ORGAZM

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Wielokrotny orgazm

Postprzez ancydlo » 1 wrz 2010, o 10:25

Podobno u kobiet jest możliwy, gdyż podniecenie kobiety opada znacznie wolniej niż podniecenie mężczyzny po szczytowaniu. Jak jest u Was dziewczyny, doświadczyłyście już tego? Jeśli tak, to po jakim czasie jesteście w stanie osiągnąć kolejny orgazm?
U mężczyzn bywa różnie, czasem jest tak, że bo bardzo intensywnym orgazmie przez ładnych kilka kolejnych godzin nie jestem w stanie myśleć o seksie, gdyż penis staje się bardzo wrażliwy na dotyk. Czasem natomiast już po około pół godziny, a nawet szybciej jestem gotowy do kolejnego razu
ancydlo
 

Re: Wielokrotny orgazm

Postprzez Luśka » 9 wrz 2010, o 16:57

masz rozdwojenie jaźni czy co?bo raz piszesz jak kobieta a raz jak mężczyzna:P
Luśka
 

Re: Wielokrotny orgazm

Postprzez Bielizna-Anna » 12 lis 2010, o 14:20

U mężczyzny jest problem z wielokrotnym orgazmem,trzeba odczekac chwilkę i odpowiednio go podniecić. Organizm kobiety reaguje zupełnie inaczej i możliwy jest wielokrotny orgazm. Dodajmy,że są one coraz silniejsze.
Bielizna-Anna
 

ORGAZM

Postprzez Panizu » 27 gru 2010, o 18:56

Hej! Proszę o pomoc. Od ponad 4 lat uprawiam seks. Głównie z 1 partnerem ale zdażył się też drugi raz. Żaden z nich mnie nie zaspokoił. Nigdy nie miałam orgazmu. Próbowałam już wszystkiego, natomiast wszelkie rady w internecie mówiąa by po prostu czekać.. Niestety mam tego dość, przez to psuję mi się związek. Czy ktokolwiek może mi pomóc?
Panizu
 

Re: ORGAZM

Postprzez Luśka » 29 gru 2010, o 11:25

ostro...nie masz orgazmu i mówisz że psuje Ci się związek...a orgazm to jest to na czym chcesz budować miłość?zastanów się nad tym...
poza tym jeżeli nie masz orgazmu(w co wątpię, ponieważ na pewno odczuwasz jakieś zmiany podczas stosunku, albo przy pieszczotach), to albo za szybko gra wstępna(albo jej brak), albo po prostu nie poznałaś jeszcze tak swojego ciała by było Ci dobrze...
Luśka
 

Re: ORGAZM

Postprzez Bielizna-Anna » 31 gru 2010, o 00:51

każdy organizm reaguje inaczej,może żaden z Twoich partnerów nie był dla Ciebie wystarczająco czuły? Może potrzebujesz długiej gry wstępnej na rozgrzewkę? To wszystko ma wpływ na orgazm-pomijając same doznania podczas stosunku.
Bielizna-Anna
 

Re: ORGAZM

Postprzez laleczka1123 » 1 sty 2011, o 15:44

Sex w związku to nie wszystko, porozmawiaj o tym szczerze z partnerem, może koleżanka tu ma racje, że potrzebujesz więcej czułości, dłuższej gry wstępnej, moim zdaniem to ma duży wpływ na orgazm.
laleczka1123
 

Re: Wielokrotny orgazm

Postprzez Awoqa » 3 sty 2011, o 13:51

Wielokrotny orgazm do zdecydowanie bardzo fajna sprawa :P
Awoqa
 

Re: Wielokrotny orgazm

Postprzez linnkaa » 3 sty 2011, o 19:20

aaa ja bardzo chciała bym doswiadczyc kilku orgazmów ale jakos nie ejst kolorowo.. aaa bije sie porozmawiac z partnerem bo wiem jaka bedzie jego reakcja.. wiecie jak to maja mezczyźni teksty typu: nie wystarczam ci.. zamiast wziąść sie za robote xD
linnkaa
 

Re: ORGAZM

Postprzez SilverLady » 6 sty 2011, o 15:35

czesc. ja tez mam mały problem, od paru miesiecy probuje uzyskac orgazm,niestety nic z tego ;[. moze wy znacie jakies sposoby. jestem dziewic i boje sie ze palcowka moze uszkodzic blone wiec szukam jakis innych rozwiazan. prosze o pomoc
SilverLady
 

jak opóźnić orgazm łechtaczkowy

Postprzez serenakkk » 7 sty 2011, o 21:42

witam.
mam problem z opóźnieniem orgazmu łechtaczkowego. kiedy mój partner mnie pieści bardzo szybko dochodzę do orgazmu a nieprzyjemny ból przy dalszych pieszczotach oraz rozładowanie napięcia spowodowane szczytowaniem zniechęca mnie do dalszych pieszczot. chciałabym jednak przezywać rozkosz przed szczytowaniem dłużej, czy mozeciemi doradzic jakis sposób na opóźnienie orgazmu łechtaczkowego? z góry dziękuje i pozdrawiam :)
serenakkk
 

Re: jak opóźnić orgazm łechtaczkowy

Postprzez ABCbielizny » 19 sty 2011, o 14:10

Wiele kobiet nie osiąga orgazmu łechtaczkowego tak szybko i facet musi się namęczyć:) W Twoim przypadku,myślę ze pomoże krótsza gra wstępna i mniej intensywne pieszczoty łechtaczki. Wtedy przyjemność płynąca z seksu będzie o wiele większa.
ABCbielizny
 

Re: ORGAZM

Postprzez ABCbielizny » 19 sty 2011, o 14:13

Możesz próbować w delikatny sposób pieścić łechtaczkę i osiągnąć orgazm. A jeżeli jesteś dziewicą,to do przebicia błony daleka droga.. Poza tym prędzej czy później i tak zostanie uszkodzona. Nie osiągniesz orgazmu an odległość,prawda?:)
ABCbielizny
 

Re: Wielokrotny orgazm

Postprzez ABCbielizny » 19 sty 2011, o 14:14

Mężczyzna przyjmie to jako wyzwanie i zrobi wszystko abyś osiągnęła orgazm. Ale dużo zależy do Twojego organizmu,nie każda kobieta może go przeżywać tak intensywnie. Liczy się także zaufanie do partnera,oraz stopień podniecenia.
ABCbielizny
 

Re: jak opóźnić orgazm łechtaczkowy

Postprzez mis11 » 23 sty 2011, o 12:28

Niech facet wyluzuje i rozgrzewa Cie powoli... łechtaczkę zostawi na deser. Masz taki, nie inny układ nerwowy w tej części i najlepiej, aby się facet postarał dostroić do Ciebie... poznał Cię lepiej i Twoje reakcje. Ostatecznie w tej części ciała nie tylko łechtaczka jest do smakowania ;-)
mis11
 

Re: Wielokrotny orgazm

Postprzez aura » 9 lut 2011, o 16:20

linnkaa: Zawsze możesz spróbować bardziej pobudzić swoje organy, tak żeby były czulsze na dotyk. Słyszałaś o urządzeniu LadyLaser? Działa on biostymulująco, dzięki czemu orgazmy przeżywa się intensywniej oraz doświadczyć wielokrotnych orgazmów.
aura
 

Re: ORGAZM

Postprzez aura » 9 lut 2011, o 16:26

Możliwe, że macie anorgazmie. No ale nie ma tragedii, da się to wyleczyć. Pomocny w tym wypadku może być LadyLaser. Zwiększa on wrażliwość łechtaczki, dzięki czemu łatwiej jest osiągnąć orgazm (nawet wielokrotny) dzięki czemu seks jest o wiele przyjemniejszy :)
aura
 

Re: Wielokrotny orgazm

Postprzez ABCbielizny » 11 lut 2011, o 11:59

Szczerze mówiąc to nigdy nie słyszałam o takim urządzeniu... Możesz dokładniej napisać jak dział i przede wszystkim w jakiej jest cenie? Chętnie wysłucham szczegółów, bo mogą być interesujące.
ABCbielizny
 

Re: ORGAZM

Postprzez ABCbielizny » 11 lut 2011, o 12:04

Pewnie że da się wyleczyć, ale obie strony muszą tego chcieć. Poza tym musicie ze sobą szczerze porozmawiać, o czym już pisałam powyżej. Budowanie udanego i szczęśliwego związku tylko na orgazmie jest bezcelowe. W to muszą wchodzić także inne czynniki.
ABCbielizny
 

Re: jak opóźnić orgazm łechtaczkowy

Postprzez ABCbielizny » 11 lut 2011, o 12:23

Niech np pieści i masuje Twoje piersi, łechtaczkę zostawi na koniec lub niech tylko ociera się o nią. Wtedy będziesz mega podniecona i prędzej czy później wybuchniesz. Powinnaś się cieszyć,bo masz możliwość przeżywania wielokrotnego orgazmu,nie każda kobieta ma to szczęście:)
ABCbielizny
 

Re: ORGAZM

Postprzez jessi07 » 12 lut 2011, o 01:44

Hej:)
gdy sie kocham ze swoim chlopakiem on strasznie szybko dochodzi.... ale strasznie szybko pare razy porucha i koniec zawsze musi sie zatrzymac by sie nie spuscil a mnie to strasznie wkurza, jestm z nim juz 4lata i nawet czesto uprawiamy seks i sie jeszcze nie umial nauczyc hym nie wiem dlaczego mu sie tak dzieje hym.. moze go bardzo podniecam?? (ja bylam jego pierwsza Kobieta a on moim pierwszym facetam i przez 4lata tylko mielismy siebie z nikim innym tego nie robilismy)
jak myslicie dlaczego tak szybko dochodzi :? ???
jessi07
 

Re: ORGAZM

Postprzez Justyna4 » 13 lut 2011, o 18:33

jessi07 napisał(a):Hej:)
gdy sie kocham ze swoim chlopakiem on strasznie szybko dochodzi.... ale strasznie szybko pare razy porucha i koniec zawsze musi sie zatrzymac by sie nie spuscil a mnie to strasznie wkurza, jestm z nim juz 4lata i nawet czesto uprawiamy seks i sie jeszcze nie umial nauczyc hym nie wiem dlaczego mu sie tak dzieje hym.. moze go bardzo podniecam?? (ja bylam jego pierwsza Kobieta a on moim pierwszym facetam i przez 4lata tylko mielismy siebie z nikim innym tego nie robilismy)
jak myslicie dlaczego tak szybko dochodzi :? ???




ej sory,że się przyczepiam o taką rzecz,ale prosiła bym kulturalnie i odpowiednio nazywać rzeczy po imieniu a nie w taki sposób jak powyżej napisałaś post...Nie które osoby na forum może urazić sposób w jaki się wysławiasz..
Justyna4
 

Re: Wielokrotny orgazm

Postprzez aura » 28 lut 2011, o 15:03

Tutaj można znaleźć więcej informacji na ten temat: http://ladylaser.pl/o_ladylaser Działa on na zasadzie terapii laserowej. Z tego co czytałam to jest on również pomocny przy bolesnych stosunkach, np. przez zbytnią suchość czy kurczliwość mięśni. Także zastosowanie jego zastosowanie jest dosyć szerokie.
aura
 

nietypowe , niepokojące ?!

Postprzez angel175city » 23 maja 2011, o 18:10

cześć,
jestem Angelika mam 21 lat i chciałabym się podzielić z kimś z moim problemem :I
od 3 lat współżyję z moim chłopakiem i mój partner nie może mnie doprowadzić do orgazmu :I gdy wydaje mi się że to będzie już blisko zaczyna mnie delikatnie łaskotać i przerywam to. ale to nie tylko o to chodzi. Pewnego dnia podczas stosunku zaczęła wypływać ze mnie "dziwna substancja " coś jak woda i nie wiem zupełnie co to jest ?! czy to możliwe aby to był mocz ?! ale czułabym. Było mi dobrze wówczas ... czy któraś z was miła tak ?
angel175city
 

Re: nietypowe , niepokojące ?!

Postprzez ABCbielizny » 24 maja 2011, o 21:09

Nie ma się czego obawiać,to co wypływa to różne "sopki",niektóre kobiety tak mają i to w znacznych ilościach. Spróbuj kochać się dalej ze swoim partnerem,nawet jeśli czujesz łaskotanie,nie przestawajcie bo właśnie przez to nie możesz mieć orgazmu.
ABCbielizny
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]