Praca

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Praca

Postprzez dominika10 » 24 cze 2022, o 09:50

hejo szukam pracy i kolezanka podeslala mi taka oferte https://youaretheboss.pl/. Co sadzicie podobno to jest bardzo fajna praca w finansach?
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Praca

Postprzez rutherford.bud » 29 lip 2022, o 10:32

Ja pracuję w instytucji finansowej jako sygnalista. Zajmuję się wyłapywaniem wszelkich nieprawidłowości i zgłaszam to dalej. Jest to bardzo fajne zajęcia, ale dość odpowiedzialne. Dużo ułatwia nam specjalny system dla sygnalistów, który niedawno firma wdrożyła.
Avatar użytkownika
rutherford.bud
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 lip 2022, o 10:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Praca

Postprzez ibernhard » 4 sie 2022, o 14:15

Dziewczyny, powiedzcie mi czym się warto obecnie zająć? Byłam teraz kilka lat w domu i zajmowałam się dziećmi, chciałabym wrócić do pracy jednak nie jestem już na bieżąco i nie wiem na co jest popyt. Mam trochę czasu i możliwość dokształcenia się, tylko w którym kierunku iść?

Avatar użytkownika
ibernhard
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 sie 2022, o 14:10
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Praca

Postprzez donatka » 11 sie 2022, o 23:27

mam własną firmę, to dla mnie źródło ogromnej satysfakcji ale i stresu, staram się na bieżąco szkolić, ostatnio uczestniczylem w świetnym szkoleniu z educado.pl mają szeroką tematykę, ja akurat uczestniczylam w takim dot nowego ładu
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 203
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Praca

Postprzez ewelonkax » 26 sie 2022, o 15:45

Ja zastanawiam się cały czas nad wyjazdem do pracy za granicę właśnie przeglądam oferty skierowane do kobiet na stronie pracawue.pl i widzę fajne ogłoszenie jako pokojówka w Danii. I o dziwo wymagana jest znajomość angielskiego nie duńskiego ;) Ile można zarobić nie powiem, bo mi jeszcze podkradniecie hihi
ewelonkax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 25 maja 2021, o 10:27

Re: Praca

Postprzez stmarta » 4 kwi 2023, o 10:21

ibernhard napisał(a):Dziewczyny, powiedzcie mi czym się warto obecnie zająć? Byłam teraz kilka lat w domu i zajmowałam się dziećmi, chciałabym wrócić do pracy jednak nie jestem już na bieżąco i nie wiem na co jest popyt. Mam trochę czasu i możliwość dokształcenia się, tylko w którym kierunku iść?


Zależy czy chcesz pracować w domu czy tradycyjnie. Jakie masz wykształcenie, wolisz pracę fizyczną czy umysłową? Możliwości jest sporo.
stmarta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 kwi 2023, o 10:04
Lokalizacja: Białystok

Re: Praca

Postprzez Halirala » 20 kwi 2023, o 12:12

Ja zawsze chciała pracowac w fiannsach i wreszcie mi się to uda! Dostałam prace w https://youaretheboss.pl/ i rozwijam siebie. Nie trzeba mieć doświadczenia, wystarczy zapął i chęć!
Halirala
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21 mar 2023, o 11:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron