pomocy-gdzie mogę kupić tę musztardę?? jaki zamiennik??

Masz jakieś sprawdzone sposoby na dobre jedzonko? Znalazłaś właśnie smaczny przepis na romantyczną kolację i chcesz się nim podzielić? Nie masz pomysłu co zrobić na obiad? Odpowiedzi znajdziesz w tym temacie.

pomocy-gdzie mogę kupić tę musztardę?? jaki zamiennik??

Postprzez Nikolka_85 » 29 kwi 2013, o 13:25

Cześć dziewczyny:)

Jestem tutaj nowa, ale mam nadzieję, że mi pomozecie. znalazłam fajny przepis na udka - http://www.dla-kobiety.pl/kuchnia/dobre-bo-polskie/udka-kurczaka-w-marynacie-miodowo-musztardowej ale niestety u mnie w sklepie nie ma musztardy Dijon z przepisu – czy robiłyście już może takie udka? mozna to czymś zamienić? a jak nie, to gdzie mogę kupić – w jakim większym sklepie, bo niestety mieszkam w dość małej miejscowości i nie ma u mnie w sklepie tej musztardy.
Avatar użytkownika
Nikolka_85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 15:41

Re: pomocy-gdzie mogę kupić tę musztardę?? jaki zamiennik??

Postprzez 456 » 29 kwi 2013, o 14:25

Musztardę Dijon ma też Kamis. Podobnie jak francuską, więc powinna być wszędzie... W Tesco, w Biedronce, w supermarketach... Nawet sklep spożywczy, który zaopatrzył się w Kamisa powinien mieć ten produkt.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: pomocy-gdzie mogę kupić tę musztardę?? jaki zamiennik??

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 2 maja 2013, o 16:42

W każdym dużym markecie powinna być ale myślę, że gdybyś zastąpiła ją musztardą rosyjską też byłoby dobrze. Po prostu chodzi o to że musztarda Dijon jest bardzo ostra z tego co pamiętam i ma taki charakterystyczny smak ale jeśli nie masz jej możesz użyć zwykłej i danie nie będzie aż takie ostre ;)

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]