Osiemnastka! pomocy ;-)

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Osiemnastka! pomocy ;-)

Postprzez paulaaaaaa » 9 sie 2012, o 20:59

Witam, niedlugo wyprawiam osiemnaste urodziny :drinkwine i szukam oryginalnych pomysłów na jedzenie, którę mogę podać oraz na zorganizowanie imprezy, być może spotkaliście się z czymś, co możecie polecic:)
z jedzenia interesują mnie zarówno dania główne jak i ciekawe przekąski:-) :cooking :cooking :cooking
z góry dziękuję za odpowiedź :kiss2
paulaaaaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 20:47

Re: Osiemnastka! pomocy ;-)

Postprzez Tinuviel » 12 sie 2012, o 19:04

Co do przekąsek to fajnym pomysłem może być śliwka w boczku (zapiekana w piekarniku i nabita na wykałaczki) :-) Ale trzeba lubić mieszanie mięsa ze słodkimi nutami. Ja osobiście nie cierpię mięsa w owocach, ale ta propozycja mi bardzo smakowała! :-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Osiemnastka! pomocy ;-)

Postprzez pamela92 » 21 sie 2012, o 20:55

hmm ja proponowałabym zapiekankę ziemiaczaną..palce lizać ;D teraz jest ciepło to jakiś deser lodowy. proste i bardzo dobre są parówki w ciescie naleśnikowym pokrojone na 4 czesci smakuja zarowno na cieplo jak i na zimno ;D moje ulubione danie schab a'la stroganoff ;))<mozna zrobic tez z piersią kurczaka> ;) jak cos przyjdzie mi do głowy to jutro dopiszę ;) dziś muszę uciekać :zzzz ;)))

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"
Obrazek
Avatar użytkownika
pamela92
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 27 mar 2012, o 18:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]