Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez Chyrzyk » 5 cze 2012, o 16:22

Nurtuję mnie jedno pytanie. Czy jest czymś normalnym że brzydzę się faktem że partnerka z którą jestem uprawiała wcześniej już z kimś innym seks. Nachodzą mnie wyobrażenia że ona kiedyś uprawiała seks z innym facetem i w tym momencie mnie to skręca. Nie mogę się przemóc by tak nie myśleć. Nie mogę zacząć się z nią kochać bo ja podczas mojego pierwszego razu oddaję jej swój najcenniejszy skarb czyli swoją cielesność. A ona już tego nie może dać bo tę cielesność oddała komuś innemu.

Nie mówiłem jej nigdy o tym. I boję się jej powiedzieć.

W głębi serca liczę że to mi przejdzie. Ale jak na razie jestem z nią już ponad 2 lata i nadal mam ten problem.
Chyrzyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 5 cze 2012, o 16:17

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez Bea » 5 cze 2012, o 16:35

proponuje pojscie do psychologa.
Avatar użytkownika
Bea
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2 cze 2012, o 12:50

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez mycha25 » 5 cze 2012, o 16:38

Rzeczywiście dziwny ten twój problem i musisz coś z tym zrobić.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez Chyrzyk » 5 cze 2012, o 17:20

Kiedyś rozmawiałem z kolegą który ma żonę. Mówił że on też tak ma. Ale tyle miał szczęście że jego żona była dziewicą.

Będę musiał to powiedzieć mojej dziewczynie. Już i tak za długo to ukrywałem. Jutro jedziemy do kina a potem do jakieś restauracji to może jak dam radę to wtedy jej powiem. Choć boję się i to bardzo. Nie chcę się z nią rozstawać. :(
Chyrzyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 5 cze 2012, o 16:17

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez mycha25 » 5 cze 2012, o 17:38

Wcale nie musisz! jedyne co musisz to poradzić sobie z tym problemem. Każdy ma jakąś przeszłość i musisz się z tym pogodzić. Skoro kochasz swoją dziewczynę i chcesz z nią być to musisz to zaakceptować. A tak swoja droga to po co chcesz jej o tym mówić?

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez Chyrzyk » 5 cze 2012, o 18:59

Bo mam skromną nadzieję że jak jej powiem to mi przejdzie. Po drugie nie chce już tego więcej ukrywać.
Chyrzyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 5 cze 2012, o 16:17

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez mycha25 » 5 cze 2012, o 19:27

Ale pomyśl jak ona się może poczuć kiedy ty jej powiesz coś takiego.Zastanawiałeś się nad tym?

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez Chyrzyk » 5 cze 2012, o 19:32

Myślałem. Dlatego się trochę boję jej to powiedzieć.
Chyrzyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 5 cze 2012, o 16:17

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez Bea » 5 cze 2012, o 21:18

Chyrzyk napisał(a):Myślałem. Dlatego się trochę boję jej to powiedzieć.

Zareczam Ci,ze tobie to wcale nie pomoze a pogorszy relacje miedzy wami.
Dziewczyna sie zalamie i wpadnie w poczucie winy.A przed kazdym zblizeniem bedzie spieta i zareczam,ze satysfakcji z seksu bedzie miala zero. A moze wlasnie ci o to chodzi aby ja ukarac?
Avatar użytkownika
Bea
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2 cze 2012, o 12:50

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez Chyrzyk » 5 cze 2012, o 21:44

Nie, nie chce jej ukarać. Chcę po prostu pozbyć się problemu.

Powiem jedynie to że ostatnio powiedziała mi że znamy się 2 lata a ja nigdy nie wspominałem czy nie chciał bym zacząć z nią. Trochę się dziwi. Ale nie nalega na seks. Dziwi się bo nie zna prawdy.
Chyrzyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 5 cze 2012, o 16:17

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez mycha25 » 6 cze 2012, o 09:16

Mówienie jej o tym nic Ci nie da.Ja nie chciałabym usłyszeć od mojego chłopaka czegoś takiego bo chyba raczej nie przyjęłabym tego dobrze.Musisz zrozumieć że tu nie ma żadnej jej winy i że to jest tylko i wyłącznie twój problem i sam ze sobą musisz go jakoś rozwiązać.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez Chyrzyk » 7 cze 2012, o 18:52

No i stało się. Powiedziałem jej. Pierwsze co to szybko wszyła z pokoju. Podejrzewałem najgorszego. Poszedłem do niej a ona w kącie zapłakana. Nie wiedziałem co jej powiedzieć. Ale dała się przytulić i pocałować. Nie jest źle ale nie chciała powiedzieć czemu płakała. Po widziała mi jedynie że nadal mnie kocha. I poszła do swojego domu. Z kina nici a ja będę miał noc nie przespawaną i ból serca z żalu co ja najlepszego zrobiłem.
Chyrzyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 5 cze 2012, o 16:17

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez Bea » 7 cze 2012, o 22:17

Chyrzyk napisał(a):No i stało się. Powiedziałem jej. Pierwsze co to szybko wszyła z pokoju. Podejrzewałem najgorszego. Poszedłem do niej a ona w kącie zapłakana. Nie wiedziałem co jej powiedzieć. Ale dała się przytulić i pocałować. Nie jest źle ale nie chciała powiedzieć czemu płakała. Po widziała mi jedynie że nadal mnie kocha. I poszła do swojego domu. Z kina nici a ja będę miał noc nie przespawaną i ból serca z żalu co ja najlepszego zrobiłem.

Nie wiesz czemu plakala? No koment.
Zdziwi mnie jesli wogole dziewczyna wroci. Mialbys niezla nauczke!
Proponuje ci poszukac dziewicy,wtedy ty bedziesz szczesliwy i nie bedziesz nikogo ranil. Co za egoista.
Avatar użytkownika
Bea
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2 cze 2012, o 12:50

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez Chyrzyk » 8 cze 2012, o 10:15

Dzisiaj. Z samego rana przyszła do mnie. Tylko jak otworzyłem drzwi usłyszałem słowo przepraszam. Przytuliła się do mnie i opowiedziała mi dlaczego płakała. Płakała dlatego bo mi skłamała że już z kimś się kochała. Tak naprawdę jest dziewicą. Skłamała mi bo myślała że faceci wolą kobiety "doświadczone", a nie dziewice do tego 26letnią. Powiedziała że z seksem chce poczekać do ślubu. Bo dla niej seks to coś więcej niż tylko przyjemność z orgazmu. I chce mieć pewność że swoje dziewictwo chce oddać temu jedynemu.

No a to ja jestem już pewien że moja dziewczyna to ta jedyna. Chyba będę musiał się rozejrzeć za pierścionkami u jubilera.

Jak mi kamień z serca spadł.
Chyrzyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 5 cze 2012, o 16:17

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez mycha25 » 9 cze 2012, o 19:24

To pędz po ten pierścionek :D .Powodzenia

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez Nala » 13 cze 2012, o 16:12

Ale zanim pobiegniesz po ten pierścionek powinieneś lecieć ją przeprosić. To było cholernie nie na miejscu, jak słowo daje.To nie był jej problem, Wasz problem... To był tylko i wyłącznie Twój problem. Na jej miejscu poczułabym się totalnie znieważona i zdegradowana do pozycji kobiety, która jest jakąś... panną lekkich obyczajów. I nie chce być wulgarna, ale... za przeproszeniem, powinieneś udowodnić jej, że to nie jej tyłek jest dla Ciebie najważniejszy! Nie to całe dziewictwo, nie to całe wszystko. Tylko uczucie.
Nala
 

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez Chyrzyk » 14 cze 2012, o 21:02

A dla mnie jest ważne by była dziewicą. Pierścionek kupiony i wręczony. Zgodziła się.

Teraz cieszy się że jest dziewicą wiedząc jakie mam podejście do dziewictwa. Kocham ją między innymi za to że rozumie moje podejście.

Tylko niepotrzebny był mój stres i obawy. Żebym ja to wiedział wcześniej.
Chyrzyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 5 cze 2012, o 16:17

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez mycha25 » 17 cze 2012, o 18:08

Dobrze że w taki sposób skończyła się ta historia bo szczerze mówiąc mogło się to skończyć zupełnie inaczej.Dziewczyna mogła się poczuć bardzo urażona.No ale mimo wszystko gratuluję i powodzenia życzę :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez zielony » 11 lip 2012, o 18:28

Tylko żeby się po ślubie nie okazało, że znów skłamała, tym razem z dziewictwem :P

Dziwna ta historyjka, bardzo dziwna. 2 lata razem? Wierzyć się nie chce, ale życzę szczęścia. Farciarz.
zielony
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8 lip 2012, o 21:36

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez mycha25 » 12 lip 2012, o 18:18

No jasne! Faceci to by chcieli dziewice a sami wkładają swój interes gdzie popadnie :|

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez simi » 13 lip 2012, o 06:47

mycha25 napisał(a):No jasne! Faceci to by chcieli dziewice a sami wkładają swój interes gdzie popadnie :|

:D :D :D Racja,coś w tym jest:D

"Z kobietą nie ma żartów-w miłości czy w gniewie,
co myśli-nikt nie zgadnie,co robi-nikt nie wie.."
simi
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 3 lip 2012, o 12:41

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez Chyrzyk » 20 lip 2012, o 20:29

No jasne! Faceci to by chcieli dziewice a sami wkładają swój interes gdzie popadnie

Tylko ja jestem prawiczkiem. Więc nie wkładał interesu gdzie popadnie. I prawiczkiem zostanę aż do ślubu czyli za 15 miesięcy.
Dziwna ta historyjka, bardzo dziwna. 2 lata razem? Wierzyć się nie chce, ale życzę szczęścia. Farciarz.

A co w tym dziwnego?

Ps. Nie jestem jedyną osobą z takim podejściem. W internecie jest wiele osób które mają takie samo podejście co ja do dziewictwa i seksu. Osobiście znam osobę która też jest prawiczkiem i ma 28lat. Czeka z tym do ślubu i szuka tylko dziewicy.

Ps2. Ja się cieszę że okazało się że moja narzeczona jest dziewicą. Nie wiem czy przetrwał by nas związek jak by nie była. Mi by było ciężko zaakceptować nie dziewicę. I tak dobrze że mimo nie świadomie błędnie byłem w przekonany że nie jest dziewicą przez te 2 lata.
Chyrzyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 5 cze 2012, o 16:17

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez mycha25 » 21 lip 2012, o 19:04

Mi to się jednak wydaje że najważniejsze jest to jakim się jest człowiekiem a nie ilu partnerów sexualnych miało się w przeszłości.Byłeś z dziewczyną 2 lata a tak naprawdę czułeś do niej obrzydzenia bo nie wiedziałeś że jest dziewicą.
No ale ok,każdy ma swoje poglądy i przekonania.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez Chyrzyk » 22 lip 2012, o 20:13

Dla mnie jest bardzo ważne by dziewczyna była dziewicą. Mam do tego takie podejście a nie inne. Oczywiście to jaką kobietą jest z charakteru też jest dla mnie ważne.
Chyrzyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 5 cze 2012, o 16:17

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez mycha25 » 22 lip 2012, o 21:40

No wydaje mi się że to powinno być najważniejsze.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]