Podkłady i pudry

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Oczekiwana » 18 maja 2016, o 17:58

Czy ja wiem, czy cudowny. Każdemu pasuje co innego ale jak coś jest dobre, to pasuje większości, więc dobrze czasem poczytać opinie na necie. Cenę sprawdziłam sama ;p i całkiem spoko, jak dla mnie.

"Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością."
- Thomas Jefferson
Avatar użytkownika
Oczekiwana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 maja 2016, o 15:44

Re: Podkłady i pudry

Postprzez IngaFromNature » 20 maja 2016, o 10:48

Ja polecam puder perłowy marki Calaya

Zapobiega przebarwieniom, spowalniając działanie melaniny odpowiedzialnej za barwę, ale i przebarwienia naszej cery.
Dba o właściwe wydzielanie sebum skóry, jej czystość i świeżość. Pozostawia ją gładką i niesamowicie promienną.
Stanowi filtr przeciwsłoneczny, który jednocześnie regeneruje cerę narażoną na działanie promieni UV.
Nawilża cerę,odżywcze proteiny, wapń regenerują komórki skóry, witamina B i kompleks polisacharydów wzmacnia tkanki, reguluje metabolizm skóry.
Jest skutecznym antyoksydantem, spowalnia procesy starzenia się cery.
Poprawia wygląd skóry: pozostawia na cerze efekt rozświetlenia bez drobinek tzw. soft focus, utrwala makijaż płynny i kremowy, lekko matuje bez przesuszania!

Mój ulubiony sklep z naturalnymi kosmetykami
http://www.naturalne-piekno.pl/
Avatar użytkownika
IngaFromNature
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 paź 2015, o 14:34

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Revelka » 27 maja 2016, o 09:44

Pam_ela napisał(a):Dzięki za pomoc, ale przy okazji mojej wizyty w aptece trafiłam na konsultantkę Vichy i poleciła mi podkład dermablend 3D. Muszę powiedzieć, że kryje świetnie moje plamy i popękane naczynka i nie wymaga nakładania kilku warstw. Mam nadzieje, że nie zapcha mi porów. Generalnie kosmetyki Vichy sprawdzały się u mnie do tej pory, więc pokładam nadzieje i w tym podkładzie.


Dermablend korektę 3d również polecam - ja s kolei mam spory problem ze świeceniem się cery - jaki podkład bym nie nałożyła, to zawsze musiałam pudrować się i pudrować, a po zastosowaniu dermablendu świecenie nie jest już tak uporczywe. Przy drogeryjnych podkładach częśto miałam też problem z zaskórnikami i zapychaniem porów, ale odkąd nakładam Vichy jest o wiele lepiej :)

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Hadassa » 27 maja 2016, o 12:51

Probowalas pudru ryzowego, super matuje

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Revelka » 31 maja 2016, o 00:37

Mam puder ryżowy z Pierre Rene i powiem szczerze, że nie jest to jakiś efekt wow u mnie, matuje ale na krótki czas. Po 2-3h już się świecę niestety...

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Hadassa » 31 maja 2016, o 07:50

To moze z innej firmy. I byl jeszcze jeden teraz nie pamietam z czego...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Deniss » 31 maja 2016, o 23:58

Jeśli zależy Ci na długim zachowaniu matowej twarzy to polecam pudry ryżowe lub bambusowe. Klasykiem jeśli chodzi o porządne matowienie buźki i utrzymanie jej w ryzach jest puder kryolan anti-shine. Zawsze się sprawdza i nie ma problemu z zapychaniem porów.
Deniss
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 23:38

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Carmen_ » 7 cze 2016, o 17:10

Kochana,

polecam podkłady firmy Clinique. Co prawda ich cena jest dość wysoka, ale uważam, że mimo wszystko warto mieć takie cudo w swojej kosmetyczce. Podkłady tej firmy zapewniają doskonałe krycie przez cały dzień. Buźka wygląda tak, jakby w ogóle nie miała na sobie ani deka makijażu. Moim zdaniem - naturalność to podstawa!

Pracuję w hurtowni ze zdrową żywnością http://BioIndygo.PL :girlactive (polecam super ceny!)
Dla osób z forum kod rabatowy "babskiesprawy5"
Carmen_
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 13:54

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Revelka » 11 lip 2016, o 21:28

Używałam podkładu dermablend z Vichy i jestem z niego zadowolona. Ogólnie kosmetyki Vichy jeszcze nigdy mnie nie zawiodły, choć trzeba za nie trochę zapłacić to mamy pewność, że są to dobre składy i kosmetyki zostały odpowiednio wcześniej przetestowane - w końcu to dermokosmetyki dostępne jedynie w aptece, więc to zobowiązuje.

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Hadassa » 11 lip 2016, o 21:36

Rlm ostatnio testowala jakis wodny krem bb.. co prawda kosztowal 150 zl.. ale chyba chetnie bym wyprobowala...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Revelka » 11 lip 2016, o 21:40

Oj 150zł - to sporo...

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Hadassa » 11 lip 2016, o 21:54

Niby tak. Ale akurat ja z tych co wola wiecej dac na lepszej jakosci kosmetyk ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Podkłady i pudry

Postprzez hybrydzia » 12 lip 2016, o 09:39

a próbowałyście tych koreańskich kremów bb, podobno są o niebo lepsze niż polskie. Fakt nie są najtańsze, ale może warto.
hybrydzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 lip 2016, o 15:22

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Hadassa » 12 lip 2016, o 09:42

Nie slyszalam o nich

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Biedrona » 12 lip 2016, o 10:39

Używam podkładu z Astora. Ma w sobie od razu bazę dzięki której makijaż utrzymuje się na twarzy cały dzień bez problemu.

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
Katharine Hadley
Avatar użytkownika
Biedrona
Fajna Kobietka
 
Posty: 233
Dołączył(a): 8 lip 2016, o 12:14

Re: Podkłady i pudry

Postprzez blueskay » 13 lip 2016, o 22:31

jak już napisałam w innym wątku, przeszłam na pudry mineralne. Jak dla mnie przy skórze trądzikowej strzał w 10tke.
blueskay
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 21:33

Re: Podkłady i pudry

Postprzez iza813 » 24 lip 2016, o 23:43

Na swojej skórze nosiłam już wiele podkładów. Teraz nr 1 to bourjois helthy mix, na lato ideał. Lubię również podkład z maca studio fix, ale jest on lepszy na jesień zimę. Godny polecenia jest podkład hd z inglota. Jak chce coś przetestować to proszę panie z rossmana o odrobine podkładu i wtedy mi nalewaja do małego pojemniczka, jeśli sie sprawdza to czasem kupuje w pełno wymiarowym opakowaniu :)

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Kelby » 27 lip 2016, o 22:43

blueskay napisał(a):jak już napisałam w innym wątku, przeszłam na pudry mineralne. Jak dla mnie przy skórze trądzikowej strzał w 10tke.


Zgadzam się. Swojego czasu uratowały mi cerę :)
Avatar użytkownika
Kelby
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 17 lip 2016, o 23:03

Re: Podkłady i pudry

Postprzez shella » 28 lip 2016, o 14:36

Ja używam podkładu typu "double wear" o przedłużonym działaniu. Już niezależnie od marki sama ta nazwa wskazuje, że trzymają się dłużej. Później już tylko trzeba dobrać do swojego typu cery :) Ja nawet już pudru nie używam, bo mój akurat tak świetnie matuje, że jest dodatkowe kosmetyki nie są potrzebne :)

Ocena bezpieczeństwa kosmetyku: http://www.cosmetosafe.pl/
shella
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 26 lip 2016, o 19:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podkłady i pudry

Postprzez a_gatka » 31 lip 2016, o 21:37

A jakiś ciekawy rozświetlający wpadł Wam ostatnio w oko? Czeka mnie zakup, a nie chcę byle czego... :)
a_gatka
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Hadassa » 1 sie 2016, o 04:33

Wibo ma podobno bardzo dobry jak czytam opinie

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Bibia » 20 sie 2016, o 20:09

L'Oreal ma jakąś nowość rozświetlającą, trzy kolory, które się miesza, oglądałam w Rossmanie, ale nie pamiętam nazwy. W opakowaniu z lusterkiem i pędzelkiem
Bibia
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 2 gru 2015, o 23:29

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Panna_Mysia » 24 sie 2016, o 18:42

Ja mam cerę tłustą, na której doskonale sprawdza się podkład Max Factor Facefinity. Idealnie matuje cerę, pozostawiając ją w takim stanie na wiele godzin. Nie waży się i nie spływa. Makijaż wytrzymuje mi do wieczora w niemal nienagannym stanie, a w ciepłe dni tylko raz lekko poprawiam. Może na cerze mieszanej warto wypróbować?

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Podkłady i pudry

Postprzez a_gatka » 26 sie 2016, o 14:42

Bibia napisał(a):L'Oreal ma jakąś nowość rozświetlającą, trzy kolory, które się miesza, oglądałam w Rossmanie, ale nie pamiętam nazwy. W opakowaniu z lusterkiem i pędzelkiem


To co reklamują ostatnio? True Match jeśli dobrze zapamiętałam, ale nie miałam jeszcze w ręku.
Ma któraś? Wygląda fajnie, ale ciekawa jestem opinii. :)
a_gatka
 

Re: Podkłady i pudry

Postprzez Demeter » 31 sie 2016, o 20:25

Też widziałam tą reklamę. Chodzi wam o tą nowość do strobingu. :) Właśnie przymierzam się do kupna, bo też ciekawość mnie zżera. Pewnie skoro to Lorea'l, to się nie zawiodę.
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]