Prezent dla koleżanki która mi się podoba

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Prezent dla koleżanki która mi się podoba

Postprzez Jurek.ch » 14 gru 2015, o 02:54

Witajcie, tak leżę sobie i kombinuje co zrobić i chyba już wiem ale chciał bym zapytać także was o zdanie.

Otóż jest pewna dziewczyna 20lat (znamy się nawet nieźle) która bardzo mi się podoba, jest fryzjerka byłem nawet ostatnio u niej żeby się ostrzyc i chyba zrobiłem tarło i lekko przesadziłem później z amorami przez SMS i telefon, wydaje mi się ze ja wystraszyłem... Wczoraj byliśmy umówieni na wyjście gdzieś ale nie wypaliło, tzn ona się nie odzywala przez cały dzień... Wiec wymyśliłem ze kupię jedną biała różę dołączę dedykacje w stylu "skoro wczoraj się nie udało, będę czekał na ciebie jutro o np 19 i nazwa baru :)" dodam, że nie dam jej tej róży osobiście tylko położę chwile przed jej przyjściem do domu przed drzwiami. I będę czekał na to aż się odezwie albo przyjdzie do knajpy.

Jak myślicie wypali to? :)
Jurek.ch
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 gru 2015, o 02:51

Re: Prezent dla koleżanki która mi się podoba

Postprzez Czarna » 14 gru 2015, o 10:40

Trochę tak filmowo :) Czy wypali? Nie wiemy, co tak naprawdę "nabroiłeś" w tych sms-ach, więc ciężko powiedzieć, czy nie wystraszyłeś dziewczyny na amen... A wtedy nawet biała róża nie pomoże ;)

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]