Pierwsza Miłość

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Pierwsza Miłość

Postprzez agusnysa » 30 maja 2011, o 14:03

Oglądacie ten serial?
agusnysa
 

Re: Pierwsza Miłosc:)

Postprzez dzo » 30 maja 2011, o 16:06

oglądam ale już nie tak często jak kiedyś
dzo
 

Re: Pierwsza Miłosc:)

Postprzez santi » 30 maja 2011, o 16:30

Oglądałam każdy odcinek,teraz odpusciłam,bo jakis taki nudny sie zrobił.
santi
 

Re: Pierwsza Miłosc:)

Postprzez agusnysa » 31 maja 2011, o 10:49

noo ale sie bardzo pozmieniało ja nie ogladalam przez jakis czas ostatnio włanczam a tu takioego zmiany hehe ale faktycznie wszyscy mowia ze robi sie to pomalu nudne jak moda na sukces hahaha:):D
agusnysa
 

Re: Pierwsza Miłosc:)

Postprzez dzo » 31 maja 2011, o 15:41

a ja właśnie oglądnę 1 odcinek na miesiąc a i tak wiem co się dzieje :lol:
dzo
 

Re: Pierwsza Miłosc:)

Postprzez agusnysa » 31 maja 2011, o 15:49

dzo a jak myslisz paweł bedzie z marysia ? bo ona teraz w ciazy o on niewie..najbardziej ta sprawa tej pary mnie interesuje w tym serialu. a i bardzo lubie posmiac sie z Stefani mam podoba kolezanke podobna z zachowania nawet dalismy jej taka ksywke jak stefani heheheh
agusnysa
 

Re: Pierwsza Miłosc:)

Postprzez dzo » 31 maja 2011, o 15:52

agusnysa napisał(a):dzo a jak myslisz paweł bedzie z marysia ?


pewnie tak ;)

a Stefani rzeczywiście jest specyficzna :lol: :lol:
dzo
 

Re: Pierwsza Miłosc:)

Postprzez performa » 12 cze 2011, o 22:59

Stefani i jej Kaśka są w tym serialu najlepsi, nie lubię postaci Pawła, nie wiem czemu, ale jakoś mnie odtrąca, z kolei Artur - lubie z nim sceny, bo są zazwyczaj zabawne, ogólnie jego postać jest bardzo sympatyczna. Wkurza mnie troche ten lekarz, Bartek, ale jeszcze ujdzie, za to jego kolega, ten z Anglii jest genialny, ten jego akcent... no i przystojny też jest.
performa
 

Re: Pierwsza Miłosc:)

Postprzez mooony » 13 cze 2011, o 13:58

Nie przepadam za takowymi serialami ale ten jakoś mnie ujął :p Wkrecilam sie w akcje i zaczelam przezywac wszystko co sie tam dzieje tak mocno jak moja mama, eh. Generalnie czasem motywy sa tak przesadzone ze sie obie z tego smiejemy.
Nie lubię postaci niedoszłej żony Bartka - jak jej tam nie pamietam.
Denerwuje mnie też Marysia - wiecznie biedna, wieczna ofiara, rozżalona i żalosna, robi problemy innym i sobie tez a potem beczy calymi dniami i zachowuje sie jak blond ofiara losu
mooony
 

Re: Pierwsza Miłosc:)

Postprzez kasienka » 27 wrz 2011, o 14:11

Tak długo to się ciągnie, że oglądałam na początku, potem miałam kilka lat przerwy i znowu oglądam :D
kasienka
 

Re: Pierwsza Miłość

Postprzez Viki91 » 31 sty 2012, o 01:00

ja oglądam na ipla bo polsatu nie mam to ogladam każdy odcinek ale fakt troche przynudzaja mogli by wymysleć inne lepsze watki
Viki91
 

