powiększenie biustu

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

powiększenie biustu

Postprzez roksanna » 16 maja 2011, o 10:35

Hej dziewczyny!

Czy któraś z Was zastanawiała się może nad powiększeniem biustu? Albo może jest już po takiej operacji? Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie? Jesli byście się zdecydowały to na implanty czy na macrolane? A może jesteście temu całkowicie przeciwne?
roksanna
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez swallow » 16 maja 2011, o 15:21

Ja osobiscie tez myslałm nad tym zabiegiem ale nie jest na moją kieszeń :/ po czasie doszłam do wniosku ze niechce isc pod skalpel... ponoć bardzo boli gojenie, ale słyszałam o tabletkach które wpływają na hormony (o ile dobrze pamietam) i po jakims czasie efekt jest widoczny...ile w tym prawdy niewiem ale napewno je wypróbuję, warto spróbowac naturalnych metod ;) a potem sie zobaczy :P
swallow
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez roksanna » 17 maja 2011, o 08:08

No nie wiem czy tabletki to taka naturalna metoda ;P Ale nie zmienia to faktu, że coraz więcej kobiet decyduje się na takie operacje... I też właśnie czytałam o tym, że już po wszystkim bolesnośc nie jest mała ale tym akurat bym się nie przejmowała a raczej innymi możliwymi powikłaniami. Dlatego jakbym miała się zdecydować to jednak na macrolane - tutaj mała dawka informacji: http://www.chirurgia-plastyczna.info.pl ... view&id=82 - ale i to nie jest pozbawione minusów.
roksanna
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez Ossa » 17 maja 2011, o 13:28

Ja zrobiłam sobie zabieg - przeszczep tłuszczu do piersi :) efekt jest taki, że są bardziej jędrne, podniesione, lekko powiększone :) nie miałam żadnych powikłań :)
Ossa
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez swallow » 17 maja 2011, o 20:16

słyszałam ze kwota takiego zabiegu kosztuje ok 10 tysi????
swallow
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez Ossa » 18 maja 2011, o 10:00

Ja akurat zapłaciłam 9 tys, ale generalnie kwoty są różne. no i tak się wahają chyba w granicach 9-12tys. Wiesz, to jest jakby dwa w jednym, bo masz też odsysanie :)
Ossa
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez dzo » 18 maja 2011, o 16:29

jak wygram w totka i będę bogata to też sobie coś takiego strzelę 8-)
dzo
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez roksanna » 24 maja 2011, o 09:48

No faktycznie - zabieg nie jest tani ale i tak na pewno tańszy niż jeszcze kilka lat temu bo coraz częściej poprawiamy sobie urodę i to nie tylko z powodów zdrowotnych ale też po prostu dla lepszego samopoczucia i akceptacji... Smutne to trochę.
roksanna
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez Beata333 » 25 maja 2011, o 21:15

Ja jestem umówiona na zabieg, troche sie boję ale jednocześnie też jestem szczęśliwa że sie zdecydowałam. A jesli chodzi o koszta faktycznie jest to troche drogie. Ale ja znalazłam opcje dużo tańszą bo zaoszczędziłam ok 2000 zł dzięki Karcie B&H która znalazłam zupełnie przypadkiem na stronie bhclub.pl Także jesli chciały byście a nie macie kasy to polecam ta stronę:)
Beata333
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez santi » 25 maja 2011, o 21:18

Beata333 napisał(a):Ja jestem umówiona na zabieg, troche sie boję ale jednocześnie też jestem szczęśliwa że sie zdecydowałam. A jesli chodzi o koszta faktycznie jest to troche drogie. Ale ja znalazłam opcje dużo tańszą bo zaoszczędziłam ok 2000 zł dzięki Karcie B&H która znalazłam zupełnie przypadkiem na stronie bhclub.pl Także jesli chciały byście a nie macie kasy to polecam ta stronę:)

Podziwiam za odwage :)
Ja bym chciała może i powiekszyc biust,o rozmiar chociaż,ale bałabym sie jednak.
Trzymam kciuki,zeby wszystko było dobrze :)
santi
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez roksanna » 26 maja 2011, o 08:24

santi napisał(a): Ja bym chciała może i powiekszyc biust,o rozmiar chociaż,ale bałabym sie jednak. Trzymam kciuki,zeby wszystko było dobrze :)


No to w ostateczności możesz przecież zastosować sobie jakieś masaże jesli się nie mylę ;) Albo udać się najpierw tylko na konsultacje do gabinetu chirurga. Nic przeciez nie stoi na przeszkodzie, żeby dowiedzieć się na czym to wszystko polega - zapytac o metody 9która byłaby najlepsza dla Ciebie itd.). Nie wiem skąd jesteś ale we Wro przyjmuje doktor Ktatochwil cieszący się uznaniem więc można by tam spróbować.
roksanna
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez agusnysa » 30 maja 2011, o 11:51

ja uzywam kremu na ujedrnienie biustu i słuchajcie mozna chodzic bez stanika :D ale krem dostałam i jest niemiecki ale boski po pierwszym uzyciu czuc efekt.
agusnysa
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez JoannaDarca » 30 maja 2011, o 22:06

Zamiast powiększać biust zabiegowo- jedzcie kurczaki, one mają tylko hormonów, że bez obaw o takiej diecie drobiowej będzie trzeba zwiększyć rozmair stanika.
JoannaDarca
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez agusnysa » 31 maja 2011, o 10:30

stolsujesz taka diete? i co widac szybko ekekty?
agusnysa
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez dzo » 31 maja 2011, o 15:45

nie sądzę żeby jedzenie kurczaków pomogło na zwiększenie piersi :lol: :lol: :lol:
dzo
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez agusnysa » 31 maja 2011, o 15:53

dzo dawaj codziennie kure na obiad a sie przekonamy ehehhehehheheh
agusnysa
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez dzo » 31 maja 2011, o 15:56

agusnysa napisał(a):dzo dawaj codziennie kure na obiad a sie przekonamy ehehhehehheheh


taaa :lol: :lol: tylko byłby problem jakby zamiast cycków urosło mi coś innego :lol: :lol:
dzo
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez agusnysa » 31 maja 2011, o 16:03

heheheh no własnie ja tam sie ciesze z moich c:)
agusnysa
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez Natalia Ephemer » 3 cze 2011, o 09:00

No, a co z tymi wszystkimi suplementami na powiększenie biustu? Słyszałam, że dziewczyny sobie to chwalą...

Ale w ogóle, ja bym biustu nie powiększała. I tak oczekuję powiększenia po ciąży.
Natalia Ephemer
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez alicja002 » 11 cze 2011, o 16:16

Hej. Ja też się mocno zastanawiam nad powiększeniem sobie troszeczkę piersi. Sądzę, że w tym roku jeszcze się tego podejmę. Znam dobrą klinikę, mam kasę, ale jakoś cały czas się boje tego jak będzie po. Ogólnie widzę dużo opinii na plus i generalnie uważam, że najlepsze są implanty. Powodzenia !
alicja002
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez mikiqu » 11 cze 2011, o 19:07

Ostatnio czytałam o matce, która swojej 7-letniej córce zafundowała kupon na powiększenie piersi :O świat chyba idzie nie w tym kierunku co trzeba...
sama mam baaardzo małe piersi i kiedyś faktycznie marzyłam o powiększeniu, ale oczywiście cena zawsze była i jest poza moimi możliwościami. Teraz jednak trochę się już do tego przyzwyczaiłam (braku piersi :P) i w sumie o tym nie myślę. Zwłaszcza że naoglądałam się programów jak wygląda taka operacja i wystraszyło mnie to wystarczająco :D po takich cięciach blizny chyba nie znikają?
mikiqu
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez alicja002 » 12 cze 2011, o 12:15

u siedmiolatki to chyba gruba przesada... Ja ogólnie nie mam nic przeciwko powiększaniu oczywiście wszystko z głową ;)
alicja002
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez puszapek » 12 cze 2011, o 13:47

U siedmiolatki powiększać piersi, dobry żart, na szczęście tego typu operacje można przeprowadzać dopiero od 16, czy też 18 roku życia. Także mam małe piersi, może kiedyś mi to przeszkadzało, ale teraz juz się do tego przyzwyczaiłam, w sumie taka się urodziłam, tak mi wszystko urosło i powinnam siebie akceptować, prawda?
puszapek
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez dzo » 13 cze 2011, o 15:38

mikiqu napisał(a):Ostatnio czytałam o matce, która swojej 7-letniej córce zafundowała kupon na powiększenie piersi :O świat chyba idzie nie w tym kierunku co trzeba...
sama mam baaardzo małe piersi i kiedyś faktycznie marzyłam o powiększeniu, ale oczywiście cena zawsze była i jest poza moimi możliwościami. Teraz jednak trochę się już do tego przyzwyczaiłam (braku piersi :P) i w sumie o tym nie myślę. Zwłaszcza że naoglądałam się programów jak wygląda taka operacja i wystraszyło mnie to wystarczająco :D po takich cięciach blizny chyba nie znikają?



ja bym tej ,matce zafundowała kupon do psychiatryka 8-)
dzo
 

Re: powiększenie biustu

Postprzez selena » 16 cze 2011, o 21:09

Teraz medycyna estetyczna jest na tyle rozwinięta, że nie potrzebna jest chirurgia plastyczna. Ostatnio dzięki warszawskiej klinice IQ Medica dowiedziałam się, że można sobie powiększyć biust metodą Macrolane, który polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego. Utrzymuje się przez trzy lata, jest na pewno o wiele mniej inwazyjny niż wszczepianie implantów, no i oczywiście bezpieczniejszy. Moim zdaniem jest to świetne rozwiązanie :)
selena
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]