Pomysł na strój

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Pomysł na strój

Postprzez bluszcz » 8 lis 2012, o 10:21

Słuchajcie, mam zaproszenie na przebierankową zabawę sylwestrową. W sumie fajnie, ale nie mam trochę pomysłu :( tematem przewodnim mają być lata 60. Doradźcie coś, błagam!
bluszcz
 

Re: Pomysł na strój

Postprzez ARaczynska » 26 lis 2012, o 21:03

Zależy, co lubisz - to zabawa sylwestrowa, więc można wnieść odrobinę kiczu, bawiąc się stylem disco.
Cenisz wolność? Hippie będzie w sam raz, na pewno wiesz, jak to wygląda.
A jeśli wolisz coś bezpieczniejszego - trzymałabym się geometryzacji.:)

Miłośnik vintage? Mody? Stylistycznych zabaw? Retro sztuki?
ZAPRASZAM NA:
DIRTY-RUNWAY.BLOGSPOT.COM
ARaczynska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 20:32

Re: Pomysł na strój

Postprzez bluszcz » 27 lis 2012, o 11:26

Myślałam o Twiggy, ewentualnie Audrey Hepburn, ale czy to nie zbyt proste? Wejdę na imprezę, a tam kilka takich strojów już będzie... Chciałabym coś oryginalnego, ale z klasą, żeby nie wyglądać jednak kiczowato ;)
bluszcz
 

Re: Pomysł na strój

Postprzez gracja_87 » 28 lis 2012, o 11:59

Wybierz się do lumpeksu i tam na pewno coś znajdziesz.. jakas sukienka w grochy, albo długa kolorowa leista spodnica do ziemii. Do tego rospuszczony włos, duza opaska, jakies biale bądż czerwone klipsy i juz! Boogie woogie i do przodu :).

Obrazek
gracja_87
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 16:29

Re: Pomysł na strój

Postprzez bluszcz » 28 lis 2012, o 13:22

gracja_87 napisał(a):Boogie woogie i do przodu :).
:D

Chyba będę musiała się jakimiś sztucznymi włosami wesprzeć, bo moje są króciutkie ;)
bluszcz
 

Re: Pomysł na strój

Postprzez Darkulka » 28 lis 2012, o 23:14

Ja bym szła w dzieci-kwiaty :) I krótkie włosy będą całkiem spoko, do długiej spódnicy, jakichś etnicznych koralików i takich tam rzeczy :)
Avatar użytkownika
Darkulka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 00:05

Re: Pomysł na strój

Postprzez bluszcz » 29 lis 2012, o 09:01

Ale wiecie, trochę mnie te długie włosy kuszą ;) bo sama nie dam rady ich zapuścić, a marzę o takich długaśnych ;) :woman:
bluszcz
 

Re: Pomysł na strój

Postprzez Gabriell » 26 lut 2013, o 11:45

Ciekawa jestem co w końcu udało się wybrać :) Ja mam zawsze problemy z tym co wybrać, dlatego zazwyczaj nie uczęszczam na tego typu zabawy :(
Gabriell
 

Re: Pomysł na strój

Postprzez bluszcz » 26 lut 2013, o 15:25

A wiecie, że w końcu nie wypaliło :( Się rozchorowałam, więc moim strojem była piżamka :(
Ale sobie łóżko balonami obłożyłam i też było ok :D
bluszcz
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron