pośrednik nieruchomości

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

pośrednik nieruchomości

Postprzez kies » 30 sie 2014, o 07:19

Czego możemy oczekiwać od biura pośrednictwa nieruchomości?? Jakie mamy możliwości, ewentualnie jakie byście polecili, jakie biuro odradzili.
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: pośrednik nieruchomości

Postprzez Astra » 6 wrz 2014, o 20:10

Szczerze mowiac, to nasze oczekiwania nie zawsze ida w parze z mozliwosciami danego biura nieruchomosci.
Wszystko zalezy od tego czy dane biuro zatrudnia profesjonalistow czy tylko przyslowiowych i leniwych wydrwigroszy od potencjalnego klienta.
Profesjonalne biuro nieruchomosci bezwzglednie dba o komfort klienta, angazujac sie wlasciwie w zaspokojeniu roznych oczekiwan klienta , ktory nader czesto bywa nie dosc , ze kaprysny to jeszcze na dokladke niezadowolony z wynegocjowanej np. ceny czy warunkow danej transakcji.
Prawde powiedziawszy , nie jest latwo trafic na dobre biuro nieruchomosci.
Mialam do czynienia z dwoma , wiec wiem jak trudno jest byc naprawde klientem z tzw oczekiwaniami wlasnymi.
Bura nieruchomosci uwielbiaja narzucac swoj wlasny styl ,,pracy,, klientowi , ktory nie zawsze orientuje
sie w meandrach prawnych stosowanych przez dane biuro nieruchomosci.
Trzeba miec wiele szczescia by posrednik nieruchomosci nas zdominowal .
A to jest czesta praktyka, :ok: ostatnio.
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: pośrednik nieruchomości

Postprzez Adidasowa » 11 wrz 2014, o 23:36

Dopiero co miałam styczność z biurem nieruchomości i nie polecam!!!

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: pośrednik nieruchomości

Postprzez a_gatka » 12 wrz 2014, o 10:11

A co się stało?
a_gatka
 

Re: pośrednik nieruchomości

Postprzez Adidasowa » 12 wrz 2014, o 22:41

Wzięli kasiorkę i na tym się skończyło :) miałam umówione spotkanie z właścicielem, ale nie doszło do skutku, nie odbierała telefonu a podobno byłam umówiona ;] oszukaństwo :>

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: pośrednik nieruchomości

Postprzez nakkira » 29 wrz 2014, o 10:31

Również nie byłam zadowolona ze współpracy z pośrednikiem. Szybko zrezygnowałam. I szukałam na własną rękę. Nie było to tak trudne.

nakkira
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 wrz 2014, o 12:36

Re: pośrednik nieruchomości

Postprzez kobietawielepiej » 3 lip 2022, o 00:49

Różnie bywa z pośrednikami. To wszystko zależy na kogo się trafi. Ja już miałam z kilkoma do czynienia i różnie bywało. Ale dla osób z Krakowa, Katowic i Warszawy chcących sprzedać swoją nieruchomość polecam https://123skupnieruchomosci.pl/ Działają na rynku od kilkunastu lat, a ich pracownicy na prawdę są profesjonalni w tym co robią. Nigdy nie miałam problemu ani z brakiem kontaktu ani z innymi kwestiami dotyczącymi sprzedaży nieruchomości. Brakujące dokumenty w przypadku nieuregulowanych prawnie nieruchomości również pomaga uzyskać polecany wyżej skup.
kobietawielepiej
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 1 maja 2022, o 21:04
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]