Pocenie się pod pachami -zastrzyki?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Pocenie się pod pachami -zastrzyki?

Postprzez Paula_s22 » 10 paź 2013, o 14:41

Hej. Oglądałam kiedys program o kobiecie która nadmiernie pociła sie pod pachami. I miała zabieg polegajacy na zastrzykach które dostawała w miejsce w którym najbardziej sie pociła. Wiecie może coś o tym? wiem tylko ze jej to bardzo pomogło i miała problem z głowy? Wiecie moze ile to może kosztować? W necie jest mało informacji o tym. Mam ten sam problem i chiałabym tego spróbować. :?:
Avatar użytkownika
Paula_s22
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 08:53

Re: Pocenie się pod pachami

Postprzez myszka28 » 19 paź 2013, o 22:25

Ja po urodzeniu dziecka strasznie się pociłam jak facet który właśnie wyszedł z siłowni kupiłam etiaxil w aptece i do dziś mam spokój nawet latem się nie pocę polecam koszt to około 50zl za preparat dostępny w aptekach.
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Pocenie się pod pachami

Postprzez rainboow » 5 paź 2014, o 22:15

Tylko pamiętajcie, że pocenie się jest zdrowe ;) może nieestetyczne, ale zdrowe.
Avatar użytkownika
rainboow
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 sie 2014, o 10:09

Re: Pocenie się pod pachami

Postprzez aneczka_brie » 8 paź 2014, o 10:17

Pocenie jest zdrowe, ale do czasu. Mój facet uprawiał sport i miał nadmierną potliwość - łapały go ogromne skurcze. Bez wspomagania się odżywkami(izotoniki) nie miał szans na przespanie spokojnie nocy

Avatar użytkownika
aneczka_brie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 mar 2012, o 11:35

Re: Pocenie się pod pachami

Postprzez Asiaa » 8 paź 2014, o 13:23

Ja używam Antidrala i skutkuje.
Avatar użytkownika
Asiaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 6 sie 2014, o 08:23

Re: Pocenie się pod pachami

Postprzez Kejti » 8 paź 2014, o 16:58

U mnie dobrze zadziałał antyperspirant od Ziaji, kosztuje niewiele a jest skuteczny, podobnie jak Etiaxil, jedyny jego minus to fakt, że po goleniu nie można go używać, bo piecze przeokrutnie :)
Kejti
Miła Kobietka
 
Posty: 72
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 22:55

Re: Pocenie się pod pachami

Postprzez korasab » 14 paź 2014, o 13:10

Niestety ja próbowałam wszystkie te specyfiki o których piszecie,pomagało chwilowo.. :( przynajmiej u mnie,dlatego długo szukałam ,prawie3lata żyłam w absolutnym dyskomforcie nie do opowiedzenia co ja przeżywałam,teraz moje życie się zmieniło a to na tyle ,że chodzę spoko między ludzi w pracy z uśmiechem wyciągnę rękę,jasne bluzeczki ubieram i wykrojone,jednym słowem :happy ,zrozumie to jedynie ten kto podobnie jak ja był odsunięty od społeczeństwa i chętny jest inwestować,dla mnie najważniejsze jest to że zapłaciłam i rezultaty osiągnełam ,to mnie najbrdziej cieszy :)
korasab
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 3 paź 2014, o 15:14

Re: Pocenie się pod pachami

Postprzez Theila » 22 paź 2014, o 09:54

Z tymi preparatami warto uwazac bo ona hamuja calkiem pocenie a czlowiek przeciez poci sie w jakims celu, prawda? moze warto pomyslec dlaczego organizm moze tak reagowac. Ktos pytał lekarza?
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Pocenie się pod pachami

Postprzez korasab » 4 lis 2014, o 17:10

Tak w pewnym sensie masz rację,tylko że w przypadku urządzenia do jonoforezy pocenie hamuje się w tych najbardziej niepokojących miejscach tam gdzie jedym słowem leje się np ręce,nogi,pachy i nie możesz być między ludźmi to przecież ma logikę :) jeżeli gdzieś lekko jest człowiek spocony to :| też mi się wydaje ,że jest naturalne i nie jest potrzeba ,wystarczy jakież deo :)
korasab
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 3 paź 2014, o 15:14

Re: Pocenie się pod pachami

Postprzez tomaszjawor10 » 12 lis 2014, o 14:08

Też słyszałem o takich zabiegach, ale nie jestem przekonany co do skuteczności tej metody, póki co zostaje mi zwykły antyperspirant.

Potrzebuję szambo wodoszczelne do ogródka.
tomaszjawor10
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 14:01

Re: Pocenie się pod pachami

Postprzez e-kosmeo_pl » 12 lis 2014, o 15:34

To już pytania do lekarza,w pierwszej kolejności dermatologa bo tylko on będzie moim zdaniem sensowną opcją,nie rób niczego pochopnie na własną rękę.
e-kosmeo_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 11:51

Re: Pocenie się pod pachami

Postprzez Specjalista Aspazji » 12 lut 2015, o 20:18

Jest to zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Polega on na wstrzyknięciu w problematyczne miejsca botoksu i zahamowaniu nadmiernego wydzielania potu. Zabieg utrzymuje się do około roku.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Pocenie się pod pachami

Postprzez Dagowa92 » 20 lut 2015, o 23:06

Myślę że jak ktoś ma kasę niech spróbuje ...
Dagowa92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 sty 2015, o 22:16

Re: Pocenie się pod pachami

Postprzez Kobitka19 » 21 lut 2015, o 12:26

Na ogólne pocenie się podobno są jakieś środki :) nie miałam nigdy takiego problemu, ale mój były chłopak miał i wiem że zaczął coś stosować i nawet mu pomogło

Obrazek
Kobitka19
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 12:19

Re: Pocenie się pod pachami

Postprzez Bestobej » 26 lut 2015, o 19:48

Też uważam, że nadpotliwość powinien stwierdzić lekarz. Pocenie się jest nam potrzebne fizjologicznie. Trzeba je leczyć dopiero, gdy rzeczywiście jest nadmierne. Poza tym nie wiem, czy wiecie, że sam pot nie śmierdzi, to śmierdzi pot, który wszedł w reakcję chemiczna z bakteriami, które mamy na powierzchni skóry. Mój mąż miał poważny problem z nadpotliwością, który leczyliśmy botoxem w klinice medycyny estetycznej.
Bestobej
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 22:47

Re: Pocenie się pod pachami

Postprzez lizzza25 » 2 kwi 2015, o 16:50

trudno kogoś przekonywać że to czy tamto jest lepsze,ale sam nic człowiek nie zmoże i warto jest zerknąć co polecają inni.Też cuda wyprawiam bo potliwość tak znieprzyjemnia mi życie że jestem chętna eksperymentować z własnym ciałem,jedyne czego się boję to operacja,Czytam tutaj wasze rady ale praktycznie wszystko wypróbowałam,zainteresowała mnie ta jonoforeza ma ktoś jeszcze z tym urządzeniem jakieś doświadczenie
lizzza25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 kwi 2015, o 16:34

Re: Pocenie się pod pachami -zastrzyki?

Postprzez michalina90 » 7 wrz 2016, o 15:24

Kup sobie dobry bloker potu z ziaji jest skuteczny sama stosowałam

grywalizacja na http://sanitera.pl
michalina90
Fajna Kobietka
 
Posty: 113
Dołączył(a): 25 sty 2016, o 14:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]