Pokój dla dziewczynki

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Pokój dla dziewczynki

Postprzez Lulka » 2 wrz 2014, o 09:29

Kochane, moja siostra zastanawia się właśnie nad przerobieniem pokoju dla córci, a jako że chcę jej pomóc to zapytam Was o radę :) Znacie jakieś dobre salony meblowe w Warszawie? Bo siostrze z mężem spodobał się tylko salon MegaMeble i tam znaleźli fajne mebelki - i tu prośba o pomoc :) Który komplet jest waszym zdaniem ładniejszy? Kołyska odpada, bo ich córa już na to za duża.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Lulka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 14 kwi 2014, o 15:42

Re: Pokój dla dziewczynki

Postprzez Iwon » 13 wrz 2014, o 15:26

Ja córeczce właśnie urządzam pokój, na razie myslimy że przydałby się jakiś ładny dywan dziecięcy. Polecicie może jakieś fajne sklepy z takimi dywanami?

Ostatnio edytowano 13 wrz 2014, o 16:34 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Iwon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 wrz 2014, o 15:25

Re: Pokój dla dziewczynki

Postprzez rubinowa » 18 wrz 2014, o 12:52

Meble fajne, my kupiliśmy w brw naprawdę ładne i niedrogie mebelki. Teraz szukamy okleiny na ścianę lub naklejki myszka minnie, dzwoneczek itp. Polecacie jakąś stronkę, lub sklep?
Avatar użytkownika
rubinowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 13:32

Re: Pokój dla dziewczynki

Postprzez Lulka » 23 wrz 2014, o 16:35

Te meble też nie powinny być drogie, bo akurat w tym salonie są duże promocje we wrześniu. Siostra z mężem decydują się ostatecznie na te białe mebelki. Pewnie też będą niedługo szukać do nich dywanów itd. ;) ALe w tych megameblach też są dywany, pewnie też przecenione, więc może za jednym zamachem wszystko załatwią.
A do dziecięcego pokoiku wolicie takie typowo dziecięce dywany (tzn. z jakimiś postaciami z bajek) czy takie jednokolorowe, bardziej uniwersalne?
Avatar użytkownika
Lulka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 14 kwi 2014, o 15:42

Re: Pokój dla dziewczynki

Postprzez blond_ania » 27 wrz 2014, o 16:45

Meble totalnie nie w moim guście. Są okej, ale ja bym wolała jednak prostsze rozwiązania, a nie serduszka zamiast gałek. No ale co kto lubi. Polecam za to fajne połączenie kolorów, ostatnio zastosowałam - perła północy i szlachetny kryształ. Do tego białe meble i będzie bajkowo.
blond_ania
 

Re: Pokój dla dziewczynki

Postprzez Lulka » 27 wrz 2014, o 20:34

Tak jak mówisz - co kto lubi :) Jutro znów jadą do tego centrum, może coś jeszcze wpadnie im w oko :) A te kolory o których piszesz nie są zbyt zbliżone do siebie? Ale ich nazwy ładnie brzmią ;)
Avatar użytkownika
Lulka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 14 kwi 2014, o 15:42

Re: Pokój dla dziewczynki

Postprzez blond_ania » 29 wrz 2014, o 14:17

Troszkę źle napisałam. Kolory są do siebie podobne, ja malowałam perłą północy, ale też można pomalować szlachetnym kryształem. I przełamać to np jakiś intensywnym fioletem na jednej ścianie, albo na jedną ścianę dać tapetę w jakieś geometryczne wzory, albo np w pionowe pasy, żeby optycznie pokój wydawał się wyższy. Ja bardzo lubię takie połączenia kolorystyczne jasne z ciemnym, żeby trochę tak było ciekawiej. :) :)
blond_ania
 

Re: Pokój dla dziewczynki

Postprzez Lulka » 30 wrz 2014, o 12:04

To prawda, też lubię takie połączenia kolorystyczne :) A siostra ma w pokoju córci właśnie ciemniejsze ściany (taka wisienka) i jak kupili te białe meble to powinno fajnie wyglądać. W ogóle byłam z nimi w tym centrum i naoglądałam się promocji i teraz mam ochotę na remont u siebie :) Chętnie zrobiłabym sobie ciemniejsze ściany i kupiła jasne meble...
Avatar użytkownika
Lulka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 14 kwi 2014, o 15:42
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]