Poszukiwania

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Poszukiwania

Postprzez auraska » 14 kwi 2013, o 21:17

Kobietki,
ostatnio niestety zdarzyło mi się zemdleć na ulicy, straciłam na chwilę przytomność.
Ale nie o to chciałam was zapytać. Pomogło mi tam, wręcz natychmiastowo grono obych mi osób. Czy macie pomysł jak ich znaleźć? Chciałabym im po ludzku podziękować, za taskie zaangażowanie. Mieszkam w małym miescie, to działo się w centrum.
Mam nadzieję, że będziecie mieć jakiś pomysł.
Pozdrawiam.
auraska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 21:14

Re: Poszukiwania

Postprzez Ewel Ina » 14 kwi 2013, o 22:35

To bardzo miłe że chcesz im podziekować, ale myśle że bedzie ciężko znaleść te osoby. Nie wiem co doradzić ale może jeżeli je zapamietalaś np. z widzenia to może bedac w centrum przypadkiem je rozpoznasz.
Ewel Ina
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 22:34

Re: Poszukiwania

Postprzez bluszcz » 15 kwi 2013, o 08:20

Faktycznie może być ciężko. Jeśli ich nie zapamiętałaś, to jeszcze utrudnia sprawę. A macie tam jakieś radio? Może przez eter im podziękuj? Nie ma pewności, że będą akurat słuchali, ale może się uda :)
bluszcz
 

Re: Poszukiwania

Postprzez auraska » 15 kwi 2013, o 09:54

Wiecie, ciężko kogoś zapamiętać z twarzy, kiedy ledwo ma się siłę otworzyć oczy ;)
Może jakieś ogłoszenie w tym miejscu powieszę ;)
auraska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 21:14

Re: Poszukiwania

Postprzez bluszcz » 18 kwi 2013, o 08:04

auraska napisał(a):Wiecie, ciężko kogoś zapamiętać z twarzy, kiedy ledwo ma się siłę otworzyć oczy ;)
Może jakieś ogłoszenie w tym miejscu powieszę ;)

Fakt... No cóż, nie wiem czy na ogłoszenie zwróciliby uwagę. Chyba, że jakieś spore będzie, ale wówczas nie wiem czy gra jest warta zachodu.
bluszcz
 

Re: Poszukiwania

Postprzez 456 » 18 kwi 2013, o 11:04

Pomysł z rozwieszeniem ogłoszenia jest bardzo dobry. Kiedyś oglądałam jakiś program o takich sytuacjach. No i właśnie -rozwieszali i ze skutkiem.
To miłe z Twojej strony, że chcesz im podziękować. Dobrze też, że zareagowali, bo znieczulica panuje od dłuższego czasu. Powodzenia w poszukiwaniu.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Poszukiwania

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 18 kwi 2013, o 18:16

Na wywieszone w centrum ogłoszenie na pewno ktoś zwróci uwagę a skoro to nieduże miasto to może informacja się rozejdzie i dojdzie do osób które Ci wtedy pomogły ;)

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Poszukiwania

Postprzez bettti86 » 24 kwi 2013, o 11:04

tez mi się wydaje, że takie ogłoszenie może pomóc w poszukiwaniach, ludzie jednak zwracają na takie rzeczy uwagę choćby z nudów
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]