pomocy :(

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

pomocy :(

Postprzez KamilaS » 25 lut 2013, o 22:43

w piatek moja babcia trafila do szpitala na neurologie... ma podejrzenie aizchaimera..;( prosze pomozcie nie wiem jak sobie z ta wiadomoscia poradzic ;(
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: pomocy :(

Postprzez kukilka » 4 mar 2013, o 10:37

Kamilo a szukałaś może jakiejś grupy wsparcia? Niestety nie wiem jak mogłabym Ci pomóc, dla mnie to obca sytuacja, a dobrze będzie porozmawiać z kimś kto zna bliżej ten problem.
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: pomocy :(

Postprzez malinka 61 » 20 paź 2013, o 19:43

Kamilo , smutne to , moja mamcia żyła z ta choroba wiele lat , leku na to nie ma , tutaj tyko pomoc rodziny jest ważna , okropne to jest jak rodzina taką osobę oddaje do domu opieki ,jak masz jakieś pytania to pisz , może ci coś będę mogła podpowiedzieć . 7 lat opiekowałam się moją kochaną mamcią , jutro będzie rocznica jej śmierci , ból dla mnie wielki . :cry: :cry: :cry:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: pomocy :(

Postprzez MarianAna » 23 paź 2013, o 10:51

Spróbuj odwlec myśli od tego faktu. Bardzo dobrą praktyką jest rzucenie się w wir pracy. Twoja babcia, z pewnością nie chciała abyś gnębiła i udręczała się tym faktem. Zwróć uwagę, że ona chce Twojego dobra.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: pomocy :(

Postprzez sarenkaXX » 28 paź 2013, o 01:37

okazuej babci milosc jak zawsze, troszcz sie o nia i nie zalamuj sie, bedzie wam latwiej przez to przechodzic z usmiechem....
sarenkaXX
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 paź 2013, o 01:05

Re: pomocy :(

Postprzez 1mpresja » 16 mar 2014, o 21:17

MarianAna napisał(a):Spróbuj odwlec myśli od tego faktu. Bardzo dobrą praktyką jest rzucenie się w wir pracy. Twoja babcia, z pewnością nie chciała abyś gnębiła i udręczała się tym faktem. Zwróć uwagę, że ona chce Twojego dobra.


Też bym chyba zrobiła w ten sposób.
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]