Pieszczoty, krwawienie

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Pieszczoty, krwawienie

Postprzez lidiamila1 » 25 lip 2018, o 00:34

Hej jestem tu nowa licze ze któraś mi pomoże a wiec na poczatku podkresle ze jestem dziewica i mam chłopaka no i ostatnio hmm no pieściliśmy się zdarzyło się że on się o mnie w to miejsce ocierał ale do niczego nie doszło 2-3 dni po zauważyłam brązowe plamienie naczytalam sie wiele i juz najgorszy scenariusz ciaza choroba itp..
Rozmawialam z nim o tym potwierdził mi w 100% że to niemożliwe wiec sie uspokoilam trochę
I kolejny raz bawilismy sie no i juz w zasadzie tak jakby byl we mnie ale tylko troche że nie odczuwalam bolu znaczy minimalnie także nie przebil blony
I po tym wszystkim zaczelam krwawic juz nie brazowo tylko krew przez caly dzien bylo dosc obfite tak jakbym miala miesiaczke a do tego jeszcze 10 dni
Czy to po prostu organizm tak reaguje bo nowe rzeczy i nie przyzwyczajony czy jednak jest cos czego moge sie obawiac..
lidiamila1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lip 2018, o 00:18

Re: Pieszczoty, krwawienie

Postprzez Jamelia » 25 lip 2018, o 08:21

Nie które dziewczyny krwawią po pierwszym razie. Ale u Ciebie z tego co piszesz za pierwszym razem penetracji nie było, za drugim też nie do końca ,więc to dziwne zjawisko.
Proponuję wizytę u lekarza , przy okazji może podpowie w kwestii antykoncepcji skoro zaczynasz współżycie . Po co Ci stres za każdym razem czy czasem w ciąży nie jesteś albo czemu plamisz... :roll: W Twoim przypadku lekarz to konieczność .

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Pieszczoty, krwawienie

Postprzez puderniczka » 17 sie 2018, o 22:48

A to nie była miesiączka? po przebiciu błony dziewiczej (możesz sobie nie zdawać nawet sprawy że do tego doszło) może wystąpić krwawienie ale takie chwilowe-jednorazowe, na pewno nie kilka dni i obfite. Jak najbardziej powinnaś udać się do lekarza jeśli miesiączka to nie była, zbada Cię i się uspokoisz. I porozmawiaj z nim od razu o antykoncepcji, skoro będziesz współżyć rób to świadomie i odpowiedzialnie. Na pewno nie chcesz teraz dziecka. Ja od początku brałam tabletki, belarę dokładnie bo pierwsze niby z mniejszą dawką hormonów powodowały plamienia i bolesność. A belara od początku mi podpasowała, dobrze zabezpiecza i nie daje skutków ubocznych.
puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]