potrzebuje pomocy

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

potrzebuje pomocy

Postprzez sokliw » 6 cze 2011, o 20:39

Witam wszystkich serdecznie. Troche jest mi ciezko rozmawiac o tym, ale jednak ja potrzebuje pomocy. Nie moj partner. Kocham Go ponad zycie. On jest dla mnie bardzo dobry. Jest ze mna ciagle, praktycznie 24/7 (oprocz godzin pracy). nigdy nigdzie nie chodzi sam. Nawet rachunek na poczte chce zebym z nim jechala zaplacic. Jezdzi ze mna na zakupy. Codzinnie mi mowi, ze mnie kocha ponad wszystko. Jedyny problem, co nie powinno byc problemem, jest to, ze jak to on mowi docenia urode innych kobiet. Zawsze wiem kiedy On mysli, ze jakas inna kobieta jest ladna czy nawet piekna. Co doprowadza mnie do szalenstwa. Jesli ja probowalam zwrocic mu uwage. On zawsze mowi: ''Ty jestes piekna, kocham tylko Ciebie, ale to nie znaczy, ze wszystkie inne kobiety sa brzydkie, jak jest ladna to sie spojrze. A Ty jak widzisz przystojnego faceta to sie na niego nie spojrzysz?'' hmm.. oczywiscie ze sie spojrze. Ale moze wiecie co mam na mysli! Jestem okropnie zazdrosna! To az sie robi chre. Ciagle probuje cos na niego znalezc, nie wiem czemu. Ciagle chodze zestresowana. Mysle, ze spowodowane jest to tym, ze najbardziej boje sie, ze Go strace. Wiem, ze nie spotkam nikogo lepszego, ale glupie mysli mi ciagle przychodza do glowy. Wiem, ze moim zachowaniem sama moge doprowadzic do zniszczenia tego zwiazku.... Probuje sie zmienic, probuje z calych sil. Jak mam sobie pomoc? Glupio mi z kimkolwiek o tym rozmawiac, a tym bardziej nie z Nim, bo nie chce zeby myslal, ze mu nie ufam! Prosze doradzcie cos....
sokliw
 

Re: potrzebuje pomocy

Postprzez dzo » 6 cze 2011, o 22:00

wrzuć na luz ;) dobrze Ci radzę ;) ;)

i zapamiętaj jedno: FACECI TO WZROKOWCY !!

oni zawsze patrzą na kobiety i będą patrzeć ;) ;)

a Ty możesz tylko ześwirować z zazdrości jak nie wyluzujesz ;)
dzo
 

Re: potrzebuje pomocy

Postprzez karolinat » 7 cze 2011, o 10:14

popieram dzo. uspokój się bo oszalejesz;) z 2 strony lepiej niech sobie popatrzy niż np. zagadywał do każdej napotkanej dziewczyny. ale jak piszesz że mówi że Cię kocha i ciągle jest z Tobą to nie rób sobie problemów na siłę;)
karolinat
 

Re: potrzebuje pomocy

Postprzez poetry » 11 cze 2011, o 18:57

Postaw się w jego sytuacji: czy nigdy, przenigdy nie stwierdziłaś, że inny facet jest przystojny? Spójrz na zdjecie któregoś z aktorów - Johny Deep, Brad Pit?? Nie mów, że nie ma na świecie faceta, który ma w sobie to "coś" (oczywiscie procz tego, o ktorym piszesz)... to nie jest nic złego, że on uważa, że jakaś kobieta jest ładna, nie wytłuczesz wszystkich ślicznotek na tym świecie, nie popadaj w paranoję :)
poetry
 

Re: potrzebuje pomocy

Postprzez morelka » 13 cze 2011, o 21:44

Skoro Go kochasz, On Ciebie, i tak często Ci to powtarza, to naprawdę nie masz się czego obawiać:) To przecież normalne, że faceci zwracają uwagę na wygląd, my wcale nie jesteśmy lepsze, bo też lubimy patrzeć i komentować wygląd facetów :P Postaraj się wyluzować w tej kwestii, może nawet spróbuj razem z Twoim Chłopakiem tak dla żartów pooceniać wygląd jakichś babek albo facetów?:P ja tak czasem robię, tzn. to tak samo naturalnie wychodzi;) a ponad wszystko pamiętaj, że Twój Chłopak kocha Cię za wnętrze, a za wygląd przy okazji, Ty Go zresztą tak samo, mimo że wiesz że po świecie chodzi wielu przystojniejszych od Niego;)
morelka
 

Re: potrzebuje pomocy

Postprzez Lily of the Valley » 17 cze 2011, o 10:55

Sokliw, wydaje mi się, że szukasz problemu na siłę. Brak Ci zdrowego rozsądku oraz dystansu do tej sytuacji. Moim zdaniem, nie ma nic złego w tym, że Twój facet zerknie ukradkiem na jakąś kobietę. Ale sądzę, że uwagi na temat jej urody powinien zachowywać dla siebie przez wgląd na Ciebie. Uświadom mu stanowczo, że nie życzysz sobie takich uwag. Pozdrawiam.
Lily of the Valley
 

Re: potrzebuje pomocy

Postprzez Teo » 17 cze 2011, o 17:09

Proponuję zająć się sobą i znaleźć sobie jakieś zajęcie... Przebywanie z jednym człowiekiem 24/7 może byc śmiertelne w skutkach z resztą już widać na Twoim przykładzie, że zaczynasz świrować.
Teo
 

Re: potrzebuje pomocy

Postprzez babel » 18 cze 2011, o 12:48

Teo napisał(a):Proponuję zająć się sobą i znaleźć sobie jakieś zajęcie... Przebywanie z jednym człowiekiem 24/7 może byc śmiertelne w skutkach z resztą już widać na Twoim przykładzie, że zaczynasz świrować.



Dokładnie! Nie da się tak żyć, potem, gdyby przypadkiem go zabrakło obudzisz się w innym świecie, nie będziesz nic potrafiła sama zrobić, bo zawsze był ten facet, zawsze Ci pomagał! Zresztą co tu dużo się rozpisywać, nie wyobrażam sobie sytuacji, gdybym nie miała chwili dla siebie, żeby pomyśleć, odpocząć!
babel
 

Re: potrzebuje pomocy

Postprzez Paulis20 » 27 lip 2011, o 14:58

Dziewczyny mają rację:) Faceci są wzrokowcami tak było jest i będzie, dobrze że tylko patrzy a jeśli mówi że Cię kocha to tak zapewne jest:) Podstawą każdego związku jest zaufanie ale to już pewnie słyszałaś nie raz. Starajcie się też czasami spędzać trochę czasu osobno na pewno masz koleżanki z którymi możesz umówić się na babskie ploty, rozluźnisz się a przy okazji będzie to dobre aby zatęsknić za sobą;) Musisz coś postanowić bo zwariujesz pozdrawiam:)
Paulis20
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]