Pierwszy taniec

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Pierwszy taniec

Postprzez karla_gda » 22 lut 2013, o 16:25

Cześć dziewczyny !

Chciałam się dowiedzieć o Wasz pierwszy taniec na weselu.
Był ? Jak wypadł ?

Ja się nad tym zastanawiam czy w ogóle będzie bo po pierwsze stres mnie zje a po drugie wątpię, że mój narzeczony na to się zgodzi bo nie lubi tańczyć ; ).

Ostatnio znalazłam świetny filmik prezentujący pierwszy taniec. Po prostu łzy mi poleciały chyba z zazdrości ; )
http://www.youtube.com/watch?v=7unV7aB02Aw
chociaż nie jest wykonany perfekcyjnie z każdym kolejnym obejrzeniem płaczę :p
karla_gda
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 17:50

Re: Pierwszy taniec

Postprzez paula » 22 lut 2013, o 23:02

ja absolutnie nie planuję tego typu tańca. Uważam że pierwszy taniec jak najbardziej ale że jest to ogromny stres dla pary młodej to po prostu wybierzemy "tango-przytulango" czyli najprostszą z form do zatańczenia :P
paula
 

Re: Pierwszy taniec

Postprzez sun979 » 28 lut 2013, o 00:46

paula.x111 napisał(a):ja absolutnie nie planuję tego typu tańca. Uważam że pierwszy taniec jak najbardziej ale że jest to ogromny stres dla pary młodej to po prostu wybierzemy "tango-przytulango" czyli najprostszą z form do zatańczenia :P



Ja tak samo ;) Przytulaniec do piosenki Farby - Chcę tu zostać... :)
sun979
 

Re: Pierwszy taniec

Postprzez mandela » 28 lut 2013, o 13:31

ślub jeszcze przede mną, ale na ostatnim jakim byłam młodzi wchodzili na parkiet z intro do "tańca z gwiazdami" i w tym stylu również ich zapowiedziano. Wyszło ciekawie i efektownie. :)

Avatar użytkownika
mandela
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 17:29

Re: Pierwszy taniec

Postprzez paula » 28 lut 2013, o 15:20

to młodzi musieli być dość odważni :P
paula
 

Re: Pierwszy taniec

Postprzez brunecia » 28 lut 2013, o 22:38

Fajna sprawa, ale młodzi muszą umieć tańczyć, żeby się nie zbłaźnić, w końcu będzie to uwiecznione na filmie ;)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Abram, Google [Bot]