Pasjonaci koni

Masz jakiegoś pupila? Chcesz się nim pochwalić? Nie wiesz jak go pielęgnować, czym karmić, kiedy zabrać do weterynarza? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Pasjonaci koni

Postprzez magda906 » 14 maja 2015, o 15:51

Czy znajdują się tutaj jacyś pasjonaci koni? Ja jestem ich miłośniczką, jednym słowem je kocham. Zawsze lubię być na bieżąco na ich temat, akcesori i gadżetów. Wiele informacji czerpie z książek, stron, blogów. Ale warto by było podzielić się także tymi informacjami między sobą.
magda906
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 20 mar 2015, o 18:22

Re: Pasjonaci koni

Postprzez BlackWolf » 14 maja 2015, o 22:44

A jeździsz? Masz styczność z tymi zwierzętami?
I jak narodziła się Twoja pasja do koni, ogólnie to hobby, zamiłowanie do nich?
Muszę przyznać, że to śliczne, przepiękne i niesamowite zwierzęta.
Swego czasu lubiłam bardzo jazdę konną, ale wiadomo... Czas i pewne sprawy robią swoje.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Pasjonaci koni

Postprzez kolasunia » 21 lip 2015, o 23:12

Dawno temu miałam lęk przed tymi zwierzętami....wydawały mi się takie ogromne nieobliczalne...Moja znajoma musiała wozić swoją córkę na rehabilitację do stadniny i siłą rzeczy musiłam jej pomagać a nie mogłam dać po sobie poznać, że się boje. Teraz wiem że to bardzo mądre i miłe zwierzęta.
kolasunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lip 2015, o 15:09

Re: Pasjonaci koni

Postprzez argo » 20 sie 2017, o 11:18

Konie często są wykorzystywane do hipoterapii. Obcowanie ze zwierzęciem pobudza zmysły, a także pozwala na uczenie się nowych umiejętności — to daje pacjentowi samodzielność i możliwość współpracy z innymi, dodatkowo poprawia równowagę i samopoczucie. Same zalety jeśli chodzi o pomaganie ludziom w rozwoju narządu ruchu. :)
Avatar użytkownika
argo
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 19 sie 2017, o 00:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]