Podoba mi się kobieta 13lat starsza w dodatku MOJA szefowa.

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Podoba mi się kobieta 13lat starsza w dodatku MOJA szefowa.

Postprzez lukaszj » 21 mar 2021, o 15:08

Witam, mam 24 lata i pracuję już dłuższą chwile w firmie mojej szefowej. Jest ona singielką i jest ode mnie 13 lat starsza, ogólnie strasznie mi się podoba w dodatku jest mega inteligentna. Nie wiem jak zagadać na ten temat do niej, nie wiem jak się zachowa, boję się także, że od razu pomyśli o tym, że lecę ze względu na jej dobytek. Ogólnie często robi akcje typu woła mnie do siebie do biura i sobie rozmawiamy po 40min czasami nawet dłużej o rzeczach nie tylko związanych z pracą podróże, zdjęcia i nawet pokazuje mi memy. Często w firmie prowadzę prezentacje i zawsze wspomni, że jestem przystojniak.

Pytanie brzmi czy ja w ogóle mogę się jej podobać? Czy jest ona po prostu miła i nie wiem w ten sposób motywuje mnie do pracy? Boję się, że jak do niej zagadam to mnie z tego powodu wyrzuci z pracy czego w obecnym czasie wolałbym uniknąć. Czy jest tutaj osoba, która byłaby mi w stanie doradzić?
lukaszj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 mar 2021, o 15:07

Re: Podoba mi się kobieta 13lat starsza w dodatku MOJA szefo

Postprzez eemka703 » 22 mar 2021, o 14:18

Skoro ma 37 lat to nie powinna jeszcze czuć jakbyś był jej synem, starsza mogłaby mówić ,,przystojniak" w takim maminym stylu. Z drugiej strony, pokazywanie memów to raczej nie jest styl uwodzenia dojrzałej kobiety. To duża firma, czy raczej kameralna atmosfera i bliskie relacje między wszystkimi?

eemka703
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 mar 2021, o 14:14

Re: Podoba mi się kobieta 13lat starsza w dodatku MOJA szefo

Postprzez Julka Wiadomska » 30 maja 2021, o 01:47

Umów się z panią na kawę i pogadaj jak facet ;) powodzenia

Julka Wiadomska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 maja 2021, o 01:08

Re: Podoba mi się kobieta 13lat starsza w dodatku MOJA szefo

Postprzez kkaassiiaa » 9 cze 2021, o 08:51

Miłość nie wybiera :)
kkaassiiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 9 cze 2021, o 08:29
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]