Plamienia

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Plamienia

Postprzez Cukiereczek19 » 3 lis 2010, o 00:26

Niedawno zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne Diane35 i mam pytanie czy u was podczas brania tabletek też wystąpiły plamienia a jeśli tak to jak długo one występowały i w jakiej postaci... Z góry dziękuję za odpowiedź;)
Cukiereczek19
 

Re: Plamienia

Postprzez No Mercy » 5 lis 2010, o 12:58

ja tych tabletek nie przyjmowałam, ale przyjmowała je moja siostra i nie miala plamienia.
Ja za to miałam plamienie po innych tabletkach rigevidon - najwieksze gowno na polskim rynku. Plamienie trwalo, az miesiąc czasu i nie bylo jakies małe, tylko czasami wyglądało to tak jakbym miała okres. Męcząca sprawa.
No Mercy
 

Re: Plamienia

Postprzez Cukiereczek19 » 5 lis 2010, o 16:33

Acha...;/ no trudno będę musiała wytrzymać... A to coś co miałaś było takie bardziej gęste i brązowe ? Próbowałam z wkładkami ale nie starczają mi czasem więc muszę podpaski nosić...;/
Cukiereczek19
 

Re: Plamienia

Postprzez małamimi » 18 lis 2010, o 01:07

Ja mam podobnie a teraz to nie wiem bo niby mam okres ale bardzo skromny i lekko mnie brzuch boli. A jeszcze 4 dni za wcześnie na okres. Czy też macie tak ?
małamimi
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]