam się, zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej są dla ludzi jednak nie ma co przesadzać, większość z nas takich zabiegów nie potrzebuje ale nie można mierzyć wszystkich własną miarą.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Operacje plastyczne

Postprzez Lagenko_pl » 13 maja 2016, o 10:47

Co innego drobne korekty w dobrej i profesjonalnej klinice,a co innego poważna operacja,gdzie bardzo ingerujemy we własne ciało,czasem efekt jest odwrotny i nie do końca jesteśmy z niego zadowolone,więc zanim podejmiemy decyzję o operacji czy zabiegu -poważnie ja przemyślmy.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Operacje plastyczne

Postprzez Biografianiepozorna » 15 maja 2016, o 18:12

nie mam duzych problemów z ksztaltem twarzy itp ale nie wiem czy np za kilka lat nie zdecyduje sie na jakies podciaganie czegos ;) wory, dziury tak sie na buzi robi gdy czlowiek sie satrzeje, to w sumie czemu nie korzystac ze zdobyczy medycyny? ;)
Biografianiepozorna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 26 kwi 2016, o 15:28

Re: Operacje plastyczne

Postprzez marysiowa » 23 kwi 2020, o 21:16

Lagenko_pl napisał(a):Co innego drobne korekty w dobrej i profesjonalnej klinice,a co innego poważna operacja,gdzie bardzo ingerujemy we własne ciało,czasem efekt jest odwrotny i nie do końca jesteśmy z niego zadowolone,więc zanim podejmiemy decyzję o operacji czy zabiegu -poważnie ja przemyślmy.


Otóż to!

Profesjonalna konsultantka kosmetyczna. Masz pytania? Jestem do dyspozycji!
marysiowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 18:12
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]