Re: Pierwsza Miłość

Postprzez Lily of the Valley » 8 kwi 2012, o 09:11

Kiedys ten serial byl duzo lepszy, szczegolnie na poczatku. Odkad sie unowoczesnil, nie lubie go tak bardzo, jak kiedys. Troszkę brakuje mi dawnej "Pierwszej miłości", kiedy bohaterowie grali bardziej naturalnie i wątki były może nie tak ciekawe, jak teraz, ale za to realniejsze. Obecnie PM to nasz taki odpowiednich "Mody na sukces", gorszy jest już chyba tylko "Klan". Szkoda, bo zapowiadał się naprawdę fajnie. Oglądam od pierwszego odcinka, wiem, jak się zmieniał. Wrocław ukazany jesienią... ten swoisty klimat, ta słodycz Marysi i Pawła. Bez sensu, że ich losy zostały tak udramatyzowane, ale niestety, scenarzystom widocznie bardziej zależy na ilości wyprodukowanych odcinków, a tym samym pieniążków, niż jakości tego projektu.
Lily of the Valley
 

Re: Pierwsza Miłość

Postprzez mycha25 » 8 kwi 2012, o 22:30

Ale jak widać jak w filmie tak w życiu bo przecież w życiu prywatnym aktorów jest teraz tak samo jak w serialu. Jakiś czas temu przestałam oglądać bo zrobiło się naprawdę nudno ale ostatnimi czasy coś się tam jednak dzieje więc znowu się wciągnęłam

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Pierwsza Miłość

Postprzez Lily of the Valley » 26 kwi 2012, o 23:08

Teraz Hubert umarł, wielka szkoda, że wprowadzili tak tragiczny wątek (w sensie: smutny).
Lily of the Valley
 

Re: Pierwsza Miłość

Postprzez dzo » 27 kwi 2012, o 08:06

oj tam oj tam

przynajmniej się coś dzieje 8-)
dzo
 

Re: Pierwsza Miłość

Postprzez Lily of the Valley » 27 kwi 2012, o 12:32

W końcu to tylko serial, ale podoba mi się gra Anety Zając w tym wątku. Bardzo przekonująco.
Lily of the Valley
 

Re: Pierwsza Miłość

Postprzez mycha25 » 27 kwi 2012, o 13:56

Fakt,w koncu cos sie dzieje ale za to Anety Zajac to jakos nie lubie za bardzo.Jakos mnie drazni od dluzszego juz czasu.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Pierwsza Miłość

Postprzez dzo » 27 kwi 2012, o 15:27

a ja ją lubię bardzo :) taka sympatyczna się wydaje
dzo
 

Re: Pierwsza Miłość

Postprzez Lily of the Valley » 27 kwi 2012, o 18:57

Ja też ją lubię.
Niestety, los ją skrzywdził, bowiem opuścił ją facet, ojciec bliźniaków, z którym była 10 lat.

Co do "Pierwszej miłości" jeszcze. Bardzo mnie nudzi i denerwuje wątek Wadlewa. Wg mnie, na początku to się jeszcze sprawdzało, gdy Marysia była na I roku medycyny i odwiedzała rodzinę. Wtedy była całkiem inna atmosfera tego serialu, bardziej rodzinnie, melancholijnie, ale i z klasą. Teraz większość wątków jest po prostu pozbawiona sensu oraz jakiegoś rozmysłu. Wiem, że to zabrzmi beznadziejnie, ale moim ulubionym wątkiem jest napaść na Olę Król. Pod względem wykonawczym, wyglądało to strasznie przekonująco, popłakałam się na tych scenach, to było okropnie smutne. Natomiast śmierć Huberta to wg mnie jakaś groteska. Facet został zabity w biały dzień, jednym strzałem przed własnym blokiem... Samo pojawienie się Sandry i Rajmunda wydaje mi się mocno naciągnięte i śmiało stwierdzam, że w stylu "Mody na sukces". Postaci w tym serialu biorą się nie wiadomo skąd. Jak w przypadku Sandry - doszło do niespodziewanego spotkania w kawiarni tej dwójki i niemal od razu zaczęła mu mieszać w życiorysie... Jak widać, skutecznie. A co do tego Wadlewa, tutaj już się nie wypowiadam, w każdym tygodniu pojawia się jakaś nowa postać, która wprowadza mnóstwo rabanu i wokół niej jest sporo zainteresowania mieszkańców wioski... Kurczę, prawie jak w tanim sitcomie. :swing

