Pomysły na randkę :)

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Pomysły na randkę :)

Postprzez jadzia19 » 16 maja 2012, o 22:09

Hej Dziewczyny! :)
Spotykam się z jednym miłym chłopakiem. Zabiera mnie na randki itd. :) chcę się odwdzięczyć jakoś i też go na takową zabrać :) tyle, że nie mam wcale na nią pomysłu.. :/ proszę pomóżcie ;)
jadzia19
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 22:02

Re: Pomysły na randkę :)

Postprzez dzo » 17 maja 2012, o 21:58

organizowanie randki zostaw facetowi ;) to powinna być ich działka ;)
dzo
 

Re: Pomysły na randkę :)

Postprzez Magdalenka » 19 maja 2012, o 16:48

Myślę, że ten chłopak głupio by się czuł gdybyś Ty go gdzieś zabrała i np. za niego płaciła. Oczywiście dla Ciebie to nie musiałby być problem, ale ta ich duma ...
Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji byłoby gdybyś zaprosiła go do siebie na jakąś kolacje, a później jakiś spacer. ;)
Magdalenka
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 13 maja 2012, o 16:47
Lokalizacja: Ozorków

Re: Pomysły na randkę :)

Postprzez jadzia19 » 20 maja 2012, o 23:48

w sumie racja, ze ta ich duma nie pozwala na coś takiego :) ale jednak jakoś chcę się zrewanżować :) kolacja w domu już była, więc muszę się postarać o coś innego :)
jadzia19
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 22:02

Re: Pomysły na randkę :)

Postprzez puderniczka » 14 lis 2012, o 12:01

ja dla męża robię randki niespodzianki w domu, jak dzieci śpią, inaczej jest ciężko, ale to tylko potwierdza fakt, że nie ważne gdzie - ważne z kim :)
z takich niezapomnianych randek jeśli macie zdjęcia to może zainteresuje Was konkurs
https://www.facebook.com/bezgumkialezglowa/app_130340883708703
wystarczy polubić funpage i przesłać zdjęcie, dwa najlepsze dostaną kosze słodkości na kolejne wieczory we dwoje :)
puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Pomysły na randkę :)

Postprzez aisaK » 14 lis 2012, o 16:12

E tam...
Według mnie czasy typowych randek się skończyły... I to, że jak ktoś zaprasza to musi stawiać. Poza tym zaproszenie nie musi brzmieć jak zaproszenie. Można powiedziec "idziemy do zoo?" I wtedy facet nie czuje się przytłoczony tym, że dziewczyna go zaprasza. Czuje ze dostał propozycję i wie, że lubisz z nim spędzać czas a on lubi z tobą go spędzać. Więc to naturalne, że wychodzisz z propozycjami. Zostawiać wszystko w rękach 'chopów' ... nie tego chciały kobiety walczące o prawa kobiet ; )

A ja ślepca obok słyszę
Żaden Bóg nie odszedł wcale
Tylko my zmieniamy wiarę
Avatar użytkownika
aisaK
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 15:20

Re: Pomysły na randkę :)

Postprzez dobroslawa » 14 lis 2012, o 22:52

A ja nie zgadzam się z opiniami piszących tu pań. Jak najbardziej powinnaś wykazać się inicjatywą, np.zaproponuj swojemu chłopakowi romantyzny spacer, spotkanie w ogrodzie botanicznym czy w podobnym miejscu. Albo zasugeruj że np. jest pewne miejc=sce, któe chcesz mu pokazać. Powodzenia. Na poparcie swojej rady dodam,że swojemu narzeczonemu poddałam kilka ciekawych pomysłów i dzięki temu zbliżyliśmy się do siebie, poznaliśmy swoje gusty i teraz tworzymy szczęśliwą rodzinę.
dobroslawa
 

Re: Pomysły na randkę :)

Postprzez MonikaKosmyk » 15 lis 2012, o 01:22

Lubię jak facet prowadzi randkę, niespodzianki są fajne, ale czasami ja coś proponuje, np piknik nad plażą, na łące. Czasami do kina, lub do jakiś fajnych miejsc, np muzea, na łyżwy, na jakiś koncert, do restauracji, lub na spacer.

Szydełkowe prace babci Asi http://tnij.org/5etm
Avatar użytkownika
MonikaKosmyk
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 19:20

Re: Pomysły na randkę :)

Postprzez marwys156 » 15 lis 2012, o 17:00

Witam macie problem ze zdaniem egzaminu na prawo jazdy ? Oferuję legalny dokument z wpisem do pwpw. Gwarantuje dyskrecje i profesionalne podejscie do sprawy. Wiecej szczegółów pod numerem tel: 884623527
marwys156
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 lis 2012, o 16:58

Re: Pomysły na randkę :)

Postprzez monia12 » 15 lis 2012, o 18:52

ja pamietam jak kiedyś wzięłam swojego byłego na dach bloku by pogladać gwiazdy;)

termoizolacja powinna być w domu. Tyłek męża nie wystarczy, by Cię ogrzać.
Avatar użytkownika
monia12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 13:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]