Papierosy własnej produkcji

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Papierosy własnej produkcji

Postprzez bake4 » 14 lis 2012, o 22:02

Hej mam pytnie czy ktoś z was pali papierosy samoróbki tak zwane?
Ja ostatnio zaczełam kręciś fajki samoróbki i nawet nie są złe. Jak możecie i was to interesuję napiszcie jaki tytoń i glizy używacie, ile tytoniu tracicie?
Jestem ciekawa na ile mi starczy 100g tytoniu. Moja koleżanka kręci fajki ale robi takie że po 3 buchach nie ma śladu ja natomiast nabijam prawie rtak jak w orginale czyli są mocno nabite i na pewno też będzie szło więcej tytoniu.
pozdrawiam
bake4
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 lis 2012, o 14:59

Re: Papierosy własnej produkcji

Postprzez sovvita » 3 gru 2012, o 14:18

polak potrafi wszystko,to prawda,a w dobie kryzusu to dobry pomysł takie papierosy.
sovvita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 14:07

Re: Papierosy własnej produkcji

Postprzez perelka780 » 4 gru 2012, o 01:16

Witaj powiem ci tak ja probuje rzucic to w cholere ale jak robisz fajki to nie z 100 g tytoniu. przeplacasz kobieto. nie wiem z jakiego regionu jestes ale u nas na Slasku da sie kupic tani tyton 80-100zl za kg i dla 2 palaczy wystarcza to na miesiac. gilzy zawsze kupowalam w Lidlu 350szt za 4,99. pozdrawiam
perelka780
 

Re: Papierosy własnej produkcji

Postprzez gruzekk » 7 gru 2012, o 16:04

Ja kiedyś chciałam palić takie papierosy, ale po zapaleniu pierwszego takiego papierosa od razu stwierdziłam, że to nie dla mnie. Kompletnie mi nie zasmakował tytoń, który kupiłam oraz kręcenie papierosów doprowadzało mnie do szału. Nie miałam maszynki i dlatego tak się denerwowałam :P



--------------------------
gaz z łupków
gruzekk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7 gru 2012, o 15:57

Re: Papierosy własnej produkcji

Postprzez brunecia » 12 gru 2012, o 23:21

Ja kiedyś u koleżanki z ciekawości zapaliłam takiego papierosa, i nie wiem (nie znam się) czy tytoń był szajski czy mi nie podszedł ten papieroch ale zakrztusiłam się i olałam sprawę. Natomiast robienie fajek fajna rzecz, uspokaja mnie no i fajna zabawa heh ;)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Papierosy własnej produkcji

Postprzez marys9 » 16 gru 2012, o 14:09

Czy jest to w ogóle legalne? mozna to produkować?

Zobacz obowiązkowo: http://www.przeprowadzki-poznan.biz.pl , http://www.przeprowadzki-katowice.biz.pl , http://www.przeprowadzki-szczecin.com.pl , http://www.przeprowadzkilodz.com - Zapraszam do skorzystania z moich usług. Z usług mojej firmy zajmujacej się przeprowadzkami :)
marys9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 gru 2012, o 14:07

Re: Papierosy własnej produkcji

Postprzez dzien_dobry » 17 gru 2012, o 10:32

Z tego co mi wiadomo, to skręcający znajomi jakoś się z tym nie kryją. Mi samej strasznie smakują tytonie smakowe, nie dość, że pachną przepięknie, to jeszcze zostawiają znacznie przyjemniejszy posmak. Jestem trochę sępem tytoniowym, szczególnie jeśli chodzi o dobrze skręcone papierosy ;)
Avatar użytkownika
dzien_dobry
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 gru 2012, o 10:23

Re: Papierosy własnej produkcji

Postprzez Pear » 9 sty 2013, o 00:50

A ja polecam tytoń o nazwie ''paramont'' cena bardzo przystępna i co ważne nie śmierdzi stara skarpetka:)! A jeśli chodzi o tytonie zapachowe polecam wiśniowy ''red bull''. Również skrecam papierosy ale znalazłam inne rozwiązanie nabyłam angielska maszynke która się skręca małe cieniutkie papieroski takie typowo kobiece. Do maszynki trzeba nabyć rizle ( to cieniutkie papierki i filterki). Tytoniu schodzi o połowę mniej, pali się normalnie jak zwykły papieros. Naprawdę polecam hihi jeśli można coś takiego polecić:)) !
Pear
Miła Kobietka
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 sty 2013, o 00:24

Re: Papierosy własnej produkcji

Postprzez Asia44 » 24 wrz 2013, o 13:13

Ja osobiście nie palę, ale moja koleżanka długo sama papierosy sobie przygotowywała. Miała sklep, w którym się zaopatrywała, nawet o pamiętam Tabakaonline, więc podaję. Kupowała bibułki, filtry, maszynki i tytoń aromatyzowany. Ale teraz już rzuciła palenie :)

Ostatnio edytowano 24 wrz 2013, o 13:23 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie SPAMować forum
Asia44
 

Re: Papierosy własnej produkcji

Postprzez myszka28 » 1 paź 2013, o 10:30

dla mnie moj brak cierpliwosci do krecenia samemu ale moj partner kreci w reku sobie papierosy bletka filtr tyton ja nie umiem robic i jakos malo mi podchodza takie krecone za mocne chyba jak dla mnie.jest to legalne skoro mozna kupic maszynki filtry tyton w paczkach ,
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron