Pasta na wrażliwe zęby

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Pasta na wrażliwe zęby

Postprzez Sindi72 » 16 gru 2022, o 11:45

Pasta na wrażliwe zęby - polecicie coś? Mam strasznie odsłonięte szyjki zębowe i szczotkowanie to dla mnie męka...
Sindi72
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 gru 2022, o 11:42

Re: Pasta na wrażliwe zęby

Postprzez Maniuśka » 22 gru 2022, o 14:48

Wypróbuj pasty z firmy Splat. Mają bardzo dobry skład.
Maniuśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 gru 2022, o 12:44

Re: Pasta na wrażliwe zęby

Postprzez Zuzakowal09 » 28 gru 2022, o 13:50

Jesli masz odsłonięte szyjki to sama pasta, choćby najlepsza, nie pomoze. Jest taki specjalny zabieg, który się nazywa pokrycie recesji dziąsłowych i to w skrócie polega na odtworzeniu i pogrubieniu linii dziąsła. Dzięki temu szyjki zostają z powrotem zasłonięte i znika problem z wrażliwością. Moja przyjaciółka ostatnio to sobie robiła, w Scandinavian Clinic przy Szczepańskim, sprawdz sobie ich ofertę, bo podobno najlepsi w Krakowie
Zuzakowal09
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 gru 2022, o 11:52

Re: Pasta na wrażliwe zęby

Postprzez konewka74 » 28 sty 2023, o 18:17

jeśli chodzi o pasty ogólnodostępne to na mnie działa Sensodyne, a Elmex niekoniecznie

chcesz wypełniać płatne ankiety za pieniądze? wejdź na www ankiety.net.pl
Avatar użytkownika
konewka74
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 30 kwi 2020, o 19:29

Re: Pasta na wrażliwe zęby

Postprzez juka » 11 paź 2023, o 09:41

Też mam problem wrażliwych zębów. Sama pasta okazała się u mnie niewystarczająca i kupiłam dodatkowo żel do pielęgnacji zębów Haxyl. Jestem bardzo zadowolona z jego działania. Oprócz zmniejszania nadwrażliwości zębów przynosi inne korzyści dla zdrowia jamy ustnej. Moim zdaniem, produkt jest warty swojej ceny :)

juka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 kwi 2020, o 11:52
Lokalizacja: Lublin

Re: Pasta na wrażliwe zęby

Postprzez Mkarolka » 11 sty 2024, o 13:40

juka napisał(a):Też mam problem wrażliwych zębów. Sama pasta okazała się u mnie niewystarczająca i kupiłam dodatkowo żel do pielęgnacji zębów Haxyl. Jestem bardzo zadowolona z jego działania. Oprócz zmniejszania nadwrażliwości zębów przynosi inne korzyści dla zdrowia jamy ustnej. Moim zdaniem, produkt jest warty swojej ceny :)


A pastę jakąś specjalną używasz? I kiedy i jak używasz tego żelu Haxyl? Przydałoby mi się coś skutecznego, z czym nie ma jakoś specjalnie dużo zachodu
Mkarolka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 lis 2023, o 10:17

Re: Pasta na wrażliwe zęby

Postprzez juka » 16 sty 2024, o 16:15

Osobiście żel Haxyl używam dwa razy dziennie - po myciu zębów przy użyciu zwykłej pasty do zębów. Żel ten można ponoć stosować też jako samodzielny środek czyszczący, ale ja sama nie testowałam - btw @Mkarolka jeśli będziesz próbować, powiedz potem, czy warto. A co do pasty do zębów, nie mam żadnej konkretnej, wpisuję w wyszukiwarkę pasty do zębów na nadwrażliwość zębów i kupuję, co mi się akurat spodoba

juka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 kwi 2020, o 11:52
Lokalizacja: Lublin
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]