prezent

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

prezent

Postprzez sedzina » 5 lip 2019, o 15:44

hej chciałabym dostac pierścionek z szafirem, myślicie że wypada mężowi zasugerować co mógłby mi kupić na urodziny? On nigdy nie ma pomysłu, a ja wiem co chcę dostać ale trochę mi głupio tak mówić mu co ma mi kupić. pomóżcie!
sedzina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 kwi 2019, o 07:34

Re: prezent

Postprzez kakaska1 » 24 lip 2019, o 08:49

Pewnie, że wypada. Poza tym to facet, a facet myśli inaczej niż kobieta. Jak mu powiesz to mu pomożesz w decyzji.
kakaska1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 lip 2019, o 08:38

Re: prezent

Postprzez Paula222 » 6 sie 2019, o 19:56

sedzina napisał(a):hej chciałabym dostac pierścionek z szafirem, myślicie że wypada mężowi zasugerować co mógłby mi kupić na urodziny? On nigdy nie ma pomysłu, a ja wiem co chcę dostać ale trochę mi głupio tak mówić mu co ma mi kupić. pomóżcie!

Odważnie ,męża się obawiasz.Jasno mężowi zasugeruj.

Paula222
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 sie 2019, o 19:50

Re: prezent

Postprzez liniana » 14 sie 2019, o 23:18

jak chciałam żeby mi facet kupił lokówkę curl secret to od razu mu linka wysłałam do modelu który mi się podobał ;) po co ma się chłopina męczyć, zazwyczaj sami sobie mówimy co byśmy chcieli, nie ma problemu że jakiś prezent będzie niewypałem i wszyscy są zadowoleni, myslę że lepiej powiedzieć co byś chciała dostać niż czekąć aż się domyśli
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: prezent

Postprzez bogata » 11 wrz 2019, o 08:23

liniana napisał(a):jak chciałam żeby mi facet kupił lokówkę curl secret to od razu mu linka wysłałam do modelu który mi się podobał ;) po co ma się chłopina męczyć, zazwyczaj sami sobie mówimy co byśmy chcieli, nie ma problemu że jakiś prezent będzie niewypałem i wszyscy są zadowoleni, myslę że lepiej powiedzieć co byś chciała dostać niż czekąć aż się domyśli

Dokładnie tak. Można też dawać co jakiś czas sygnały o tym czego potrzebujesz. Za którymś razem zajarzy :)
Avatar użytkownika
bogata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 wrz 2019, o 15:13

Re: prezent

Postprzez oleskowa » 4 gru 2019, o 01:10

ja tam nie mam oporów przed powiedzeniem co chcę na prezent ;) oczywiście, mam na myśli swojego lubego. Już mu powiedziałam, że w tym roku chcę smartwatcha Garett, model Diana w wersji złotej. Wygląda BOSKO!!!
oleskowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 28 lip 2019, o 22:46

Re: prezent

Postprzez Pena » 9 sty 2020, o 12:22

Jak najbardziej wypada zasugerować co ma Ci podarować. Mój mąż nie czuje się dobrze w kupowaniu prezentów i nawet nie chciałabym aby kupował mi prezent samodzielnie. Penie kupiłby coś co jest bardzo drogie ale jednocześnie nie warte swojej ceny. Poszukaj pierścionka, który Ci się podoba i jest w cenie która Ci odpowiada i mu pokaż. Ty będziesz zadowolona z prezentu, mąż również będzie zadowolony, że nie musi Ci go szukać. Zerknij sobie również tutaj https://ergold.pl/ W sklepie obecnie mają sporo nieszablonowych i oryginalnych pierścionków i w cenach, które są korzystniejsze od tych oferowanych przez duże sieci biżuteryjne.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: prezent

Postprzez daga » 21 sty 2020, o 20:57

ja osobiście chyba bym nie zasugerowała, chyba, że sam bym zapytał co chcę. Ale tak drogich rzeczy chyba bym nie zaproponowała. Inna sprawa czy co on zakupi.
daga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 sty 2020, o 20:47

Re: prezent

Postprzez ona_my » 13 lis 2023, o 22:20

Odkąd odkryłam sklep https://edibazzar.pl/ prezenty stały się dla mnie łatwiejsze do wyboru. Mają szeroką ofertę, a produkty cechuje znakomita jakość. Zawsze znajduję coś wyjątkowego, co zaskakuje obdarowanego.
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]