Pieluszki

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Pieluszki

Postprzez Fermia » 6 lut 2011, o 22:46

Witam,
Jakie mozecie polecic mnie pieluszki dla dziecka? Jakie uzywalyscie i jak je oceniacie?
Fermia
 

Re: Pieluszki

Postprzez asiakozłowska » 21 lut 2011, o 15:06

hej !!
Ja polecam pieluszki Happy jestem z nich bardzo zadowolona są super chłonne i nigdy nie spowodowały żadnego odparzenia u moich dzieci.

Pozdrawiam Joanna treść zmieniona przez moderatora


Proszę nie spamować
asiakozłowska
 

Re: Pieluszki

Postprzez siatkareczka » 27 lut 2011, o 23:06

ja polecam Dada z Biedronki, chłonne i w przystępnej cenie!
siatkareczka
 

Re: Pieluszki

Postprzez Maniana » 28 mar 2011, o 09:14

Co prawda mamusią jeszcze nie jestem ale ostatnio gadałam z dobrą kumpelą i temat tak jakoś sam wypłynął i się dowiedziałam, że podobno pieluszki tetrowe wracają do łask http://www.jestemdzieckiem.pl/produkt,46892,komplet-6-pieluszek-tetrowych-bawelnianych-bialo-niebieskich-bobas.html Słyszałyście o tym, bo ja muszę przyznać, że się troszkę zdziwiłam :p ?
Maniana
 

Re: Pieluszki

Postprzez Japaneczka » 25 lip 2011, o 16:15

Dada z biedronki zarówno pampersy jak i chusteczki nawilżane :)
Tanie i bardzo dobre.
Próbowaliśmy jeszcze innych np. Pampers - ale cena wysoka, Huggis- wydawały mi się sztywne.
Japaneczka
 

Re: Pieluszki

Postprzez rozalia » 22 sie 2011, o 20:42

Nasza mała narazie pampersów używa bo się boje odparzenia w te upały. Huggisy tez byly, ale wydają mi się bardzo sztywne.
rozalia
 

Re: Pieluszki

Postprzez ewelaska » 23 sie 2011, o 23:08

Ja dla swoich bliźniaczek na początku używałam Pampersów, a później przeszłam na pieluszki dada z biedronki i szybko doszłam do wniosku, że pampersy to strata pieniędzy. Pampersy wydają się odrobinę mniej pojemne i są dużo droższe. Jeżeli chodzi o pampersy to słyszałam też kiedyś taką historię, że ponoć ciężko z nich zmienić pieluchy na inne bo pojawiają się podrażnienia (ponoć są czymś nasączane, co powoduje ten efekt). Brzmi trochę jak teoria spiskowa, ale coś w tym jest - moje dziewczynki miały 2 dni małą wysypkę po zmianie pieluch, ale później im zeszło.
ewelaska
 

Re: Pieluszki

Postprzez Zorka » 29 sie 2011, o 18:58

Ja kupowałam bardzo długo tylko Pampersy, potem, kiedy pieluche zakładałam tylko mja noc zmieniałam na Huggiesy. Pampersy spisywały się bardzo dobrze, dal maleńkich dzieciaków chyba są najbardziej odpowiednie.
Zorka
 

Re: Pieluszki

Postprzez babka » 19 lis 2012, o 13:08

Ja mogę polecic pampersy bambino, cena jak DaDy i tak samo dobre :D
babka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 19 lis 2012, o 13:02

Re: Pieluszki

Postprzez gohusia » 19 lis 2012, o 13:46

Masz na myśli te Bambino Baby Love?
Obrazek
gohusia
 

Re: Pieluszki

Postprzez Armigor » 19 lis 2012, o 22:35

Ja dla chłopców używałam pampersów i nadal używam i jestem bardzo zadowolona próbowałam Huggisów i skończyło to się odrazu odparzeniem
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Pieluszki

Postprzez gohusia » 22 lis 2012, o 23:11

Ja papmersów używałam jak miałam pierwszego syna, ale przy bliźniakach jest ciut gorzej, trudniej finansowo. dlatego szukam dobrych, tańszych pieluszek i na szczęście takie są na rynku :D
gohusia
 

Re: Pieluszki

Postprzez Prezes_ona » 23 lis 2012, o 00:09

Ja tam od pocztku uzywam pieluszek Dada z biedronki, naprawde dobre, dobrze wykonane, porzadne a co ciekawe sa robione przez jakiegos producenta markowych pieluch, z tym ze nie chce sie on przyznac dlatego nie ma go napisanego, ale zawsze jak pisze wyprodukowano dla biedronka to znaczy ze to jakas znana firma...wiem jak to działa;o)

Avatar użytkownika
Prezes_ona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 00:51

Re: Pieluszki

Postprzez Zorka » 23 lis 2012, o 12:52

A wiesz jaka to firma?
Zorka
 

Re: Pieluszki

Postprzez gohusia » 23 lis 2012, o 20:14

Powiem Wam że ja cały czas ciągnęłam na dadzie, bo i cena i jakoś ok, ale jednak jak wypróbowałam te Bambino to tak ciągniemy. we wszystkim nam odpowiadają, praktycznie mało się różnią od dady, może są ciut cieńsze ale to nam akurat bardziej odpowiada. jak nie chcecie kupować całego opakowania to w sklepie Stokrotka widziałam że mają 2wu paki. więc to dobre wyjście :D
gohusia
 

Re: Pieluszki

Postprzez Armigor » 25 lis 2012, o 21:43

gohusia napisał(a):Ja papmersów używałam jak miałam pierwszego syna, ale przy bliźniakach jest ciut gorzej, trudniej finansowo. dlatego szukam dobrych, tańszych pieluszek i na szczęście takie są na rynku :D


Owszem jeżeli dzieci je tolerują to jak najbardziej po co przepłacać?
Ja jednak mimo wszystko wolę zapłacić więcej za pieluszki niż leczyć odparzenia nie mam bliźniąt ale chłopców mam rok po roku więc zdaje sobie sprawę jaki to koszt do oduczania od pieluszki starszemu zakładaliśmy na dzień pielucho-majtki z tesko i nic mu nie było w sumie są podobne do pampersa tylko mniej chłonne nie długo biorę się za naukę nocniczka drugiego synka i zrobię to tak samo a narazie tylko Pampers
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Pieluszki

Postprzez mabc0 » 27 lis 2012, o 00:13

Informujemy, że wszystkie duńskie pieluszki dla dzieci jak i pieluchomajtki dla dorosłych,
sprzedawane w naszym sklepie nie zawierają chloru, balsamu, perfum i innych wybielaczy chemicznych
Mając na uwadze Wasze sugestie dotyczące zminimalizowania kosztów transportu, sukcesywnie poszerzymy naszą ofertę o dywaniki samochodowe gumowe z EPDM
( EPDM podlega recyklingowi i nie zawiera rakotwórczych ani toksycznych substancji ! Zalecane do korzystania przy transporcie dzieci :)

mabc0
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 00:10

Re: Pieluszki

Postprzez kies » 28 lis 2012, o 19:05

gohusia napisał(a):Powiem Wam że ja cały czas ciągnęłam na dadzie, bo i cena i jakoś ok, ale jednak jak wypróbowałam te Bambino to tak ciągniemy. we wszystkim nam odpowiadają, praktycznie mało się różnią od dady, może są ciut cieńsze ale to nam akurat bardziej odpowiada. jak nie chcecie kupować całego opakowania to w sklepie Stokrotka widziałam że mają 2wu paki. więc to dobre wyjście :D
A one mają rzepy czy tasiemki do zapinania?? Bo to robi sporą różnicę, kiedyś miałam takie z tasiemką to nie można już było ich drugi raz zapiąć a przy oswajaniu z nocniczkiem to ważna sprawa.
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: Pieluszki

Postprzez a_gatka » 14 gru 2012, o 10:26

Dziewczyny, a jak szczelność i chłonność w tych Bambino? Szukam czegoś co zniesie możliwości malucha ;)
a_gatka
 

Re: Pieluszki

Postprzez gohusia » 16 gru 2012, o 14:42

Chłonność - nie mam nic do zarzucanie. nie przesikują ich, nie odparzają. siku się równomiernie rozkłada w pieluszce. nie robi się żaden twardy kamień czy coś w tym rodzaju.
Co do zaczepów mają rzepy, spokojnie można wiele razy odpinać i zapinać, my jesteśmy na tym etapie bo zaczynamy przymierzać się do nocnika.
jak dam radę dziś to je sfocę i Wam pokażę.
gohusia
 

Re: Pieluszki

Postprzez kies » 18 gru 2012, o 15:01

Jak byś mogła to weź zrób tak foteczkę żeby środek pieluszki był widoczny, ciekawa jestem jak to wygląda, szkoda, że przez zdjęcie nie można pomacać i dokładnie obadać sytuacji, ale czekamy na foteczkę :)
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: Pieluszki

Postprzez izka22 » 24 gru 2012, o 09:50

najlepsze są dady z biedronki

izka22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 gru 2012, o 09:46

Re: Pieluszki

Postprzez gohusia » 17 sty 2013, o 21:38

Przepraszam. jestem na wyjeździe a totalnie zapomniałam o foteczce. zrobię ją i pokażę jak tylko wrócę. sama jestem zła bo w mieście gdzie jestem u teściów nie mogę kupić nigdzie naszych Bambino a inne już mi tak nie odpowiadają.
gohusia
 

Re: Pieluszki

Postprzez babka » 18 sty 2013, o 18:06

a-gatka chłonnością jest dobrze, jeszcze nam nic nie przeciekło nigdy, no ale wiadomo pampersa trzeba zmieniać :D bokiem również nic nie wylatuje

gosha tak, o te mi chodzi
babka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 19 lis 2012, o 13:02

Re: Pieluszki

Postprzez Kejti » 10 lut 2013, o 00:36

A czy któraś z Was używała dla swojego dziecka pieluszek wielorazowych? Podobno są to takie majteczki, z wkładami na "ciecze" oraz bibułami na kupki. Pieluszki są wielorazowego użytku tak więc oprócz kosztu jednorazowego zakupu wyglądają dość ekonomicznie. Tutaj jest przykłąd takich pieluszek http://www.lulajbaby.com/pieluszka-wiel ... p-224.html (to chyba producent), mają tam opis i wyliczenie, że da się zaoszczędzić ok. 2300 zł... Ciekawa jestem waszych opinii, czy któraś z was ich próbowała?
Kejti
Miła Kobietka
 
Posty: 72
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 22:55
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]