Organizować ślub samemu czy wynająć konsultanta?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Organizować ślub samemu czy wynająć konsultanta?

Postprzez pstro » 3 maja 2010, o 20:42

Jeśli Cię to interesuje, czemu nie. W dzisiejszych czasach i w przyszłości na pewno ludzie będą korzystać z pomocy takich konsultantów.
pstro
 

Re: Organizować ślub samemu czy wynająć konsultanta?

Postprzez ninka_niebieska » 14 paź 2010, o 10:55

Powiem tak, napewno jest to wygodniejsze dla narzeczonych oraz ich rodziców, ale ja nie jestem zwolenniczką takiej usługi. Samemu trzeba poświęcić napewno dużo czasu na takie przygotowania, ale to czysta przyjemność. Ja chcę aby ten dzień był wyjątkowy, dopięty na ostatni guzik i żeby wszystko było takie jak my chcemy - wymarzone, wyśnione, po naszemu. Dlatego uważam, że nawet najlepszy i najbardziej poinformowany o naszych oczekiwaniach konsultant nie zorganizuje tego tak, jak sami byśmy wszystko uzgodnili i przygotowali.
ninka_niebieska
 

Re: Organizować ślub samemu czy wynająć konsultanta?

Postprzez szarpa » 15 kwi 2011, o 21:13

Dla mnie organizowanie i wybieranie czego kolwiek to masakra chętnie bym się pozbyła tego z głowy. No ale niestety nie mam tyle kasy na zbyciu:(
szarpa
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]