Pomocy kobitki

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Pomocy kobitki

Postprzez siver307 » 13 maja 2017, o 12:17

Witam nie mam pojecia co tu robie, ale poszukuje zrozumieć sytuacje wiec pisze na tym forum bo kobiety najlepiej beda wiedzialy
Na wstepie zaczne od opisania historii .
Wiec tak przestało mi sie ukladac z kobieta jakos po swietach wielkanocnych gdy sie spytała czy zamieszkamy razem (slaba sytuacjia w domu ) powiedziałem jej ze musze przemyslec bo nie czułem sie pewny i bylismy ze soba 3 miesiace / a krecilismy prawie rok (wedł mnie za krotko jak na 3 m ) . Przemyslalem i powiedzialem jej ze nie nie teraz bo ciezko wyżyć z marnej pensji .Wygladalo na to ze zrozumiala moja odpowiedz . Wpadlem w wir pracy i treningu (słaby tydzień ) .Chciałem sie spotkać z moja kobita i jej to wytlumaczyc w jakis sposób ja przeprosić i wynagrodzić .Lecz sytuacja sie obrociła gdy jej proponowalem
jakie kolwiek spotkanie zaczeła mi odmawiać , wymigiwac się ze teraz lezy , idzie spac bo zmeczona po pracy itd . jakos wyszlo tak ze w dniu potrafilismy wymienic sie kilkoma smsami . stwierdziłem zebysmy porozmawiali wystawiła mnie , stwierdziłem ze cos nie gra , probowałem za wszelka cene sie z nia spotkac , wiec napisalem jej na drugi dzien czy sie zobaczymy .Przestala mi odpisywac zmartwilem sie bo nie wiedzialem co sie dzieje i potrafilem wyslac kilka sms w ciagu dnia zeby odpisala mi co sie dzieje. Wiec poszedłem do jej domu wyszla i stwierdzila ze musi przemyslec wszystko bo nw czy chce zemna byc itd . wiec po 4 dnia sie odezwala i stwierdzila ze mnie nie kocha i chce ze nie chce tracic zemna kontaktu , wybuchlem zloscia bo kilka dni predzej potrafila mi powiedziec ze mnie kocha i mydlic oczy a teraz jej sie odwidzialo powiedzialem jej ze nie ma co liczyc na kontak z mojej strony to mi wybiegla z samochodu . gdy napisalem do niej /dzwonilem to juz nie potrafila odebrac i jeszcze raz porozmawiac po tej sytuacji 4 dni pozniej jeszcze raz napisalem chcialem wszystko wyjasnic pomiedzy nami ( nie lubie miec wrogów / ani ja blagac zeby wrocila . nie chce to nie musi jest tylko czlowiekiem ) lecz mi nie odpisala nw o co chodzi , co to za nie porozumienie i nw czy napisac za tydz / dwa / starac sie o nia czy tez odpuscic .Pozdrawiam
siver307
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 maja 2017, o 11:50

Re: Pomocy kobitki

Postprzez karoliina » 17 maja 2017, o 11:45

Moim zdaniem odpuść. Jeżeli by Cię naprawdę kochała to by chciała wyjaśnić sytuację z Tobą a nie unikała kontaktu i potem wyjechała z tekstem, że Cię nie kocha jednak. Także daj sobie spokój z nią.
karoliina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 17 maja 2017, o 11:32

Re: Pomocy kobitki

Postprzez Fenek86 » 23 maja 2017, o 16:09

Odpuść kolego. Miałem raz w życiu taki mały epizod, w którym dziewczyna zachowała się tak samo i dałem sobie spokój z takimi zagrywkami. Dzięki temu poznałem wspaniałą kobietę, która jest ze mną do tej pory.
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: Pomocy kobitki

Postprzez Misia0205 » 26 maja 2017, o 00:11

Jeśli ją kochasz ale tak strasznie mocno ponad wszystko to nie odpuszczaj walcz o swoją miłość ale nie daj sobą pomiatac. Spróbuj chociaż... nic Cię to nie kosztuje.

Misia :D :oops: :kiss2
Misia0205
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 maja 2017, o 19:14

Re: Pomocy kobitki

Postprzez Jaśmin » 27 maja 2017, o 01:35

Może też być tak, że rozczarowało ją to, że odrzuciłeś propozycję wspólnego zamieszkania. Może ona po prostu czegoś innego chce i właśnie to wspólne zamieszkanie było dla niej ważne a Ty w jakimś sensie zniszczyłeś jej marzenia...?

Piszę z własnego punktu widzenia. Na pewno byłoby mi bardzo przykro i stałabym się zimna przez jakiś czas bo byłabym bardzo rozczarowana.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]