Pomocy...

Masz jakieś sprawdzone sposoby na dobre jedzonko? Znalazłaś właśnie smaczny przepis na romantyczną kolację i chcesz się nim podzielić? Nie masz pomysłu co zrobić na obiad? Odpowiedzi znajdziesz w tym temacie.

Pomocy...

Postprzez Buterfly » 1 lut 2013, o 18:11

Jestem z chłopakiem już kilka lat i wiem, że on uwielbia cista, placki i ogólnie dobre jedzenie, a ja nie jestem najlepszą kucharką... Coś tam ugotuję, ale placków nie jadam i przez to nie piekę, nawet nie umiem... dla mnie placki mogą nie istnieć.. Chciałabym prosić o kilka prostych przepisów na jakieś smakołyki... Może zrobiłabym mu niespodziankę piekąc coś sama... Chętnie poznam też nowinki w daniach i przystawkach... Coś prostego ale smacznego :) :)
Z góry dziękuje :serca

.:W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca:.
Avatar użytkownika
Buterfly
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 13:07

Re: Pomocy...

Postprzez elzbieta45 » 1 lut 2013, o 19:01

najprosciej jest upiec biszkopt i zrobic go zowacami zalanymi galaretka .
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Pomocy...

Postprzez elzbieta45 » 1 lut 2013, o 19:04

kilka przepisow na zapiekanki sa we watku przy kawie
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Pomocy...

Postprzez marina_30 » 19 lut 2013, o 15:58

tak naprawdę każdy przepis jest łatwy i prosty, gdy jest sprawdzony. w necie znajduje się wiele takich, z których nie ma nawet prawa nic wyjść, bo proporcje są jakieś dziwne. jak chcesz coś zrobić smacznie i szybko to sprawdź przepisy Kuronia. każdy wychodzi:)

Najpiękniejsze kobiety mają najmniejsze szansę zdobycia wartościowego mężczyzny.
Avatar użytkownika
marina_30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 10:29
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]