pomoc potrzebna natychmiast!

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

pomoc potrzebna natychmiast!

Postprzez Risika » 12 mar 2010, o 20:29

Witam, mam 16 lat i ogromny problem. Mianowicie chodzi o mój okres. Pierwszy dostałam dość późno jak na swój wiek bo w grudniu 2008 roku, później miałam tylko 3 okresy, Na USG poszłam akurat w jajeczkowanie(były bąbelki w jajnikach). Mój problem polega na tym, że nie mam okresu od wakacji... Boje sie iść do ginekologa z 2 przyczyn: 1. moja mama nie wie ze juz nie mam błony dziewiczej
2. boję się ze jak dostane hormonalne leczenie to utyje.... Co mam robić? byłam u bioenergoterapeuty nawet i nic nie pomaga. hormony miałam badane i wyniki są ksiązkowe. czy jest szansa ze to przez dużą ilość stresu? w tym roku mam egzaminy i odrobine ciężką sytuacje w domu. co robić? błagam boję się że może się dziać coś bardzo niedobrego.... :(
Risika
 

Re: pomoc potrzebna natychmiast!

Postprzez malinka » 6 lip 2010, o 08:15

a jakim cudem mama sie dowie, ze nie jestes dziewica? nie marudz tylko marsz do ginekologo, bo pozniej jak bedziesz chciala miec dzieci to moze byc za pozno na pomoc.... a moze ty juz jestes w ciazy?
malinka
 

Re: pomoc potrzebna natychmiast!

Postprzez pstro » 7 lip 2010, o 01:15

Lekarz nie ma prawa powiedzieć matce, że nie jesteś już dziewicą - jeśli skończyłas 16 lat. Możesz iść sama do lekarza. Bez obaw.
pstro
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]