Plamienia międzymiesiączkowe

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Plamienia międzymiesiączkowe

Postprzez Catherine » 23 kwi 2013, o 17:16

Otóż mam problem właśnie z krawieniem, plamieniem między misiączkami. Od jakiś dwóch miesiący myślałąm z epo jednym minie a tu znowu. Myśle by sie wybrać do ginekologa , ale nigdy nie byłam boje sie wstydze , nie mam żadnego poleconego ginekologa. Nie wiem boje sie jak mnie bedzie badał .Stara jestem ale boje sie. Doradźcie coś , jak wygląda taka wizyta u gina? z taką moja przypadłościa.
a co do wizyty tu ginekologa lepiej kobitka facet ? golić się tam czy nie bo z tego co czytałam w internecie niektózy ginkolodzy nie zalecają golenia

„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Avatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 17:09

Re: Plamienia międzymiesiączkowe

Postprzez 456 » 23 kwi 2013, o 17:37

Nie ma się czego bać ani wstydzić, też panikowałam. Zawsze możesz poszukać w sieci ginekologów z Twojego miasta i poczytać opinie o nich. Moim zdaniem najlepiej iść prywatnie. Zrobi usg a to zupełnie nic nie boli. Powiedz mu/ jej, że jest to Twoja pierwsza wizyta.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Plamienia międzymiesiączkowe

Postprzez Hadassa » 23 kwi 2013, o 18:25

Nie ma sie czego bać ;) niektórzy mówią, że mężczyźni delikatniejsi.. ale jakoś bardziej wolę kobiety ;)
mam mniejsze opory ;)
Co do golenia... to już jak Tobie wygodniej ....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Plamienia międzymiesiączkowe

Postprzez 456 » 23 kwi 2013, o 19:53

Też tak słyszałam. ;) Mimo tego nie odważyłabym się iść do faceta.
Co do golenia, to Twoja sprawa, Twój komfort. Mówią, że nie powinno się depilować w miejscach intymnych, ale każdy robi jak woli.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Plamienia międzymiesiączkowe

Postprzez Hadassa » 23 kwi 2013, o 20:21

No ja akurat byłam i u kobiety i u faceta...
Fakt był delikatniejszy, ale i kobiety nie są najgorsze :)
i jednak przy kobiecie czułam się lepiej i swobodniej ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Plamienia międzymiesiączkowe

Postprzez Gabriell » 25 kwi 2013, o 10:30

Przy kobiecie faktycznie można czuć się swobodniej, ale z kolei słyszałam że faceci są bardziej delikatni. Obalę ten mit bo ja trafiłam na mega niedelikatnego gościa ;/
Tak czy siak trzeba iść na wizytę, tu nie chodzi o głupi wstyd który można zwalczyć zawsze, ważne jest zdrowie!
Gabriell
 

Re: Plamienia międzymiesiączkowe

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 3 maja 2013, o 19:29

Jeśli nigdy nie byłaś Twoja obawa jest uzasadniona bo nie wiesz czego się spodziewać. Ja przed wizytą doradziłabym jednak depilację, to takie bardziej komfortowe dla Ciebie przy pierwszym tego typu spotkaniu.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]