Pokoje dzieciece

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Pokoje dzieciece

Postprzez evka » 22 lip 2009, o 10:20

Pomysly na pokoje dla dzieci wklejajcie fotki linki co tylko wam wpadnie do glowy ja przygotowuje sie do remontu duzeeeeego pokoju dla corek maja wyjscie tez na duzzzzyyy balkon wiec tez musze cos wymyslic by mogly tam sobie posiedziec i jak to dziewczynki wybraly kolor rozowy :) :swing
evka
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez evka » 22 lip 2009, o 10:23

A te firanki uszylam dla syna
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
evka
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez agat » 22 lip 2009, o 10:47

Kilka interesujących pomysłów :)
później dam jeszcze więcej :D


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
agat
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez evka » 22 lip 2009, o 10:56

A taki maja dziewczyny firanki
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
evka
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez milanogirl » 6 lis 2009, o 16:53

Oczywiście wszystko zależy od wieku dziecka, ale dobrze jeżeli na podłodze leży miękki dywan :) NA szczęście dla dzieciaków są teraz świetne wzory - mnóstwo kolorów i milutkich obrazków. Sama się teraz waham między kwiatkami:

Ostatnio edytowano 5 cze 2013, o 14:38 przez milanogirl, łącznie edytowano 1 raz
milanogirl
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez hanka32 » 6 lis 2009, o 21:25

Oba są ładne ale nie wiem czy dla dziewczynki czy dla chłopca ale po kolorach domyślam się że miałby być dla dziewczynki.Więc wybrałabym ten z różowymi konikami :swing
hanka32
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez evka » 7 lis 2009, o 20:44

SPAM

Ostatnio edytowano 5 sie 2018, o 09:49 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
evka
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez milanogirl » 9 lip 2010, o 15:26

aha! pomysły na wystrój pokoju dziecięcego znajdziecie też na tej stronce:

Ostatnio edytowano 5 cze 2013, o 14:29 przez milanogirl, łącznie edytowano 1 raz
milanogirl
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez dione » 10 sie 2010, o 19:53

w sklepie Entliczek Pentliczek widziałam dużo ciekawych rozwiązań jeżeli chodzi o pokoje dziecinne...łóżeczka, zabawki, huśtawki...jest tam tego mnóstwo, na prawdę mogłabym cały dzień spędzić w tym sklepie i to wszystko oglądać, ogólnie mają parę swoich sklepów w Krakowie, ale jeżeli nie mieszkasz w pobliżu to ich ofertę możesz znaleźć również na entliczek.pl, mam nadzieję, że znajdziesz tam coś, co Twoim dziewczynkom się spodoba :)
dione
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez gohusia » 4 lis 2010, o 23:04

Piękne niektóre te pokoiki. mnie strasznie podobają się te meble z VOX, dla mnie są rewelacyjne, kolory wogóle wykonanie.. takie inne.
np takie
Obrazek
inna seria meee
Obrazek

co sądzicie?
gohusia
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez kredka » 2 gru 2010, o 17:05

Jeśli miałabyś problemy z urządzeniem i obmyśleniem tego wszystkiego możesz skorzystać z ciekawej usługi, o której sama dopiero niedawno się dowiedziałam. Firma N-design proponuje nie tylko wykańczanie ale też projektowanie wnętrza. Jest to dość nowatorski pomysł i wydaje mi się, że niezbyt powszechny dlatego nie wiem czy odważyłabym się skorzystać z tego co proponują, ale biorąc pod uwagę moje niezdecydowanie w urządzaniu mieszkania;) to podejrzewam, że bardzo by mi taka ekipa pomogła.
kredka
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez szarotka » 10 gru 2010, o 00:03

Evka świetne firanki, te z księżniczkami też sama uszyłaś? Gdzie można kupić taki materiał, bo właśnie szukam coś do pokoju moich dzieciaków, a dziewczyny takimi pewnie byłyby zachwycone.
szarotka
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez roksanna » 28 kwi 2011, o 10:18

Jeśli będę kiedyś musiała udekorować pokoik dziecięcy to na pewno wasze inspiracje mi pomogą - z tym, że raczej taki efekt będę chciała osiągnąć nie wydając majątku na same tylko meble. Tutaj SPAM też sa fajne mebelki tak wiec można mieć fajne wnętrze nieco mniejszymi kosztami.

