Pomocy - wilgoć!

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Pomocy - wilgoć!

Postprzez Billa » 27 gru 2022, o 15:44

Ulubionymi warunkami do rozwoju nieestetycznych plam na ścianach to połączenie niskich temperatur utrudniających wysychanie ścian z nadmiarem wilgoci. Najczęściej grzyby pojawiają się w okresie jesienno-zimowym. Wilgoć to problem nie tylko starych domów, mieszkań, czy kamienic. Problem ten dotyka też obiektów nowo wzniesionych. Powód?
Avatar użytkownika
Billa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 12:41

Re: Pomocy - wilgoć!

Postprzez carole44 » 27 gru 2022, o 15:52

Jeśli problem z pleśnią nawraca lub domowe detergenty nie pomagają, koniecznie trzeba sięgnąć po środki specjalistyczne. Na rynku znaleźć można wiele specjalnych preparatów, które nakłada się na zapleśniałą powierzchnię i po kilku minutach zmywa.

Avatar użytkownika
carole44
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 gru 2022, o 15:45
Lokalizacja: Świebodzice

Re: Pomocy - wilgoć!

Postprzez Kajin » 28 maja 2023, o 17:40

Jestem bardzo zainteresowany tym tematem, nie mamy zbyt dobrej wentylacji w naszym dużym pokoju i z powodu nadmiernej wilgoci grzyb jest stały. Zastanawiam się co teraz zrobić. Ludzie, których znam polecają osuszacz powietrza. Ale nie wiem, czy osuszacz pomoże? Jak go wybrać?
Kajin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 maja 2023, o 22:03

Re: Pomocy - wilgoć!

Postprzez Aurinrad » 28 maja 2023, o 17:57

Kajin napisał(a):Jestem bardzo zainteresowany tym tematem, nie mamy zbyt dobrej wentylacji w naszym dużym pokoju i z powodu nadmiernej wilgoci grzyb jest stały. Zastanawiam się co teraz zrobić. Ludzie, których znam polecają osuszacz powietrza. Ale nie wiem, czy osuszacz pomoże? Jak go wybrać?


Osuszacz może naprawdę uratować sytuację i nie wymaga żadnych napraw. Po prostu usunie nadmiar wilgoci, która sprzyja powstawaniu pleśni i grzybów. Możesz wybrać tutaj https://osuszacze-online.pl/domowe/do-mieszkan-i-domow aby zobaczyć, ile masz miejsca i ile wilgoci potrzebujesz usunąć. Możesz zasięgnąć porady w tej firmie, a oni pomogą Ci w wyborze.
Aurinrad
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 maja 2023, o 21:59

Re: Pomocy - wilgoć!

Postprzez Kajin » 28 maja 2023, o 17:58

Dziękuję. Porozmawiam z nimi.
Kajin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 maja 2023, o 22:03
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]