Potrzebuje pomocy odnośnie skóry głowy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Potrzebuje pomocy odnośnie skóry głowy

Postprzez Paula0 » 26 mar 2021, o 10:30

Potrzebuje pomocy odnośnie skóry głowy, a dokładniej odnośnie masowego wypadania włosów. To co się dzieje po ciąży z moimi włosami to jakaś tragedia, przy każdym myciu tyle ich wypada, że już nie wiem jak sobie z tym poradzić. Jeśli znacie jakiegoś specjalistę, który się takimi problemami zajmuje to dajcie znać, chętnie z takich podpowiedzi skorzystam.
Paula0
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 4 sie 2020, o 09:07

Re: Potrzebuje pomocy odnośnie skóry głowy

Postprzez Theila » 26 mar 2021, o 15:42

Pewnie zacząć trzeba od internisty, a teraz to śmiało możesz zrobić teleporadę i lekarz pokieruje. Na pewno suplementy warto brać, ale to podpowie magister w aptece albo lekarz które z nich i w jakich ilościach, bo sama Biotyna może być za mało no i dobry delikatny szampon. Ja stosowałam Solverx i stan skóry głowy i włosów jest dużo lepszy. Masz długie włosy ?
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Potrzebuje pomocy odnośnie skóry głowy

Postprzez jadduus » 7 kwi 2021, o 11:50

Przy problemach z wypadaniem włosów kluczowe będzie znalezienie skutecznego rozwiązania problemu przede wszystkim przez diagnozę i potem odpowiednie dobranie terapii do problemu. Tak jak w moim przypadku korzystałem z oferty Skin Clinc z ulicy Tylnej w Łodzi i tam w końcu zaczęli od wykonania diagnostyki i potem ich leczenie faktycznie przyniosło efekty. Wcześniej nikt nie był w stanie rozwiązać moich problemów.
jadduus
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 12:10
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Kdonna08