Mnie za to denerwuje postać Pawła. Taki macho, ze wszystkim sobie radzi i wszyscy się go boją. Właściwie, uwierzyłabym w tę konwencję, gdyby to był serial fantasy bądź s-f.

Aha, tak na marginesie. Nie wiem, czy na miejscu jest ocenianie aktorów :P. Przecież ich nie znamy. Ja też taką mam tendencję, np. co do jakichś bardzo sztucznych polskich celebrytek, ale skoro już mowa o serialu, to rozmawiajmy może o postaciach? :D

;) ;) ;)
Lily of the Valley
 

Re: Pierwsza Miłość

Postprzez mycha25 » 27 kwi 2012, o 18:59

Najbardziej rozbawiła mnie ta scena ostatnio kiedy Paweł z tymi dwoma karatekami bili się z tamtymi sześcioma zbirami haha.Było to jakieś sztuczne i w ogóle jakieś fantasy :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Pierwsza Miłość

Postprzez Lily of the Valley » 27 kwi 2012, o 19:03

Haha :D

Dokładnie.

Mycha, albo wtedy, kiedy bił się z Manuelem... Biedna Kinia została przez niego porwana :P. Oczywiście, bo dramaturgia musi być. Pawełek pokonał własną pięścią zbira Manuela z trzema wyrokami... :mrgreen: :mrgreen: Bez żadnej pomocy policji. Na dodatek, Manuel to chyba przejawiał jakieś zdolności teleportacji, dostał się do szpitala, w którym leżała Ania, mimo że przed budynkiem (albo i przed salą?) pilnowali policjanci... Kurczę, człowiek widmo :D.?
Lily of the Valley
 

Re: Pierwsza Miłość

Postprzez mycha25 » 27 kwi 2012, o 19:06

Rzeczywiście niektóre akcje to jak z scifiction a Paweł to w ogóle jakiś superbohater haha :lol: .Szkoda że w życiu taki super facet z niego nie jest!

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Pierwsza Miłość

Postprzez Lily of the Valley » 27 kwi 2012, o 19:14

Trafny komentarz, Myszko :kiss2 .

Teraz jeszcze dojdzie wątek z małżeństwem Stefani... tak, jakby w tym serialu nie mogło być udanej pary? Zapewne związek Reni i Grzegorza też się rozpadnie, bo ta będzie zazdrosna, że Król spędza z nią za dużo czasu... Tak to właśnie bywa w tych serialach, non stop rozstania czy zdrady. Nie wspomnę już o wybrykach Błażejka. Znudziła mu się Grażyna, to popędził do Ewki, a teraz z kolei "przypomniał" sobie o miłości do Grażyny. No ręce opadają :P.

Ale nie chcę powiedzieć, że PM to jakaś szmira, po prostu poczynania bohaterów są urwane z choinki :D.

Zastanawiam się teraz nad jakimiś plusami tego serialu, a na pewno takie są :P, jak mi się coś nasunie, to napiszę. :rower
Lily of the Valley
 

Re: Pierwsza Miłość

Postprzez mycha25 » 27 kwi 2012, o 19:17

No rzeczywiście,wszystko tam jakies pogmatwane ale jak tak spojrzeć to w sumie mało co się dzieje :) .Ale ja też ten film lubię mimo wszystko choć jakbym miała powiedzieć za co to chybabym żadnego dobrego powodu nie podała :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Pierwsza Miłość

Postprzez Lily of the Valley » 27 kwi 2012, o 19:39

za klatę Pawełka :happy :happy :happy
Lily of the Valley
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]