Panek CarSharing PANkod 20zł na start kod rabatowy

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Panek CarSharing PANkod 20zł na start kod rabatowy

Postprzez BabskieSprawy.pl » 22 sie 2021, o 11:33

Chciałem wam polecić usługę wynajmu samochodów na minuty za pomocą aplikacji w telefonie. Usługa dostępna jest już w ponad 200 miastach w Polsce. Wynajem samochód Panek podobny jest do wynajmu elektrycznych hulajnóg Bolt, Lime, Hive itp. Na początek instalujesz aplikację Panek z Google Play lub App Store jeśli masz iPhona.
Następnie należy się zarejestrować, podczas rejestracji polecam podać kod rabatowy tzw PANKod: ARNQ6WCR da to 20zł do wykorzystania w ciągu 30 dni od rejestracji. W aplikacji jest mapa, należy wybrać swoje miasto lub zostanie one wybrane automatycznie na podstawie lokalizacji urządzenia.

Obrazek

Znajdujemy auto najbliżej nas i idziemy do niego. Można auto zarezerwować dla pewności, że ktoś nam go nie zabierze przed nami. Pierwsze 10 minut rezerwacji jest za darmo. Po 10 minutach rezerwacja kosztuje od 2 groszy/min (w godzinach 22-8 rano) do 15/gr / min w pozostałych godzinach.

Obrazek

Gdy już znajdziemy się obok naszego upatrzonego auta klikamy w aplikacji "Zaczynam wynajem". Potwierdzamy zapoznanie się z regulaminem, wsiadamy do auta i mamy na spokojnie 3 minuty, żeby przygotować się do jazdy.

Obrazek


cdn. ale jak już macie jakieś pytania - pytajcie :)
BabskieSprawy.pl
Administrator
 
Posty: 229
Dołączył(a): 25 cze 2009, o 12:15
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]