Ostatnio edytowano 5 sie 2018, o 09:49 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
roksanna
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez Eleganckistyl_pl » 14 cze 2011, o 14:08

Bardzo fajnym pomysłem na dekorację w pokoju dziecięcym,jest fototapeta. Z doświadczenia wiem,że dzieciaki ją uwielbiają i tam sprawdza się znakomicie. Polecam też łóżka piętrowe,to dopiero jest zabawa.
Eleganckistyl_pl
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez Meduza » 2 sie 2011, o 19:37

a może zaprosisz dziewczynki by razem z Toba stworzyły swój własny pokój ;)? moj brat wielki fan komiksów znalazł taka aplikację komiksowa w internecie - wymysla różne historie bajki postaci itp itd, dzięki temu stworzył już pokaźną kolekcję - i wpadłyśmy z mamą by jego dzieła wydrukować i powiesić na ścianie i tym samym powstał wieeeeelki kolaż z jego własnymi pomysłami :) jest to dla dziecka bardzo kreatywne a jak goście przyjdą to i powód do domy dla takiego dziecka:)) jakbyś była zainteresowana ten komiks jest na stronie klub.dilmah.pl ;)
Meduza
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez Zorka » 29 sie 2011, o 19:25

U nas pomysł Meduzy się sprawdził, pokój synka urzadzaliśmy razem, tzn, mój mały był głównym architektem, oczywiście nie wszystko jest po jego mysli, ale pomysł na pokój piłkarski był jego :) No ale nie każdy chłopczyk chce zostać piłkarzem :), zobaczcie co wyszperałam dla fanów autobusów SPAM mnie powaliło z nóg, rewelacja.

Ostatnio edytowano 5 sie 2018, o 09:50 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Zorka
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez alasowka » 7 mar 2012, o 14:27

Świetna fota z pokoikiem (pomarańcz, zieleń)! Do tego fajnie by pasował wieszak MAŁPKI! :)
......


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
alasowka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 7 mar 2012, o 12:24

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez Zorka » 7 mar 2012, o 16:23

No faktycznie ładnie, taki w sam raz dla rozbrykanych dzieciaków :)
Zorka
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez WeselneZaplecze » 12 mar 2012, o 13:07

Teraz takie cuda wymyślają, że bez problemu można umeblować pokój w ładnym, a jednocześnie nowoczesnym stylu. Tylko trzeba mieć pieniądze na to wszystko.
WeselneZaplecze
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez Meble-Bogart.pl » 14 mar 2012, o 10:10

Obrazek

może coś takiego :)

Obrazek
Avatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 11:01

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez kasika » 23 cze 2012, o 11:51

Mi się bardzo podoba pokój dziecięcy w jasnych kolorach z białymi mebelkami. A do tego dodatki w stylu vintage - poduszki, półeczki, wieszaczki, ramki. Pokój wtedy wygląda jak z bajki, jest jasny, pozytywnie nastraja:) Ja kupuję dodatki w sklepie Lovely Passion, np. takie poduszki SPAM dla dziewczynki lub urocze wieszaczki SPAM

Ostatnio edytowano 5 sie 2018, o 09:51 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kasika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 11:11

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez athe » 2 lip 2012, o 14:13

Bardzo fajne zdjęcia :)

Ostatnio edytowano 2 sie 2012, o 16:56 przez athe, łącznie edytowano 1 raz
athe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 20:20

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez pomcia » 14 lip 2012, o 10:27

Poduszeczki do pokoju dziecka za prawie 60zł to lekka przesada dla mnie. Sama wiem, do czego dzieciom czasem służą. Kilka fajnych propozycji tutaj widziałam. A co sądzicie o szafach z grafikami?
Tutaj propozycja raczej dla nastolatka
Obrazek
ale np. ta zabudowana wnęka - prawdopodobnie wnęka, ze specjalnym siedziskiem dla malucha jak dla mnie super!
Obrazek
pomcia
 

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez ewelina123 » 15 lip 2012, o 13:53

W jakim wieku są dziewczynki ?

Wiecie tych mebli dla dzieci jest masa ! Można zawrotu głowy dostać :D
SPAM to teraz królestwo kolorów i zabawek :D:DD na dole masz kilka propozycji :)

Może dywanik SPAM
albo stolik z krzesełkami :) SPAM
przydało by się też SPAM
ten fotelik jest super SPAM
krzesełko SPAM

Ostatnio edytowano 5 sie 2018, o 09:52 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Obrazek
Avatar użytkownika
ewelina123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 cze 2012, o 15:18

Re: Pokoje dzieciece

Postprzez pomcia » 30 lip 2012, o 15:48

Ano fajny dla księżniczki.
pomcia
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Google Feedfetcher, Wesela Rzeszów