potrzebna pomoc

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

potrzebna pomoc

Postprzez gaziaczek » 27 lip 2020, o 17:28

Z moim partnerem jesteśmy razem 2 lata jest on moim pierwszym partnerem seksualnym. Na początku byłam nieśmiała i do seksu dochodziło raz na dwa trzy tygodnie jednak w końcu ośmieliłam się a nawet był czas kiedy mogłam uprawiać seks codziennie. W końcu doszło też do seksu podczas okresu i po tym wszystko się zepsuło. Kiedy okres mi się skończył przestałam mieć ochotę na seks nawet wolałabym go unikać, do zbliżeń dochodzi z powodu rutyny (z mojej strony), ponieważ z narzeczonym widzimy się tylko raz w tygodniu ze względu na to, że nie mieszkamy razem. Od tego czasu nic się nie zmieniło a nawet pogorszyło teraz podczas seksu nie odczuwam nic, żadnej przyjemności czy podniecenia spowodowanego zaistniałą sytuacją. Jest to naprawdę przytłaczające, ponieważ fizycznie moje ciało domaga się seksu jednak psychicznie nic z tego. Nie wiem co z tym zrobić, chce czerpać przyjemność ze zbliżeń z partnerem tak jak kiedyś. Czy któraś z was miała podobny problem? co z tym zrobić? do seksuologa iść nie mogę, ponieważ nie mam żadnego zbyt blisko, proszę o pomoc!
gaziaczek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 paź 2019, o 16:48

Re: potrzebna pomoc

Postprzez vantiel » 26 maja 2021, o 22:17

idz do psychologa, ewentualnie poczytaj jeszcze o tym na naturalna plodnosc
vantiel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 mar 2021, o 17:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron