Oralnie

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Oralnie

Postprzez Kojag » 18 lut 2013, o 12:39

Pewnie pomyślicie: przyszedł facet na forum i od razu o seksie... zboczeniec zwykły...
Ale bardzo interesuje mnie podejście kobiet do seksu oralnego oraz to w jaki sposób zachęcić do niego kobietę? Nie chodzi mi w tym momencie o to, żebym wsadzał coś w usta mojej ukochanej, ale sam chciałbym sprawić jej przyjemność. Czy kobiety pociąga w ogóle seks oralny?
Kojag
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 10:51

Re: Oralnie

Postprzez młoda.kobieta » 18 lut 2013, o 14:50

A ja wiem czy zboczeniec ? taki dział ; p
Co do seksu oralnego..
Nie wiem czy kobietę można jakoś do niego zachęcić bo to jest indywidualna sprawa, każdej z osobna. Kobieta po prostu musi chcieć ; )
Mój mężczyzna uwielbia seks oralny pozycję 69 (może tym ją do tego przekonasz), bardzo często "zagląda" na dół. I szczerze mówiąc zaraził mnie tym właśnie przez takie zachowanie. Zaraziło do tego stopnia że czasami bardziej podnieca mnie gdy robię mu dobrze ustami niż odwrotnie. Ale starczy o mnie ; p
Myślę że jak raz zrobisz jej dobrze ustami zakocha się w tym (ciężko się nie zakochać), albo po prostu porozmawiaj z nią o tym, na pewno nie będzie żałowała ; )
Pozdrawiam
młoda.kobieta
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:24

Re: Oralnie

Postprzez 456 » 18 lut 2013, o 15:20

Powiem Ci, że nie każdą kobietę pociąga ta forma seksu. Są takie, które pozwolą partnerowi na "dolne" pieszczoty ale same tych pieszczot nie odwzajemnią. I są też takie kobiety, które w ogóle nie uznają tych pieszczot, bo je obrzydzają i tu nie wiedzą co tracą.;)
Nie wiem jaki ma stosunek do tego Twoja kobieta ale może uda Ci się ją przekonać po swojemu. A to już Twoja w tym głowa. Powodzenia.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Oralnie

Postprzez paula » 18 lut 2013, o 17:15

mnie się wydaje że raczej większość kobiet uznaje ten "typ" seksu ale głównie jeśli to facet zajmuje się kobietą a nie odwrotnie. Oczywiście to jest moje prywatne zdanie, każda z nas jest inna, ma inne wymagania, inne pieszczoty sprawiają jej przyjemność itd.
Jednak ja uwielbiam gdy właśnie w taki sposób mój mężczyzna się mną zajmuje, niestety ja jakoś nie potrafię czymś podobnym mu się odwzajemnić. Czemu? sama nie wiem czemu mnie to tak odrzuca..
paula
 

Re: Oralnie

Postprzez Katie93 » 18 lut 2013, o 20:29

paula.x111 napisał(a):mnie się wydaje że raczej większość kobiet uznaje ten "typ" seksu ale głównie jeśli to facet zajmuje się kobietą a nie odwrotnie.
Jednak ja uwielbiam gdy właśnie w taki sposób mój mężczyzna się mną zajmuje, niestety ja jakoś nie potrafię czymś podobnym mu się odwzajemnić. Czemu? sama nie wiem czemu mnie to tak odrzuca..


Mam identyczne zdanie jak Ty.
Też nie potrafię się przełamać, choć mój facet bardzo mnie do tego przekonuje, czasami jest mi głupio że nie chcę mu się odwzajemnić tym samym.
Wydaje mi się że to jest upokarzające dla kobiety...
Katie93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 20:23

Re: Oralnie

Postprzez paula » 18 lut 2013, o 20:42

ale u mnie nie jest tak że ja tego nie chcę. Może i bym chciała ale czuję się jakoś dziwnie wyobrażając sobie mnie w tej sytuacji. Mój facet twierdzi że to nic takiego, że on traktuje każdy fragment mojego ciała tak samo. Twierdzi że ramiona, usta, piersi, brzuch, czy nawet tam na dole to niczym się od siebie nie różnią prócz budową. On nie ma mi tego w żaden sposób za złe, ale stwierdziliśmy oboje że najpierw to ja muszę być trochę bardziej odważna w łóżku, a dopiero potem możemy kombinować czy ewentualnie mogłabym to zrobić.
Wiem że on na to poniekąd czeka, że on tego by chciał zwłaszcza gdy kochać się nie możemy np. z powodu niedyspozycji. Niestety jakoś ja nie mam odwagi..
paula
 

Re: Oralnie

Postprzez slodziusiaSdz » 18 lut 2013, o 21:38

paula ja mam tak samo jestesmy ponad 2 lata i on od czsu do czasu tam sie zajmuje na dole,ale ja jakos nie potrafie sie przelamac nie wiedziec czemu.Czasem juz prawie jeszcze chwile i bym sie dala poniesc chwili,ale zaraz przychodza mysli,a jak to zrobic zeby bylo dobrze coon sobie pozniej pomysli i wiele innych pytan i pasuje.

Bez wzgledu na to ile razy sie zalamie i upadne zawsze jest jakas czastka mnie,ktora mowi mi,ze to nie koniec,ze trzeba wstac i poprostu pojsc dalej.
Avatar użytkownika
slodziusiaSdz
Extra Kobietka
 
Posty: 384
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 09:37
Lokalizacja: Sieradz/Heroldsberg

Re: Oralnie

Postprzez sun979 » 18 lut 2013, o 21:51

Ja od początku związku brzydziłam się tego, a głównie gdybym ja robiła przyjemność mojemu facetowi. Teraz nie robi mi to nic. Myślę, że na tą formę przyjemności czasem po prostu trzeba czasu. Na początku związku nie czułam się pewnie w łóżku, a głównie z takim typem przyjemności. Teraz po 4 latach związku jesteśmy bardziej otwarci na seks, a ja uwielbiam czasem sama dominować i podniecać mojego faceta! ;D Daje mi to dużo satysfakcji... :)
sun979
 

Re: Oralnie

Postprzez paula » 18 lut 2013, o 22:05

ja już ostatnio zgodziłam się na wspólną kąpiel i powiem że było super! uwielbiam się wygrzewać w ogromnej wannie pełnej gorącej wody! Mmmmm, niestety w domu mam taką nietypową wannę i za bardzo nie poleżę w niej :P co prawda początkowo czułam się skrępowana ale potem jak spojrzałam na niego to stwierdziłam że przecież on też nie ma idealnego ciała więc czego się wstydzić?
jednak jeszcze na tyle odważna nie jestem by jakoś się nim zając "ustnie" :D chciałabym ale niestety mnóstwo myśli mam w głowie. Wiem że on by tego bardzo chciał ale wiem też że bardzo mnie kocha i jest w stanie mnie zrozumieć.
Jak mówiłam - dla niego nie ma różnicy w częściach mojego ciała, każdą uwielbia tak samo.
paula
 

Re: Oralnie

Postprzez Kojag » 19 lut 2013, o 11:09

Hmmm... A myślicie, że zjadanie jej cukierkowych stringów będzie dobrym pretekstem do tego, żeby się nią "zająć"? :D
Kojag
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 10:51

Re: Oralnie

Postprzez paula » 19 lut 2013, o 17:06

mój facet nie potrzebuje specjalnie pretekstu do tego ;)
ale jeśli ma to być pierwszy raz tego typu zbliżenia to proponuję się trochę z nią pobawić, np. zjadaniem właśnie takich stringów ;)
ja niedawno polubiłam takie zabawy i powiem szczerze że naprawdę to mnie kręci ;)
paula
 

Re: Oralnie

Postprzez stenia33 » 20 lut 2013, o 16:45

A więc tak...proponuję abyś to Ty się zają się swoja kochana parę pierwszych razy...kiedy ona poczuje jakie jest to wspaniałe mysle że sama bedzie chciałą spróbować w drugą strone i sprawić przyjemnosc Tobie..najlepiej zaproś ją pod prysznic bedzie jej łatwiej pokonać opór i polubi to;)
stenia33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 lut 2013, o 02:26

Re: Oralnie

Postprzez EmMis » 20 lut 2013, o 18:58

Witam, jestem pierwszy raz na forum takiego typu i potrzebuje Waszej pomocy.

Od kilku miesięcy współżyję ze swoim chłopakiem, wielokrotnie "bawiliśmy" sie w seks oralny jednak nie potrafię mu tego odwzajemnić. Jakaś bariera we mnie. Po prostu zdaje mi się to dziwne, niewłaściwe. Czytając wpisy o tematyce seksu oralnego jestem coraz bardziej przekonana że chcę, ale nie wiem jak, nie chce go zranić, boje się że go zawiodę . I teraz podstawowe pytanie, co ze spermą? połknąć? nie?
EmMis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 lut 2013, o 18:48

Re: Oralnie

Postprzez Ines_Ines » 20 lut 2013, o 22:02

Blackfox napisał(a):\ I są też takie kobiety, które w ogóle nie uznają tych pieszczot, bo je obrzydzają i tu nie wiedzą co tracą.;)


Wydaje mi się, że takie kobiety są już na wymarciu, przynajmniej ja żadnej takiej nie znam.

EmMis napisał(a): I teraz podstawowe pytanie, co ze spermą? połknąć? nie?


Pisałam o tym ostatnio u siebie na blogu, kilka osób się też wypowiedziało. Najlepiej połknąć. Jeśli jednak się boisz czy krępujesz to są inne opcje - możesz użyć dłoni czy piersi albo przejść do tradycyjnego seksu. Najważniejsze to nie przerywać stymulacji.

Wydaje mi się, że kobiety lubią robić loda swoim mężczyznom, bo ta czynność daje niesamowite poczucie intymności, bliskości z partnerem i w pewnym sensie poczucie władzy. Ty tu dowodzisz, ty kontrolujesz nacisk, rytm, tempo.

Ostatnio edytowano 20 lut 2013, o 22:05 przez Ines_Ines, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
Ines_Ines
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 19:01

Re: Oralnie

Postprzez paula » 20 lut 2013, o 22:03

jeśli twój facet aż tak ekstremalnie chce abyś mu to zrobiła to nooo - jesteś sama odważna że na to się godzisz :D
mój sam stwierdził że jeśli będę chciała to to zrobię ale zaznaczył że wcale nie chce aby na tym skończyć, wolałby raczej by to tylko gra wstępna była ;)
paula
 

Re: Oralnie

Postprzez Ines_Ines » 20 lut 2013, o 22:06

paula.x111 napisał(a):mój sam stwierdził że jeśli będę chciała to to zrobię


Bardzo mądre podejście Twojego faceta. Dobrze go sobie wybrałaś :fallinlove

Avatar użytkownika
Ines_Ines
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 19:01

Re: Oralnie

Postprzez paula » 20 lut 2013, o 22:09

Ines_Ines napisał(a):
paula.x111 napisał(a):mój sam stwierdził że jeśli będę chciała to to zrobię


Bardzo mądre podejście Twojego faceta. Dobrze go sobie wybrałaś :fallinlove



oj tak! :serca
choć czasem też jest nie do zniesienia i nie raz przez niego płakałam (ale ja już mam taki charakter ;))
paula
 

Re: Oralnie

Postprzez EmMis » 21 lut 2013, o 11:23

Jestem przekonana, że tego by chciał, ponieważ ostatnio spędzając miło czas w łóżku zsunął moją dłoń na jego sprzęt :D jednak ja wciąż nie umiem w sobie przełamać tej wewnętrzej bariery, przez długi czas kojarzyło mi sie z nieszanowaniem, bakiem szacunku dla siebie samej.
Co polecicie w mojej sytuacji ?
EmMis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 lut 2013, o 18:48

Re: Oralnie

Postprzez paula » 21 lut 2013, o 14:20

powiem szczerze że jeśli chodzi o samo dotknięcie "tamtych" miejsc u mojego faceta to troszkę minęło zanim w ogóle dałam radę położyć tam rączkę ;) i w zasadzie do dnia dzisiejszego to tak wygląda że nie potrafię mu ot tak rozpiąć spodni i wsadzić tam łapę :D
jestem dość dziwna w tych sprawach i sama wiem że oczekuje od niego dużo a sama od siebie nie bardzo...
ale przechodząc do tematu - ja miałam ogromne opory do tego by to zrobić i zajęło mi to naprawdę dużo czasu, ale z biegiem czasu, powolutku... jakoś do tego doszłam że jednak można to zrobić ;) więc myślę że musi minąć kolejnych kilka miesięcy bym się zdecydowała na kolejny krok do przodu (mimo tego że jesteśmy 4 lata).
paula
 

Re: Oralnie

Postprzez EmMis » 21 lut 2013, o 18:31

Mam podobnie, te same opory. Jednak on, tym razem mi to troszkę ułatwił i powiem, że nawet mi sprawiło to sporą przyjemność, a czy jemu było fajnie, mam taką nadzieję. Jako że robiłam to po raz pierwszy, chyba w pewnym momencie nie byłam zbyt delikatna ale wybaczył :D
Teraz wewnętrznie zbieram się do kolejnego kroku ale może najpierw rozmowy, wszystko się okaże. Tylko najgorzej jest zacząć, przełamać się. Bo on od początku był pewny, nie miał żadnych oporów co do tego.
EmMis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 lut 2013, o 18:48

Re: Oralnie

Postprzez paula » 21 lut 2013, o 18:41

właśnie... najgorzej jest zacząć. Wiem że naprawdę na początku miałam ogromne opory by w ogóle go tam dotknąć, było to dla mnie takie dziwne i w zasadzie nawet wstrętne (o ile rozumiecie o co mi chodzi :D). Ale teraz już jest mi trochę łatwiej.
Może moje opory wynikają z tego że nie znam jego ciała tak dobrze jak on mojego. On bez oporów całuje mnie całą, dotyka itd a ja... no cóż.. nie jestem w stanie mu się tym samym odwdzięczyć :(
paula
 

Re: Oralnie

Postprzez Aridaa » 21 lut 2013, o 23:05

Hej :D założyłam konto dosłownie przed chwilą, by móc dodać kilka słów od siebie :P
Ja współżyję od około roku i wiem, że nie byłam pierwszą dziewczyną mojego ukochanego ( co się dziwić, skoro jest kilka lat ode mnie starszy)
kiedy już zaczęliśmy urozmaicać nasz seks, przeszło do zabaw oralnych... pieścił mnie i to na początku strasznie mnie krępowało, ale było zbyt przyjemne, bym mogła zakazać mu to zrobić ponownie. Jednak miałam problem z odwzajemnieniem...tak zwane "robienie loda" uznawałam za coś niepoprawnego i obrzydliwego, ale też... po prostu bałam się, że nie będę robiła tego w dobry sposób... jednak mój partner bardzo nalegał i się zgodziłam, dziwnie się z tym czułam, ale widziałam, że sprawia jemu to niemałą przyjemność... dlatego z czasem oral stał się ciekawym urozmaiceniem i pojęłam, dlaczego ludzie lubią 69 :diabel
oral nie musi być zaspokajaniem potrzeb tylko jednej ze stron, ja przyznaje, że odczuwam satysfakcje, kiedy widzę, że mój chłopak jest nieźle rozpalony i zachwycony moimi sprawunkami :D ale jeśli chodzi o takie zabawy, to ostrzegam: tylko z zaufaną osobą ;)
Avatar użytkownika
Aridaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 22:50

Re: Oralnie

Postprzez Ines_Ines » 22 lut 2013, o 00:15

EmMis napisał(a): jednak ja wciąż nie umiem w sobie przełamać tej wewnętrzej bariery, przez długi czas kojarzyło mi sie z nieszanowaniem, bakiem szacunku dla siebie samej.

Nie rozumiem. Dlaczego uważasz, że to brak szacunku? Możesz objaśnić?

paula.x111 napisał(a): było to dla mnie takie dziwne i w zasadzie nawet wstrętne (o ile rozumiecie o co mi chodzi :D). Ale teraz już jest mi trochę łatwiej.

Właśnie nie bardzo.

paula.x111 napisał(a): Ale teraz już jest mi trochę łatwiej.

Trochę?

Avatar użytkownika
Ines_Ines
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 19:01

Re: Oralnie

Postprzez EmMis » 22 lut 2013, o 10:30

Aridaa napisał(a):

Wydaje sie, że nasze sytuacje są/były podobne ;)
Ines_Ines napisał(a):
nie mam pojęcia, nie potrafie tego wyjaśnić, takie po prostu wrażenie, chyba silniejsze ode mnie.
EmMis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 lut 2013, o 18:48

Re: Oralnie

Postprzez Kojag » 26 lut 2013, o 00:08

Powiem tak: udało m się :)
Obudziliśmy się rano, zacząłem ją całować, schodziłem coraz niżej... S. się trochę krępowała, ale pozwoliła mi się nią "zająć". Chyba jej się spodobało, bo poleżeliśmy trochę i znów pozwoliła mi to zrobić. :)
Nie oczekuję od niej, że mi się "odwdzięczy", nie musi - wystarczy mi że mogę sprawiać jej przyjemność w ten sposób, to bardzo mnie kręci
Kojag
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 10:51
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron