orzechy do prania

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Pranie w pralce

Postprzez Misia » 13 gru 2010, o 20:46

Ostatnio zaczęłam używać orzechów piorących do prania w pralce, jak myślicie przyniosą oczekiwane rezultaty?

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Misia
 

Re: Pranie w pralce

Postprzez dzo » 28 maja 2011, o 18:29

ale to zamiast proszku ??
dzo
 

Re: Pranie w pralce

Postprzez agusnysa » 30 maja 2011, o 15:39

orzechy? bo ja chyba zacofana jestem bo nigdy nie słyszałam:)
agusnysa
 

Re: Pranie w pralce

Postprzez mikiqu » 12 cze 2011, o 16:07

Orzechy?? a co to? jakie orzechy? O_o

ja oglądałam ostatnio proszki i obok stał żel do prania (normalnie do pralek). Ktoś stosował? Czy to jest lepsze od proszków?
mikiqu
 

Re: Pranie w pralce

Postprzez performa » 12 cze 2011, o 22:55

O orzechach ostatnio mówiła w telewizji Reni Jusis, ponoć piorą bardzo dobrze no i nie ma w nich detergentów... jeśli chodzi o żel do prania, to przynajmniej masz pewność, że nie przyczepi się do ciuchów jakiś nierozpuszczone ziarenko proszku... Chociaż ja wolę tradycyjnie, nie orzechy, nie żel, a zwykły proszek.
performa
 

orzechy do prania

Postprzez gosik » 26 cze 2011, o 18:41

Podobno rewelacyjne,ekologiczne,niezawodne i ekonomiczne....slowem same plusy.Czy ktoras z was prala z takimi orzechami?Nie bardzo dociera do mnie,ze kilka orzechow jest w stanie usunac zabrudzenia nawet te najtrudniejsze a moze nie mam racji?Gdyby to rzeczywiscie dzialalo nikt nie pralby w proszkach do prania a fabryki detergentow by splajtowaly.Co o tym myslicie?
gosik
 

Re: orzechy do prania

Postprzez dzo » 28 cze 2011, o 08:45

gosik jest już taki temat więc połączyłam wątki
dzo
 

Re: orzechy do prania

Postprzez gosik » 28 cze 2011, o 21:03

No nie,znowu...ja chyba ślepa jestem i nie widze wszystkiego...sory.
gosik
 

Re: orzechy do prania

Postprzez Eleganckistyl_pl » 1 lip 2011, o 09:39

Podobno są bardzo fajne i skuteczne,dobrze się sprawdzają,ale osobiście jeszcze ich nie używałam,wiec trudno mi cokolwiek na ten temat powiedzieć... Poczekajmy na dalsze opinie.
Eleganckistyl_pl
 

Re: orzechy do prania

Postprzez dzo » 1 lip 2011, o 14:09

w ogóle mnie to nie przekonuje :?

uwielbiam czuć w wypranych ciuchach zapach proszku 8-) a piorąc z tymi orzechami ciuchy zapewne są bez zapachu
dzo
 

Re: orzechy do prania

Postprzez lavender » 25 lip 2011, o 15:45

Orzechy są bardzo fajne bo ekologiczne. Nie radzą sobie jednak z najmocniejszymi zabrudzeniamia. Są wielokrotnego użytku i fajnie sprawdzają się zwłaszcza jeśli ktoś z domowników ma alergię.
A poza tym używam płynu do płukania - przynajmniej mam pewność, że na ubraniach nie zostaną plamy z proszku.
lavender
 

Re: orzechy do prania

Postprzez Monia00 » 30 sty 2012, o 22:17

Przymierzałam się już do kupna tych orzechów, ale poczytałam trochę, no i w końcu... nie kupiłam ... Sama nie wiem czy warto. Podobno rzeczy wyprane w orzechach to wychodzi na to samo co "wyprane" w samej wodzie. :o Co wy na to??
Monia00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 sty 2012, o 21:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]