Pękające naczynka

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Pękające naczynka

Postprzez Derma-Clinic » 24 lip 2013, o 15:31

Jak radzicie sobie z problemem pękających naczynek? Zwłaszcza teraz, podczas wahań temperatur jest to uporczywy problem...
Derma-Clinic
 

Re: Pękające naczynka

Postprzez kukilka » 5 sie 2013, o 16:33

Należy wzmacniać naczynia krwionośne witaminą K. Jest to witamina rozpuszczalna w tłuszczach, więc tam też należy szukać jej źródeł. Z tego co mi wiadomo, olej rzepakowy ma jej całkiem sporo - do stosowania zarówno w diecie jak i kosmetyce.
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: Pękające naczynka a witamina C

Postprzez sikora2 » 14 sie 2013, o 11:04

Moja kosmetyczka Ela poleciła mi do zabiegów na twarz naturalna witaminę c firmy bioorganic o fajnej nazwie GRYKAMINA C sprzedaje ja u siebie w gabinecie oraz poleca zwłaszcza u osób z naczynkami .....o dziwo w polaczeniu z kolagenem mam świetna zregenerowana skórę na twarzy i nie tylko ostatnio walnęłam sie w nogę o szafkę o dziwo nie miałam prawie wylewu i to mnie zaskoczyło ponieważ zawsze mam masę siniaków poczytał ulotkę grykaminy C jest tam wyraźnie napisane że ,kruchość naczyń jest spowodowana brakiem tej witaminy. Palacze, oraz osoby chore na wieńcówek, wysokie ciśnienie to też po części długotrwała braki witaminy w organizmie. Co najgorsze odwiewów karmią nas syntetykami które np. świetnie sprzedają sie rutinoskorbiny tak naprawdę nic nie działają. Musze przyznac że, cała moja rodzinę zaopatrzyłam w ten produkt nawet moja mam która leczy się na nadciśnienie tętnicze uważa że, lepiej się czuje i ciśnienie jej się ustabilizowało.

poczytajcie na stonie SPAM

Ostatnio edytowano 14 sie 2013, o 12:06 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
sikora2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 sie 2013, o 10:46

Re: Pękające naczynka

Postprzez weronika1983 » 22 sie 2013, o 10:54

hej ja mam bardzo fajna bazę super maskujaca naczynka polecam revlon photoready correcting primer 2 w1

Obrazek

http://www.nocanka.pl najlepsze kosmetyki
Avatar użytkownika
weronika1983
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 lip 2013, o 11:25

Re: Pękające naczynka

Postprzez PaniM » 22 sie 2013, o 18:27

Borykałam się z problemem pękających naczynek, szczególnie wokół nosa.
Dopiero po zabiegu promieniami świetlnymi IPL (byłam w Sekretach Piękna w Krakowie) pozbyłam się ich raz na zawsze. Promienie naprawiają problemy naczyniowe i przebarwienia, a zabieg dodatkowo poprawia koloryt skóry.
PaniM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 sie 2013, o 12:40

Re: Pękające naczynka

Postprzez agawa » 26 sie 2013, o 21:01

ja stosuję serię do cery naczynkowej od Flosleku. dermokosmetyki, więc mam pewność, że nie zaszkodzą. tonik, krem i korektor potrafią zdziałać cuda ; )
agawa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 22:36

Re: Pękające naczynka

Postprzez ingrit » 6 wrz 2013, o 13:21

Ja walczę z pękającymi naczynkami przyczynowo i pod krem stosuję takie specjalne serum żelowe dermiki - lily skin, które baaardzo pomaga na rozszerzone naczynka na twarzy, tzw. pajączki itp. Jest może troszkę droższe, ale warto je kupić, bo jest wyjątkowo wydajne (aplikacja za pomocą pipety sprawia, że nie marnuje się nawet kropelka :)) No i efekty są boskie!
ingrit
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 13:17

Re: Pękające naczynka

Postprzez Derma-Clinic » 16 wrz 2013, o 14:40

Podrzucam również informacje o różnych sposobach leczenia naczynek:

SPAM

Ostatnio edytowano 16 wrz 2013, o 14:42 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wystarczy reklama w Twoim nicku, już dodatkowe linki nie są potrzebne
Derma-Clinic
 

Re: Pękające naczynka

Postprzez malinka 61 » 25 paź 2013, o 21:37

Na pękające naczynka to dobry specjalistyczny krem , a do łykania koniecznie rutinoscorbin

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Pękające naczynka

Postprzez MarianAna » 28 paź 2013, o 15:58

Rutinoskorbin ale nawet picie wody i trening mają się dobrze na naczynia krwionośne. A może problemem jest to, że palisz. To też jest często przyczyną różnych kłopotów skóry.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: Pękające naczynka

Postprzez Mefista » 3 gru 2013, o 14:04

Ja miałam sporo popękanych naczynek i niestety żadne specyfiki nie skutkowały więc zdecydowałam się na laserowe zamykanie naczynek w Klinice Elite. Polecam każdemy kto boryka się z tym problemem.
Mefista
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 19 paź 2013, o 14:12

Re: Pękające naczynka

Postprzez kolorowa » 8 gru 2013, o 22:09

Na problemy z pękającymi naczynkami używam zielonego kremu Dermika Vitamina P plus. Jest stworzony idealnie dla mnie i mojej zaczerwienionej, naczynkowej cery, więc śmiało mogę go polecić, jeśli też macie ten problem :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
kolorowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 gru 2013, o 22:06

Re: Pękające naczynka

Postprzez Tusia » 28 lut 2014, o 00:19

Ja mam predyspozycje do pękających naczynek po mamie, jednak praca stojąca nasila efekty niestety. Wzdłuż kostek, pod kolanami jest ich coraz więcej :( Nie wiem jak sobie z tym radzić.. Mam pracę w której latam 12 h i do tego zmienny tryb - dzienno nocny.
Dzięki Bogu są kosmetyki i mój korektor z Cashmere który pomaga mi tuszować zaczerwienienia na twarzy.
Tusia
 

Re: Pękające naczynka

Postprzez Asterka888 » 28 lut 2014, o 11:41

Polecam krem robiony w aptece z arniką, kasztanowcem , zieloną herbatą ;-) zaczerwienienia są zdecydowanie mniejsze , naczyńka na twarzy fajnie obkurczone ma formułę półtłustą , ale ładnie się wchłania ;-) do kupienia w Ostrowie Wlkp ,
Asterka888
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 27 lut 2014, o 11:26

Re: Pękające naczynka

Postprzez Odetta » 28 lut 2014, o 13:16

maść cynkowa w moim przypadku swietnie sie sprawdza.
Avatar użytkownika
Odetta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 23 paź 2013, o 10:23

Re: Pękające naczynka

Postprzez misiapysia » 2 mar 2014, o 08:56

Odetta napisał(a):maść cynkowa w moim przypadku swietnie sie sprawdza.


masc cynkowa na pekajace naczynka? :o kurcze, to nie wiedzialam, ja ją stosuje na problemy z wypryskami :)
a co do pekajacych naczynek- moja mama uzywa kremu z Iwostinu Capilin dla cery naczynkowej i dziala okej :)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Pękające naczynka

Postprzez Karolcia93 » 16 mar 2014, o 23:13

Mefista napisał(a):Ja miałam sporo popękanych naczynek i niestety żadne specyfiki nie skutkowały więc zdecydowałam się na laserowe zamykanie naczynek w Klinice Elite. Polecam każdemy kto boryka się z tym problemem.


A ile mniej więcej kosztuje taki zabieg?
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Pękające naczynka

Postprzez Aldidka » 9 kwi 2014, o 13:15

Mi w Medeście w poznaniu zamykali naczynka na dekolcie i zapłaciłam za to 300 zł
Wszystko zależy od gabinetu
Aldidka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 mar 2014, o 08:59

Re: Pękające naczynka

Postprzez Beatuś » 10 kwi 2014, o 10:08

A te zabiegi bolą?
Beatuś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 mar 2014, o 09:31

Re: Pękające naczynka

Postprzez rosiehw » 10 kwi 2014, o 21:44

ja na razie nie mam tak mocno widocznych, ale zaczęłam już pielęgnować. Na pierwszy rzut poszedł krem pharm naczynka z bielendy. kupilam, bo znajoma polecala, a cena zachęcajaca i uwazam, ze nie ma sensu przeplacac
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Pękające naczynka

Postprzez Karolcia93 » 30 kwi 2014, o 00:23

rosiehw napisał(a):Na pierwszy rzut poszedł krem pharm naczynka z bielendy. kupilam, bo znajoma polecala, a cena zachęcajaca i uwazam, ze nie ma sensu przeplacac


I jak efekty, polecasz go? Właśnie widziałam ten krem na stronie bielendy, i zastanawiam się nad kupnem... Jest hipoalergiczny, wiec w sumie dobry dla mnie.Bo juz denerwują mnie zaczerwienione policzki, nawet jak nakładam make up to i tak trochę je widać...
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Pękające naczynka

Postprzez 1mpresja » 30 kwi 2014, o 17:10

Słyszałam, że na pękające naczynka dobry jest krem kasztanowy. Wiem, że taki produkuje Bielenda, podobno jest skuteczny - może spróbuj czegoś takiego. Przeznaczony specjalnie do tego typu skóry.
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: Pękające naczynka

Postprzez kolka » 2 maja 2014, o 10:11

Ja z kolei uzywam kosmetyków z serii vitamina p plus dermika. Najbardziej polecam zielony krem, ktory działa po pierwsze na kondycję naczynek, a po drugie po prostu maskuje zaczerwienienia. Jest bardzo dobry.
kolka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 maja 2014, o 10:09

Re: Pękające naczynka

Postprzez monika1124 » 8 maja 2014, o 15:13

Polecam Podkład z Vichy, kosztuje okolo 90 zł ale jest wydajny i pomaga na tego typu cere ;)

monika1124
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 maja 2014, o 15:04

Re: Pękające naczynka

Postprzez a... » 12 maja 2014, o 08:34

Obecnie mam krem do cery naczynkowej Soraya Vitamin P+C na noc. Jest dosć cieżki, ale to pierwszy krem, który coś robi. :)
a...
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]