Plastikowe piękno

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Plastikowe piękno

Postprzez Justynka108 » 30 lis 2010, o 13:57

Czy operacje plastyczne na prawdę poprawiają naszą urodę? Czy wręcz przeciwnie, szpecą i dodają nam jakichś sztucznych, nienaturalnych akcentów?
Osobiście znam wiele dziewczyn, które poprawiały to i owo, ale nie powiedziałabym, że im z tym lepiej. Przed zabiegami wyglądały równie pięknie, o ile nie piękniej, ponieważ były sobą. Napiszcie co o tym sądzicie.
http://zlototegoswiata-justyna.blogspot ... .html#more
Justynka108
 

Re: Plastikowe piękno

Postprzez marzo666 » 4 sty 2011, o 17:37

Zabiegi są na razie na tyle mało popularne, że duży ich odsetek to pomyłki. Ryzyko oszpecenia powoduje zmniejszenie zainteresowania, i tworzy się takie błędne koło...
marzo666
 

Re: Plastikowe piękno

Postprzez mis11 » 12 lut 2011, o 21:20

Bądz soba, a nie plastikową. Operacje są dla próżniaków.
mis11
 

Re: Plastikowe piękno

Postprzez mastylla » 14 lip 2012, o 21:40

Jeśli ktos ma na to ochotę to jego sprawa. Ja chyba bym sie nie odważyła.... Tyle się słyszy o błędach lekarzy, powikłaniach, nieudanych zabiegach i operacjach... brrrr... :|

http://perelkowy-swiat.ptaknet.pl/ - blog o kosmetykach i nie tylko. Zapraszam.
mastylla
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 7 lip 2012, o 00:22

Re: Plastikowe piękno

Postprzez jadwinia » 2 lut 2013, o 20:56

Dlatego dobrze udać się do dobrego lekarza i specjalisty, a za takiego uważam dra. Osucha, który nie robi zabiegu na siłę, gdy widzi, że pacjentka bardziej sobie wmawia, że z jej wyglądem jest coś nie tak. A namawia na zabieg, gdy np ma to podłoże medyczne. Moja koleżanka miała problem ze zbyt dużymi piersiami, a co za tym idzie bólami kręgosłupa. Zabieg polega na usunięciu nadmiaru skóry, tkanki podskórnej i gruczołu. Bezpieczna granica to redukcja 40-50% masy piersi. Często przerost połączony jest z opadaniem piersi, dlatego przy redukcji dokonuje się ich lekkiego podniesienia. Po dwóch tygodniach już wróciła do pracy i do dziś czuje się super ;)
jadwinia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 18:57

Re: Plastikowe piękno

Postprzez bettti86 » 4 lut 2013, o 11:44

ja uważam, że operacje plastyczne są spoko o ile pomagają, a nie maja na celu zmiany nas w inne osoby, ja np. zdecydowałabym się na korektę uszu, bo od dziecka mam odstające i nie noszę spiętych włosów z tego powodu, jakby miała pieniądze to poprawiłabym sobie w tym zakresie wygląd, ale jak widzę niektóre kobiety, które wręcz zmieniają swoje rysy twarzy za pomocą operacji to zwyczajnie jest mi ich żal
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Plastikowe piękno

Postprzez kukilka » 4 mar 2013, o 10:44

Ja uważam, że takie zabiegi jak np. korekta nosa czy uszu wcale nie sprawiają, że robimy się "plastikowe". Co innego, jak pakujemy w siebie botoks i silikon gdzie tylko się da i naciągamy skórę tak, że wyglądamy jakby nam ktoś warkoczyk z mocno zaplótł ;) Operacje plastyczne mają dużo plusów, o ile podchodzi się do nich z głową i realnym problemem, a nie wymyślonym kompleksem :)
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: Plastikowe piękno

Postprzez Karolina18 » 4 mar 2013, o 13:13

Według mnie naturalność jest napiękniejsza , co do operacji to też są spoko jeśli robimy jakąś drobną bo większość robi tak , że jak już jedną zrobi i mu się spodoba to zaraz palnuje następne które nie pomagają a już szpecą
Karolina18
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 mar 2013, o 11:24

Re: Plastikowe piękno

Postprzez Luna93 » 16 lip 2013, o 18:02

ja osobiście jestem zdania, że naturalna uroda jest najpiękniejsza :) więc zdecydowanie jestem przeciwna operacjom plastycznym :) no chyba że są to operacje powypadkowe, gdzie ciało zostało w jakiś sposób oszpecone :)

Torba papierowa - zobacz w co zapakować prezent dla bliskiej osoby.
Luna93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 20:59

Re: Plastikowe piękno

Postprzez Olka » 17 lip 2013, o 14:26

Ja uważam ze czasami jak kobieta naprawdę źle się ze sobą czuje bo np ma wielki nos, przez to jest nieśmiała, wycofana wstydzi się ludzi to może poprawić urodę żeby sobie pomóc. W takim wypadku jednak trzeba poszukać naprawdę dobrej i sprawdzonej kliniki, poczytać opinie w internecie, pogrzebać żeby być pewnym że dany lekarz nparwdę robi dobrze operacje.
I ważna rzecz lekarz który dobrze robi np piersi wcale nie musi dobrze robić nosów. Trzeba szukać lekarza który dobrze wykonuje zabiegi o jakie nam chodzi. Trzeba też wziąć pod uwagę pełne koszty, opiekę po zabiegu i tak dalej.
Sama od lat nosze się z zamiarem poprawy swojego wyglądu ale jeszcze się nie zdecydowałam, bo koszty operacji przekraczają moje możliwości ale jeśli wygram w totolotka :lol: raczej się zdecyduję
Olka
 

Re: Plastikowe piękno

Postprzez Szarotka.Redcart_pl » 18 lip 2013, o 15:22

Może nie przesadzajmy od razu z tym plastikowym pięknem,też jestem zdania,że niektóre elementy- tak to nazwijmy,typu nos itd czasem można poddać korekcie i nic na tym nie ucierpi.
Szarotka.Redcart_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 15:08
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]