Płukanka do włosów

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Płukanka do włosów

Postprzez Tinuviel » 5 wrz 2012, o 13:47

Cześć Kobietki! :-)

Mam do Was małe pytanko. Czy stosujecie płukankę do włosów? Jeżeli tak, to jaką?

Ostatnio kupiłam mamie srebrną płukankę. Ale widziałam w sklepie, że jest też fioletowa. Czym właściwie się od siebie różnią? Czy chodzi tylko o poświatę na włosach?

No i jak często stosujecie? Na buteleczce nie ma informacji, czy można stosować po każdym myciu... Grzebałam trochę w internecie, ale nie znalazłam takich informacji. Poza tym, zawsze lepiej dowiedzieć się od kogoś, kto zna temat z praktyki ;-)

No i najważniejsze: czy taki zabieg jest dla włosów bardzo szkodliwy?

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Płukanka do włosów

Postprzez taka-Ja » 11 wrz 2012, o 15:43

O srebrnej płukance nigdy nie słyszałam, ale sama chętnie się dowiem. Ja od czasu do czasu stosuję płukankę z piwa i powiem Ci, że jest ekstra- jeszcze nigdy nie miałam tak lśniących i gładkich włosów. PS. na głowie po spłukaniu nie zostaje zapach piwa ;)
taka-Ja
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 15:20

Re: Płukanka do włosów

Postprzez Tinuviel » 11 wrz 2012, o 15:56

Ja uwielbiam piwo, więc nie wiem czy bym mogła je tak wykorzystać :-P

A robisz to tylko dla gładkości włosów czy dla rozjaśnienia? Mam brązowe farbowane włosy, ale chciałabym je trochę rozjaśnić, myślisz, że piwo się nadaje?

No i jak przygotowujesz taki roztwór do płukania? ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Płukanka do włosów

Postprzez charakterna » 11 wrz 2012, o 16:15

Nie wiem czy taka płukanka to dobre rozwiązanie. Moja koleżanka ostatnio po płukance miała niebieskie włosy. Jednak nie wiem czy była to srebna czy fioletowa.

A.
Avatar użytkownika
charakterna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 15:32
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]