Pomoc księgowa

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Pomoc księgowa

Postprzez paatka23 » 26 maja 2022, o 15:08

Hej, całkiem niedawno założyłam swoją działalność i moja firma w ostatnich miesiącach znacząco się rozwinęła i w związku z tym,potrzebuję biura, które pomoże mi w księgowości. Kiedyś znajoma z branży polecała mi Ofi-Detal, bo sama korzysta z ich pomocy w okresie rozliczeń podatkowych i jest bardzo zadowolona. Co myślicie, znacie tę firmę?
paatka23
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 6 lip 2021, o 14:12

Re: Pomoc księgowa

Postprzez Monika78s » 31 maja 2022, o 20:05

Prowadzę firmę w Wielkiej Brytanii, jednak tutejszy system podatkowy to dla mnie czarna magia. Na szczęście mam zaufaną firmę księgową, która bezbłędnie i rzetelnie rozlicza moje podatki. Korzystam z usług [url]polskaksiegowa[/url] i jestem z nich bardzo zadowolony.
Monika78s
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 maja 2022, o 20:03

Re: Pomoc księgowa

Postprzez beichmann » 13 lip 2022, o 15:57

Warto sprawdzić, czy pracownicy danego biura rachunkowego doszkalają się we własnym zakresie, czy też firma inwestuje w zorganizowany sposób w zatrudnione osoby. Jest to ważny aspekt, ponieważ zarówno w przypadku właściciela biura, jak i pracowników posiadanie licencji księgowej nie jest obecnie narzucane przepisami.
beichmann
 

Re: Pomoc księgowa

Postprzez Żabnik » 29 lis 2023, o 18:56

Podatki międzynarodowe odnoszą się do zagadnień związanych z opodatkowaniem, które występują na przestrzeni granic narodowych. W miarę globalizacji gospodarki i wzrostu transgranicznych działalności gospodarczych, kwestie podatkowe stają się coraz bardziej złożone. Jednym z głównych wyzwań w zakresie podatków międzynarodowych jest zjawisko podwójnego opodatkowania. Polega to na tym, że ta sama dochodowa lub majątkowa transakcja może podlegać opodatkowaniu w dwóch lub więcej krajach. Aby uniknąć tego problemu, państwa często negocjują umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania. Umowy te są zawierane między dwoma lub więcej krajami w celu określenia, które z nich ma prawo do opodatkowania danego rodzaju dochodu. DTA określają również stawki podatkowe i mechanizmy, aby uniknąć podwójnego opodatkowania. To pomaga stworzyć pewność prawna dla przedsiębiorstw i jednostek, które prowadzą działalność w różnych krajach.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]