Witam,
aktulanie jesteśmy z mężem na etapie budowy domu i zastanawiamy się nad pompą ciepła. Polecono mi kalkulator internetowy Vikersonn http://vikersonn.pl/kalkulator. Jestem ciekawa czy ktoś z was korzystał już z tego kalkulatora?
Proszę o Wasze opinie
pompa ciepła
Re: pompa ciepła
Pompa ciepła spełni swoją funkcję jak dom będzie postawiony na maksymalną oszczędność temperatury, tj. dobre i szczelne okna, szczelne drzwi, inaczej mówiąc dom pasywny, energooszczędny, tylko pamiętajcie że to jest dość spory wydatek najlepiej wejść sobie na fora tematyczne co do pomp ciepła i zebrać wszelkie za i przeciw.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość