Portal randkowy czy już erotyczny?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Portal randkowy czy już erotyczny?

Postprzez jatelka » 20 wrz 2011, o 23:22

Witam. chciałam poruszyć wywołujący w niektórych kręgach temat (choć nie wg mnie) coraz bardziej popularnych portali popularnie zwanych randkowymi w efekcie chyba jednak juz bardziej "dryfującymi" w stronę erotyki i umawiania się na "przygodę". Czy w Polsce gdzie sex w dośc szerokich kręgach jest jednak tematem tabu takie luźne podejście do wcześniej wspomnianego sexu ma rację bytu?
jatelka
 

Re: Portal randkowy czy już erotyczny?

Postprzez dzo » 28 wrz 2011, o 09:14

Oczywiście, że ma rację bytu. Już chyba minęły te czasy, że seks jest dla ludzi jakimś tabu.
dzo
 

Re: Portal randkowy czy już erotyczny?

Postprzez jatelka » 4 paź 2011, o 16:22

Też mi się wydaje, że sex przestaje (albo jak piszesz przestał) być tematem tabu ale umawianie się na niego przez stricte nastawione na to strony internetowe nie jest jeszcze chyba zbyt powszednim zjawiskiem. W sumie nie zdziwi mnie jeśli osiągną one jednak taką popularność jak typowe portale społecznościowe typu nk czy fb. Ktoś miał z takim zjawiskiem jakieś doświadczenie?
jatelka
 

Re: Portal randkowy czy już erotyczny?

Postprzez dzo » 4 paź 2011, o 18:11

jatelka napisał(a):...ale umawianie się na niego przez stricte nastawione na to strony internetowe nie jest jeszcze chyba zbyt powszednim zjawiskiem.?


to chyba nie zdajesz sobie sprawy jak dużo takich stron funkcjonuje ;)
dzo
 

Re: Portal randkowy czy już erotyczny?

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 22:15

Owszem wiele takich stron istnieje i seks jest już dość zwyczajnym tematem dla ludzi, nawet czasem zbyt zwyczajnym.
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]